Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Αν μέχρι τις 10 έχει πέσει κοντά στους 2 θα το δούμε..έτσι πιστεύω..τώρα για στρώσιματα δεν ελπίζω καν ασχέτως του τι λέγεται

ναι για στρώσιμο ούτε λόγος, ας πιάσουμε καμιά νιφάδα και ευχαριστημένοι να μαστε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζεται η βροχή, ασθενής πλέον βέβαια, με τον άνεμο να πνέει από βόρειες γενικά διευθύνσεις και την θερμοκρασία στους 6... Τα καλύτερα αργά τη νύχτα για έδώ και κυρίως αύριο τις πρώτες πρωινές ώρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι κόλλημα είναι αυτό με την θερμοκρασία...Πάλι βροχή θα φάμε έτσι πως είμαστε.. 5.2 βαθμοί τώρα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλαμπάκα με πολύ υετό και από ότι φαίνεται στην κάμερα χιονόνερο προς χιόνι με μεγάλες νιφάδες,όμορφα βιαια Μαρτιατικα φαινομενα...Screenshot_2022-03-08-19-50-33-715_com.livecam.meteology_live_cams.thumb.jpg.ff86fa4fad937baa5220e3cba1e92918.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, isnow είπε:

Αν μέχρι τις 10 έχει πέσει κοντά στους 2 θα το δούμε..έτσι πιστεύω..τώρα για στρώσιματα δεν ελπίζω καν ασχέτως του τι λέγεται

 

9 λεπτά πριν, chrisk7 είπε:

ναι για στρώσιμο ούτε λόγος, ας πιάσουμε καμιά νιφάδα και ευχαριστημένοι να μαστε...

 

Παιδιά, πολύ δύσκολα θα το χάσετε απόψε, προσωπικήεκτίμηση ότι αύριο το πρωί θα έχετε το λιγότερο 10ποντο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, LarissaSnow είπε:

 

 

Παιδιά, πολύ δύσκολα θα το χάσετε απόψε, προσωπικήεκτίμηση ότι αύριο το πρωί θα έχετε το λιγότερο 10ποντο

Μακάρι φίλε μου..βέβαια εγώ ειμαι και προς λάρισα και πιάνει περίεργο ρευμα εκεί..μπορεί καρδίτσα να χιονίζει και εγω εδώ να βλέπω σταγόνες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αστείος υετος εδω ενώ στη Καλαμπάκα γινεται χαμός ...νοτιοανατολικος ρουλς αν να σου κάτσει ..πανω απο 10 πο τους δε θα χει αύριο το πρωί τσάμπα χάρτες τοσο καιρο

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Μακάρι φίλε μου..βέβαια εγώ ειμαι και προς λάρισα και πιάνει περίεργο ρευμα εκεί..μπορεί καρδίτσα να χιονίζει και εγω εδώ να βλέπω σταγόνες

Αν υπάρχει πολύ ισχυρός βορειοανατολικός ή ανατολικός άνεμος επιφανείας ναι θα έπαιζε το σενάριο που έγραψες, αλλά κάτι τέτοιο δεν ισχύει, οπότε μια χαρά θα το γυρίσει και Παλαμά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Xιονίζει Χόχλια και Λάσπη στην Ευρυτανία.....η θερμοκρασία πέφτει και πλέον μέσα στη νύχτα θα πέσει κάμποσους βαθμούς κάτω από το μηδέν!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι κι αν έχει βαρβάτο -5 στα 850..... και όλο την ημέρα εννοείται.... στους 5 βαθμούς είμαστε τώρα βράδυ πλέον εδώ και 2 ώρες σχεδόν με καθαρό νεράκι έστω και αυτό το ασθενές που ρίχνει όλη μέρα(ψιλόβροχο ψιχάλες)..... Μάρτης γαρ....αν ήταν Δεκέμβρης ή Γενάρης ή έστω αρχές Φλεβάρη με παραπλήσιες συνθήκες σε 500 και 850 ανετότατα χιονάκι ή έστω χιονόνερο στα πεδινά ...εδώ έβρεχε πριν μισή ώρα στα 150 της Βέροιας..!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...