Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι νιφάδες χορεύουν στη γειτονιά μας, σα να μην θέλουν να μας αποχωριστούν.....βλέπω ξανά τη Χαλκίδα με στουπίδια, οκ θα ξανάχιουμε κι εδώ "επισκέψεις" ξανά!! 1,2οC η Τ, ενώ η μέγιστη έφτασε στο 1,7οC.....-2,4οC η ελάχιστη!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικα οντως το θερμομετρο μου τα εχει ολιγον τι χαμενα 

11 βαθμους δειχνει 😂😂😂

Μαλλον δεν ισχυει, γιατι αλλιως εχουμε καταριψει το ρεκορ χιονόπτωση με 11 βαθμους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4,0 βαθμοί η μέγιστη (προς το παρόν) στην Ηλιούπολη, μέσα Μαρτίου με πολύωρη λιακάδα. Δεν το λες και ιδιαίτερα υψηλό, φαίνεται ότι έχει δυναμική στις θερμοκρασίες η κακοκαιρία.

Στους 3,2 τώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από εκεί που είχε ήλιο εδώ και 10 λεπτά ρίχνει με απίστευτη ένταση… το χιόνι στρώνεται ακαριαία και ας έχουμε 11 Μαρτίου καταμεσήμερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από πάνω μου αυτή η νέφωση , αλλά πάλι δεν έχει καθόλου δυναμική συννεφιά μόνο. 

Screenshot_20220311-141828_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά δεν υπάρχει νιφάδα που ρίχνει μιλάμε εντάξει δεν ξέρω… Τα ‘χω δει όλα φέτος όλα πραγματικά το χιόνι στρώνεται παιδιά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΑ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΣΤΕΙΟ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ.

ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ POST ΣΒΗΣΤΗΚΑΝ 

ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Άγγελος είπε:

Παιδιά δεν υπάρχει νιφάδα που ρίχνει μιλάμε εντάξει δεν ξέρω… Τα ‘χω δει όλα φέτος όλα πραγματικά το χιόνι στρώνεται παιδιά!

Βαλε καμμια φωτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Με βαση αυτες τις χρονολογιες, χιονοεπεισοδια στην Αθηνα θεωρουνται σπανια για μηνα Μαρτιο. 

Όντως είναι...υπήρχε μια εμμονή την δεκαετία του 90 αφού εκτός από 1992,1996,1998 χιόνισε μέχρι χαμηλά και 1993,1995

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομιζω ομως οτι σφυριζουμε ληξη κι εμεις εδω για την ωρα. Αν και πριν τα ιδια λεγαμε και σκοτεινιασε ο τοπος ξαφνικα απο ηλιοφανεια. Ευχαριστηθηκαμε στουπα και ΜΟΝΟ στουπα πολυωρη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Το χιονι στη Χαλκιδα μας ερχεται με νοτια παρακαλω! Μοναδικα πραγματα.

Διαπιστωστε το και στην καμερα της παλαιας γεφυρας….

Επιβεβαιώνω!!! ΝΑ άνεμο! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρίχνει 5 νιφάδες αλλά έβγαλε ήλιο ταυτόχρονα... Ούτε ασθενή χιονόπτωση δεν θεωρείται . Έστω λίγο έπιασε 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Beach-snow NG είπε:

Ποιο μέρος?

Νέα Αρτακη. Έριξε τα κέρατα του και ξαναεκοψε και τώρα που ανεβηκα στο χωριο μου έξω από τα Ψαχνά ρίχνει πάλι πολύ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...