Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Αυτή τη στιγμή ο σταθμός μου καταγράφει μικρότερη θερμοκρασία από το σταθμό της Στενής!

Θεωρώ ότι μπήκε ΒΑ στη Στενή και γι αυτό η εκτόξευση της θερμοκρασίας. Εάν μπήκε και εδώ ο ΒΑ θα πέσει βροχούλα και κλάμα μαζί...

Ωχ ωχ ωχ! 

Προς το παρον ακομη κραταμε με ασθενη κατα βαση χιονοπτωση

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η εικόνα από τους μετεωρολογικούς σταθμούς το τελευταίο μισάωρο στην κεντρο-βόρεια Ευβοια και Βοιωτία είναι αποκαρδιωτική. Έχετε το υπόψη γιατί παραμονεύει μούφα, να είστε προετοιμασμένοι ψυχολογικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω αλλά κάτι δεν μου κάθεται καλά. Λίγο ο κιτρινιάρης, λίγο η άνοδος της θερμοκρασίας, άλλο λίγο ότι θεωρούσα ότι μια συννεφιά θα έπρεπε να την είχε ήδη το λεκανοπέδιο, πολλά μαζεύτηκαν και ανησυχώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Έχουμε υποχώρηση της αέριας μάζας. Βάλε ότι είναι και μεσημέρι Μαρτίου. 

Μαζί σου αλλά όχι τόσο μεγάλη που να δικαιολογεί την άνοδο...επίσης 96% υγρασία σημαίνει είτε ομιχλώδες τοπίο είτε ότι ο σταθμός βρίσκεται στις παρυφές του νέφους, άρα λίγο δύσκολο να επηρεάζεται σε τέτοιο βαθμό από ήλιο...αν είχε χαμηλότερη υγρασία θα το δικαιολογουσα...μεγάλο στοίχημα θα είναι επίσης η πιθανή στροφή σε πλήρως ΒΑ (αν τα καταφέρει) στην επιφάνεια που εκεί και στα τάρταρα να είναι τα 850 υπάρχει θεματακι...θα τα δούμε στην πορεία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε σεις tafoplaka club, περιμένετε ρεεεε!! Φτάσατε στο σημείο να είναι πιο αισιόδοξος ο santa!! Και καλά κάνει δλδ. Είναι νωρίς!! Περιμένετε!!

Santa δώσε ρε συ  το σύνθημα της νίκης!!!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, GEORGE SNOWMAN said:

Ελα τελος η κλψμνιαση. 

Εχει γινει πολυ ευνοικο το stream στο αιγαιο.Θελουμε ενα 2ωρο περιπου.

Ετσι λεω και εγω, ειναι προφανες οτι δεν ειναι ακομα η ωρα μας. Πιστευω κατα την περιστροφη και απομακρυνση της ψυχρομπαλας προς ανατολας θα παιξουμε καλα με σωστη κλιση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ελα τελος η κλψμνιαση. 

Εχει γινει πολυ ευνοικο το stream στο αιγαιο.Θελουμε ενα 2ωρο περιπου.

Καλός είσαι και εσυ σημέρα!!!😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...