Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παπάδες παιδιά η κατάσταση έχει ξεφύγει, το χιόνι ξεπερνάει πλέον το ένα μετρό και ρίχνει ακατάπαυστα! μιλάμε η κατάσταση θυμίζει εποχές των παππούδων μας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελλαααααααααα 

Χιονοκουρτινες μέχρι τα 300μ στον Υμηττό......τις βλέπω δίπλα μου....

Ριξεεεεεεεεε 

2.8 τωρα

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Παπάδες παιδιά η κατάσταση έχει ξεφύγει, το χιόνι ξεπερνάει πλέον το ένα μετρό και ρίχνει ακατάπαυστα! μιλάμε η κατάσταση θυμίζει εποχές των παππούδων μας!

Περιοχή?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... παίδες και εδώ χιονίζει ασθενώς εδώ και καμιά ώρα ..... ε και ....????....

..... αυτά περιμέναμε .... ????!!!!!....

..... μην το ψάχνεται ..... !!!!!

......Ο ''Φίλλιπος 2 '' έχει ορμονολογικό πρόβλημα ..... και μεταλλάχθηκε σε ''ΚΑΡΜΕΣΙΤΑ'' .....

...... να και οι φωτογραφίες αν δεν πιστεύεται ..... 

379080637_-------88079291.thumb.jpg.79a1345a8047258dffebf161d4617651.jpg

 

..... ΟΛΕ ... !!! ..... βοήθεια μας .....!!!!!..... ΟΛΕ .....!!!!!!......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Σημερα ο κυριος ογκος των φαινομενων προβλεποταν μεταξυ 12-6,χωρις αυτο να σημαινει οτι δε μπορουσε να χιονιζει τοπικα και λιγο νωριτερα η  λιγο αργοτερα. Ο καιρος δεν ηταν,και δεν ειναι συμπαγης σε πολλες περιοχες της Αττικης ακομα. Υπαρχουν περαν των μεσων νεφων και αρκετα χαμηλες νεφωσεις στα 800-1400μ που σπανε στην Παρνηθα,ενω καποιες απο αυτες εχουν ροτα τη ΒΔ η την Ανατολικη Αττικη.

image.png.ac320f22cbf08ef1b04eb945123b66cc.png

Θα πρεπει να περιμενουμε εως τις 6-7 να δουμε τι θα γινει. Θελει λιγο υπομονη. Οτι πεφτει στον νομο θα ειναι χιονι (στη χειροτερη χιονονερο σε λιγους) Τα στρωσιματα θα τα κρινουν οι παραγοντες ραγδαιοτητα,και θερμοκρασια.

4.9c εδω με νιφαδες ανα περιοδους.

Χρόνια πολλά Θοδωρή μας, εγώ από Κορυδαλλο βλέπω στα δυτικά μου καλό κλείσιμο και πτώση θερμοκρασίας....για φώτισε μας λίγο τι γίνεται από εκεί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ μετά από ένα πολύ δυνατό διάστημα που όμως λόγω θερμοκρασίας δεν μας έκανε την χάρη να μας ασπρίσει καθόλου τώρα τα φαινόμενα είναι πιο ήπια . 
τ 0,5 ας ελπίσουμε ότι στο επόμενο καλό μπάσιμο θα μηδενίσουμε . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τωρα μαλιστα

Τωρα μιλαμε σωστα

Αγαπητοι φιλοι αυτο ειναι χιονοπτωση σοβαρη!!! 

Εποχες καλες και δυναμωνει κυριοι!!

https://youtube.com/shorts/MHF8vKDkXKE?feature=share

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρχισε δεν φαίνεται πολύ καλά επειδή είναι λεπτές οι νιφάδες αλλά έχει φορτώσει ο καιρός αρκετα

 

1647094393148884422401210638293.jpg

Επεξεργάστηκε από Πελοποννήσιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Χρόνια πολλά Θοδωρή μας, εγώ από Κορυδαλλο βλέπω στα δυτικά μου καλό κλείσιμο και πτώση θερμοκρασίας....για φώτισε μας λίγο τι γίνεται από εκεί...

Thx Τζορτζινο ❤️Και να ξέρεις το σημερινό αναβλήθηκε για μέσα στην εβδομάδα.Εμπλεξα με κρυουλιαρηδες😋Θα τα πούμε.Δες φωτό πιο πανω σχεδόν μαζί ποσταραμε🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ωραίο κλείσιμο....χιονοκουρτινες χαμηλά στον Υμηττό.....

Καντοοοοοοοοοοοοοοοοο

Ισως αυτη ειναι η αρχη..γεμιζουν οι συγκλισιογραμμες της αττικης..εμφανης οι ζωνες..ο υμμητος εκανε τρυπα στα κεντροανατολικα προαστεια..ηταν εμφανες απ τη δορυφορικη..εμεις στα δυτικα τη βγαζαμε με μυγακια..αν ειναι παντως και το κανει κ αυτο η αττικη τωρα που νυχτωνει θα μιλαμε για τρελη ρεντα φετος!!

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...