Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυνάμωσε κι αλλο η βροχή στο κέντρο. Τ στους 3,5. Κάποιες ελάχιστες βροχονιφάδες (10% λιωμένο χιόνι, 90% νεράκι η σύσταση των ελάχιστων νιφάδων) 😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήθελα να ανέβω Θεσσαλονίκη για αυτή την κακοκαιρία...πάλι καλά..έμεινα δυτική Θεσσαλία που και εδώ δεν μου γεμίζει το μάτι η φάση μέχρι τώρα..δεν πέσαμε κάτω από τους 6 βαθμούς όλο το βράδυ..τώρα 6.5

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Καλημέρα.

Βλέπω για ακόμα μια φορά ψιλοφολα η φάση για Θεσσαλονίκη.

Βέβαια στη Κηφισιά Θεσσαλονίκης μια χαρά έριξε τα μμ που έδειχναν τα μοντέλα,20 έλεγαν είκοσι έπεσαν.

Το βράδυ έρχομαι να οργανώσω το στράτευμα και να δίνω τις αναφορές μου ερχόμενος από Αθήνα- Θεσσαλονίκη..

θεσσαλονικη βρεχει απο οτι διαβαζω εδω αν ειχε υετο θα ηταν χιονι αλλα δεν εχει τιποτα πολυ εξω τα μοντελα μονο αν βγει το αιοκον θα εχουμε υετο δυτικα της θεσσ. το απογευμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 minutes ago, Theomanio said:

Καλημέρα.

Βλέπω για ακόμα μια φορά ψιλοφολα η φάση για Θεσσαλονίκη.

Βέβαια στη Κηφισιά Θεσσαλονίκης μια χαρά έριξε τα μμ που έδειχναν τα μοντέλα,20 έλεγαν είκοσι έπεσαν.

Το βράδυ έρχομαι να οργανώσω το στράτευμα και να δίνω τις αναφορές μου ερχόμενος από Αθήνα- Θεσσαλονίκη..

Εγω βλεπω επεσε διανα το ευρωπαικο στα υψομετρα, εκτος απο τον υετο που ηταν ο μισος τελικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Μου στειλαν 2 φωτο απο Ωραιοκαστρο Θεσσαλονικης....

IMG_20220308_100337.jpg

IMG_20220308_100319.jpg

Ακριβώς βγαίνοντας από Ωραιόκαστρο στον δρόμο για Μελισσοχωρι απ ότι καταλαβαίνω είναι.. Γύρω στα 350μ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλασσικά πράγματα για Σαλόνικα. Τώρα που έχει υετό δεν έχει Τ και τις επόμενες μέρες που θα έχουμε μάλλον Τ θα κυνηγάμε τον υετό με το τουφέκι. 😎

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Nύχτωσε Κέρκυρα. Φόρτωσε και ο ορεινός όγκος σε αντίθεση με το πρωί που ενώ στην πόλη έπεφτε χαλάζι ο ορεινός όγκος δεν είχε ούτε συννεφάκι.

Mακάρι να έχουμε υετό τις βραδινές ώρες μπας και ρίξει λίγο χιονάκι στα ορεινά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονιζει μετριως στο Καρπενήσι, αλλά στην ευρυτερη περιοχη, δεν ειναι πολυ συμπαγης ακομη ο καιρος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, sarris είπε:

Εγω βλεπω επεσε διανα το ευρωπαικο στα υψομετρα, εκτος απο τον υετο που ηταν ο μισος τελικα

Από τα υψόμετρα τα έδειχνε με πολύ περισσότερο υετό.αυτο λέμε ότι αν έπεφτε ο υετός που έδειχνε δεν θα ήταν αυτά τα υψόμετρα.οποτε έπεσε εντελώς εξω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρχιζε να χιονίζει ασθενικά στο ορεινά της Φθιώτιδας και κλείνει γενικά ο καιρός,δυστυχώς θα την χάσω τη κακοκαιρία,Βούλα δεν πρόκειται να κάνει κάτι,ελπίζω το Σάββατο να έχει ακόμη χιόνι μέχρι χαμηλά στα βουνά της Στερεάς μπας και το δούμε εκεί

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρναία Χαλκιδικής, πριν λίγη ώρα....Στουπάρααα!!! Συνεχιζει δυναμικά φέτος η περιοχή αυτή, με ποιοτικές χιονοπτώσεις πολλάκις....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...