Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια έλεος....τελευταίο και τελευταίο και κυκνειο άσμα και και και....το λέτε από το μεσημέρι αυτό και μυαλό δεν βαζετε.....εχει δυναμική το Αιγαίο.....δεν βλεπετε πως μας γλενταει? Δορυφορική μόνο και ουρανό.....κι άλλο είναι πιθανό να έχει....θα το δούμε σταδιακά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, CATHA said:

Οχι μόνο, Ελπίδα 850 -9.1 και 500 -39, Φίλιππος -7.5 και -30.5... υπήρχε σημαντική ποιοτική διαφορά που δεν καλύπτει κανένα lake effect. 

Μα αν ήταν λίγο πιο ΝΔ το σύστημα (200χλμ ας πούμε), θα είχαμε και καλύτερα ποιοτικά χαρακτηριστικά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Beach-snow NG είπε:

Ρε παιδια έλεος....τελευταίο και τελευταίο και κυκνειο άσμα και και και....το λέτε από το μεσημέρι αυτό και μυαλό δεν βαζετε.....εχει δυναμική το Αιγαίο.....δεν βλεπετε πως μας γλενταει? Δορυφορική μόνο και ουρανό.....κι άλλο είναι πιθανό να έχει....θα το δούμε σταδιακά!!!

Χαβαλέ κάνουμε Κώστα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΟΥΦΦΦΦΦ.... !!!!!!...... πάλι χιονίζει ....!!!!?????.......βαρέθηκα ....!!!!!!!..... όλο χιόνι , χιόνι .....!!!!!....... 🤣😂🤣😂🤣 .....

DSCN7496.thumb.JPG.eecf087ec13db0a60c3873d2b61b9910.JPG

..... άντε και στου Σαββάτου .....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Santa snow said:

Μα αν ήταν λίγο πιο ΝΔ το σύστημα (200χλμ ας πούμε), θα είχαμε και καλύτερα ποιοτικά χαρακτηριστικά. 

Λογικό αλλά συνολικά είμαστε μακριά από την Ελπίδα... και εμένα μου αρέσουν οι μπούκες αλλά με 20λεπτά δεν γίνεται δουλειά. Αλλο το ΝΒΑ αλλη η Α1... 

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Ρε παιδια έλεος....τελευταίο και τελευταίο και κυκνειο άσμα και και και....το λέτε από το μεσημέρι αυτό και μυαλό δεν βαζετε.....εχει δυναμική το Αιγαίο.....δεν βλεπετε πως μας γλενταει? Δορυφορική μόνο και ουρανό.....κι άλλο είναι πιθανό να έχει....θα το δούμε σταδιακά!!!

Κλαιωωωωωωωωωωωω χαχαχχαχα. Πες τα ρε συ! 

ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕ. Ερχεται ΝΕΜΕΣΙΣ!! ΑΠΟΨΕ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seth13 είπε:

Για το Σάββατο δίνουν Ευρωπαιος και Τζεμ. Επίσης τώρα που μιλάμε έδωσε αύξηση υετού σε βορειοανατολική Αττική για το διάστημα 23.00-02.00 απόψε. 

Δεν παίζεσαι καθόλου πραγματικά.....δεν υπάρχεις οκ.....ρε συ ελεος με τα μοντέλα......ΧΑΡΕΊΤΕ ΤΟ ΛΊΓΟ ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΚΆΜΝΕΙ ΈΞΩ....βγείτε λίγο έξω κι αφήστε το πληκτρολόγιο.....κι ας παραμείνουμε στις αναφορές εδώ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Beach-snow NG said:

Δεν παίζεσαι καθόλου πραγματικά.....δεν υπάρχεις οκ.....ρε συ ελεος με τα μοντέλα......ΧΑΡΕΊΤΕ ΤΟ ΛΊΓΟ ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΚΆΜΝΕΙ ΈΞΩ....βγείτε λίγο έξω κι αφήστε το πληκτρολόγιο.....κι ας παραμείνουμε στις αναφορές εδώ.....

Εδώ φαίνεται γαλάζιος ουρανός τώρα αλλά ίσα ίσα το λέω επειδή ακριβώς δεν πρέπει να μένουμε μόνο στα μοντέλα. Εγώ δηλώνω ευχαριστημένος με ό,τι έκανε και αναμένω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξαναρχισε Ζωγραφου χαλαρη νιφαδοπτωση με Υνηττο να κλεινει ΒΡΩΜΙΑΡΗΣ εδυσε και παμε με.εκκινηση 1.7 τωρα να μηδενισει γρηγορα να στρωθουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Beach-snow NG είπε:

.ΧΑΡΕΊΤΕ ΤΟ ΛΊΓΟ ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΚΆΜΝΕΙ ΈΞΩ....βγείτε λίγο έξω κι αφήστε το πληκτρολόγιο.....κι ας παραμείνουμε στις αναφορές εδώ.....

..... νεολαία Κώστα .....!!!!!.....  τι περιμένεις .....?????!!!!!....... τι νόμισες ότι είναι στην εποχή μας .....????!!!!....😅 ......

ΥΓ .... παλιακός ο Μάρτης έτσι ....?????!!!!!.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω σπασμενη συννεφιά, με λιγο ηλιο που και που

Προσπαθησα να ανεβω βουνο αλλα απο τα τελευταία σπιτια του χωριο δεν πηγαινε ο δρομος 

Πανω απο 30 εκ στα 250μ+

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρυσούπολη Περιστερίου σήμερα, ώρα 16:30...... από ταράτσα.....

..... σορρυ.. κρατήθηκα να μη το πω🤣, αλλά η αντίδρασή μου τα λέει όλα...... γι' αυτό και το ποστάρω.. αυθόρμητο και πάνω στον ενθουσιασμό μου...

DSC_0139.mov
 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άνοιξε ο καιρός τελείως αλλά δεν μας νοιάζει γιατί νύχτωσε...μακάρι αναστροφή έστω για λίγο να πάμε σε αρνητικές με το ελαφρώς χιονοσκεπες έδαφος είναι πιο εύκολο και να περιμένουμε το επόμενο αν ερθει

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Εδώ φαίνεται γαλάζιος ουρανός τώρα αλλά ίσα ίσα το λέω επειδή ακριβώς δεν πρέπει να μένουμε μόνο στα μοντέλα. Εγώ δηλώνω ευχαριστημένος με ό,τι έκανε και αναμένω.

Kαι υπέρ του δέοντος μάλιστα!!

Ησυχία, λευκό τοπίο και -1οC!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι ακόμη δύο βιντεάκια, από Χρυσούπολη Περιστερίου σήμερα..... ώρα 16:30-16:35.....

... στις 16:32 γράψαμε και την ελάχιστη Τ ημέρας.. τουλάχιστον μέχρι κι εκείνη την ώρα... 0.9℃

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως πραγματικά η Λεωφόρος Βουλιαγμένης είναι χιονοόριο. Μου το έλεγαν  και δεν το πίστευα. Στο μετρό του Αγίου Δημητρίου έριχνε χιονόνερο με αρκετές νιφάδες και ανεβαίνοντας την Αγίου Κωνσταντίνου για όσους ξέρουν γινόταν κανονική χιονόπτωση. Καλα οταν έφτασα σπίτι μου πιο ψηλά  έριχνε στουπαρα.

 

Επεξεργάστηκε από Snowy Stathis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...