Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές χειμερινής περιόδου 17-23 Μαρτίου....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είδα τα μηνύματα σας και είπα μου κάνουν πλάκα. Κοιτάω λάμπα και τσουπ κάτι νιφάδες από του πουθενά και στο χολαργο. Κατά διαστήματα πολύ καλές (μαζί με βροχή τις περισσότερες φορες).   Ο Υμμητός πρέπει να χιονιζεται καλα ανά διαστήματα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχα είναι που δεν θα το παίρνατε χαμπάρι. Γυρναγα από Χαλάνδρι Αγ Στεφανο και μετά την Ερυθραια χιονιζε κανονικά. Και εδώ τώρα Αγ Στεφανο ψιλό χιονάκι. Μπαίνει και η Παρασξευη μέσα  λοιπόν στατιστικά,κοιτα να δεις!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Aναφέρω έναρξης ασθενούς χιονόπτωσης εδω

Τωρα κύπνησες εσυ?...χαχαχαχαχα.....αρχισαμε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε σεις θα με κάνετε άρρωστο άνθρωπο να ανέβω, απο το υπόγειο , 3 επίπεδα μέχρι την ταράτσα να δω αν χιονίζει και εδώ! Με ιντριγκάρατε τώρα. Εδώ κάτω δεν έχω καμία εικονα. χαχαχα. Πάω να δω!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Αντώνης Χιόνης είπε:

Στις περιοχές του Υμμητού τι γίνεται παιδιά; Πολυ κλειστός ο καιρός προς τα κει βλέπω

Εδώ Ηλιουπολη πριν λίγο έριχνε χιονόνερο, τώρα δεν κάνει κάτι αλλά όντως ο ουρανός άσπρος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Ρε σεις θα με κάνετε άρρωστο άνθρωπο να ανέβω, απο το υπόγειο , 3 επίπεδα μέχρι την ταράτσα να δω αν χιονίζει και εδώ! Με ιντριγκάρατε τώρα. Εδώ κάτω δεν έχω καμία εικονα. χαχαχα. Πάω να δω!

Περαστικά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν....έχει μια μεγαλούτσικη χιονοκουρτίνα προς νοτιοανατολική Πεντέλη και μια εντελώς ξέμπαρκη χιονοκουρτίνα κοντά στα Τουρκοβούνια. Η Παρνηθα είναι ανοικτή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, menidi said:

Λοιπόν....έχει μια μεγαλούτσικη χιονοκουρτίνα προς νοτιοανατολική Πεντέλη και μια εντελώς ξέμπαρκη χιονοκουρτίνα κοντά στα Τουρκοβούνια. Η Παρνηθα είναι ανοικτή.

Α ρε γιγαντα!!!!!!! Δε μασας με τιποταααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...