Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές χειμερινής περιόδου 17-23 Μαρτίου....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Αυτου του ειδους τα βιντεακια, ετσι οπως τα ανεβαζετε παιδια, δεν παιζουν καν!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παίδες! Με ήλιο και αρκετά σύννεφα ξεκινήσαμε την ημέρα μας κι εδώ στη δυτική πεδινή Ημαθια ..... -1,1 η ελάχιστη με πάχνη και παγωνιά σε σκεπές και χόρτα .... στους 3,3 τώρα με περισσότερα σύννεφα... ειδικότερα στο Βέρμιο και τα γύρω βουνά σύννεφα χιονοαστάθειας φαίνονται ....

http://www.stravon.gr/makrochori/

makrohori.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Beach-snow NG said:

Αυτου του ειδους τα βιντεακια, ετσι οπως τα ανεβαζετε παιδια, δεν παιζουν καν!!!

Αλήθεια ; Από κινητό τα βλέπω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρε χιονομανα Καλαμπάκα, βλέπεις χιόνι με τα ψέματα. Άντε να έρθει του χρόνου το σωστό το χιονοχαμηλο να θυμηθεί η Θεσσαλία τα περασμένα μεγαλεία...

Screenshot_2022-03-19-09-43-38-683_com.miui.gallery.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, CATHA said:

4 βαθμοί και φουλ βοριάς, προς το παρόν χωρίς φαινόμενα.

Στροφύλι είσαι ; Περίεργο ,ρίχνει νιφαδουλες Ερυθραια, Μεταμόρφωση, άλσος Συγγρού και έσω πάνω φυσικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χόχλια Ευρυτανίας πάλλευκο τοπίο.....Από καμερα Αγ.Τριαδος, φαινεται το λευκο σκηνικο....στρωμενα ολα με κοντα -4οC!!

video (83).jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Panagiotis said:

Στροφύλι είσαι ; Περίεργο ,ρίχνει νιφαδουλες Ερυθραια, Μεταμόρφωση, άλσος Συγγρού και έσω πάνω φυσικά 

Είμαι από το πρωί στους γονείς μου κοντά στη Ζουγκλοκάμερα... μπορεί να πέρασαν κάποιες αερομεταφερόμενες αλλά τώρα που κοιτάω έξω δεν ρίχνει. Αυτό δεν σημαίνει οτι αλλού δεν νιφαδίζει. Χθές το βράδυ κατά τις 12 έριξε για κανένα μισάωρο.

https://www.zougla.gr/livecamera/article/zontana-i-kinisi-sto-17o-xiliometro-a8inon-lamias

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ πάλι κάνει το εξής εκνευριστικό. Να βλέπω ΒΑ μου συμπαγής νρφωση και μέ το  που πλησιάζει Ηλιουπολη να σπάει και να βγαίνει ο ήλιος. Το λες και σπάσιμο νεύρων χα χα 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Ανεμώδες, συννεφιασμενο και πολύ κρύο το τελευταίο 3ήμερο. Γενικά λίγα φαινόμενα πάντως, λίγη βροχή έπεσε την Πέμπτη το βράδυ προς Παρασκευή και έκτοτε μόνο ψιχάλες. Σήμερα ο τζίφος μας εδινε χιόνια αλλά δεν κατάφερα να μείνω ξύπνιος για λαμπινγκ χαχαχα. Πάντως δεν νομίζω να έκανε κάτι, αν και οι δρόμοι είναι βρεγμένοι, οπότε ίσως να έβρεξε. Αυτή την ώρα ψιχαλίζει με 5 βαθμούς...

Νέο χιονάκι από τα 400μ-500μ και πάνω στην Όθρυ

860720964_(21).thumb.jpeg.851c5a4f44e563684f5d7993807577d8.jpeg

Και στο Πήλιο:

314246095_(22).thumb.jpeg.44cecd0649c60ec268b99b2eba0d1447.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Πωωωωω ΘΑΨΙΜΟ!! Πέρασαν 2 νιφάδες η μία πίσω από την άλλη!! Ζωηρευει η κατάσταση!!! 

Και εγώ νωρίτερα είδα 4 ή 5 αλλά δεν το ανέφερα φοβούμενος το κραξιμο, αλλά ποστ σαν τον δικό σου μου δίνουν δύναμη να αναφέρω και τα 2-3 μυγακια που μπορει να περασουν, thanks bro...😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άνοιξε το βουνό αλλά ακόμη πέφτουν μερικές σκόρπιες νιφαδες.  Ας μην είμαστε και αχάριστοι εδω. Το πατήσαμε εις διπλούν στην πόρτα μας και το βλέπουμε να πέφτει 19 Μαρτίου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συννεφιά εδώ στο Πλατύ η θερμοκρασία πρέπει να ανέβηκε στους 4-5 βαθμούς , σχεδόν άπνοια... Το Πάικο έβγαλε χιονοσύννεφα έτσι φαίνεται στην δορυφορική.  Σύμφωνα με το 06 icon και τα άλλα μοντέλα θα έπρεπε να έχουμε φαινόμενα τώρα και στις 1 το μεσημέρι. 

Screenshot_20220319-104116_Chrome.jpg

Επεξεργάστηκε από Imathia Desert
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...