Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

εχει 30 βαθμους με 70 τις 100 υγρασια

αυτο

Υπομονή τελειώνει!! βοριαδακι από εβδομάδα καί τελευταία ζέστη επόμενο σκ.μην ξεχνάμε τό καλοκαίρι τελειώνει στις 21 Σεπτεμβρίου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ορεστιαδα χθες..Δυο καταιγιδες επηρεασαν τη Θρακιωτικη πολη!!

304049638_546091760619997_7793819860817359063_n.jpg

302727745_546091507286689_8238959497949706117_n.jpg

Μετα τις καταιγιδες..

302330050_546091847286655_2941185150782737223_n.jpg

Περαστικα Μιχαηλ..Αυριο με τις καταιγιδαρες θα σου περασουν ολα!!😉

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα! Λιώνω... αυτο έχω να πω..  ακόμη το ανάβω το κλιματιστικό! Τι άλλο να κάνεις.. αλλιώς ιδρώνεις αυτές τις μέρες....

29.0°C αυτή την ώρα στη Χρυσούπολη Περιστερίου, με την υγρασία να ξεπερνά το 70%... πωπωπω Πύργος γίναμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Καλα κανεις γιαμπανακια μου!!!Οι καλυτερες θαλασσες και τα καλυτερα μπανια ειναι απο τωρα μεχρι τον Οκρωβρη...

Το κακο ειναι οτι οι γιαμπανακηδες πανευρωπαικα δεν εκτιμουν τις καταιγιδες οταν σκανε δια θαλασσης...

Στο γαμηλιο ταξιδι μου στην Κουβα εν μεσω τροπικης καταιγιδας στο Βαραδερο στη Καραιβικη ηρθαν τρια ατομα για να με βγαλουν εξω με το ζορι..Ο μονος που εκανα μπανιο ημουν..Και η συζυγος εξω  να γκαριζει να βγω...🤣

Κοιτα τι γινεται στη Γενοβα τωρα..Που ειναι ρε αδερφε οι γιαμπανακηδες.??Εγω κολυμπωντας μεχρι  τη βροχοκουρτινα θα πηγαινα..!!!

Οταν βρεχει τα νερα της θαλασσας ζεσταινουν..Τα καλυτερα μπανια στη ζωη μου τα εχω κανει εν μεσω καταιγιδας..Εαν ειναι να με χτυπησει κεραυνος,θα με χτυπησει οπουδηποτε..Το ρισκαρω και θα το ξαναρισκαρω...Ειδικα οταν κανεις βουτια κι ακους τις σταγονες και τα διευρα πως σκανε στην επιφανεια της θαλασσας...Αλλη φαση φιλε..Υπεροχη αισθηση!!Τα καλυτερα μπανια ειναι τα καταιγιδατα!!

304745995_1053126765203485_167604578079375881_n.jpg

Ααααα η περίπτωση σου χρήζει κλινικής εκτίμησης από ψυχιατρο😆😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Καλα κανεις γιαμπανακια μου!!!Οι καλυτερες θαλασσες και τα καλυτερα μπανια ειναι απο τωρα μεχρι τον Οκρωβρη...

Το κακο ειναι οτι οι γιαμπανακηδες πανευρωπαικα δεν εκτιμουν τις καταιγιδες οταν σκανε δια θαλασσης...

Στο γαμηλιο ταξιδι μου στην Κουβα εν μεσω τροπικης καταιγιδας στο Βαραδερο στη Καραιβικη ηρθαν τρια ατομα για να με βγαλουν εξω με το ζορι..Ο μονος που εκανα μπανιο ημουν..Και η συζυγος εξω  να γκαριζει να βγω...🤣

Κοιτα τι γινεται στη Γενοβα τωρα..Που ειναι ρε αδερφε οι γιαμπανακηδες.??Εγω κολυμπωντας μεχρι  τη βροχοκουρτινα θα πηγαινα..!!!

Οταν βρεχει τα νερα της θαλασσας ζεσταινουν..Τα καλυτερα μπανια στη ζωη μου τα εχω κανει εν μεσω καταιγιδας..Εαν ειναι να με χτυπησει κεραυνος,θα με χτυπησει οπουδηποτε..Το ρισκαρω και θα το ξαναρισκαρω...Ειδικα οταν κανεις βουτια κι ακους τις σταγονες και τα διευρα πως σκανε στην επιφανεια της θαλασσας...Αλλη φαση φιλε..Υπεροχη αισθηση!!Τα καλυτερα μπανια ειναι τα καταιγιδατα!!

304745995_1053126765203485_167604578079375881_n.jpg

Εάν υπάρχει εντονη ηλεκτρική δραστηριότητα είναι κ δυνητικά επικίνδυνα φίλε 

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Καλησπέρα! Λιώνω... αυτο έχω να πω..  ακόμη το ανάβω το κλιματιστικό! Τι άλλο να κάνεις.. αλλιώς ιδρώνεις αυτές τις μέρες....

29.0°C αυτή την ώρα στη Χρυσούπολη Περιστερίου, με την υγρασία να ξεπερνά το 70%... πωπωπω Πύργος γίναμε!

Καί εδώ τά ίδια Ηρακλή πολύ υγρασία!! μήν πω για τά κουνούπια!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αττική ακόμα και τώρα ωραίες αναπτύξεις.....αν και το μεσημέρι τα φαινόμενα ήταν τελικά τοπικού χαρακτήρα....

IMG_20220903_194747.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Eδώ στη γειτονιά μου 2,3mm βροχής και στα Ανω Μελίσσια 5,2mm....24,5οC τώρα με 72% υγρασία.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25.8 εδώ και 77% υγρασία 

Παρόλο που το καλοκαίρι βγήκε υπέροχο δεν έχω κλείσει τα κλιματιστικά μου ούτε λεπτό από τον Μάιο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε να μπει αύριο το βοριαδάκι να ανασάνουμε και να κυκλοφορούμε σαν άνθρωποι. Σοκαριστικές τιμές υγρασίας στα ΝΠ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα σας!!!Δυσκολη μερα και σημερα..Η υγρασια μας εχει τσακισει..Ευτυχως απο δευτερα ο βοριας θα εκτοπιαει την υγρασια..Για την ακριβεια θα την περιορισει...

Νυμφαιο,με υπεροχες αναπτυξεις....Καλο βραδυ απο μενα..

304789486_2397819040369114_2127518816468859_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι υγρασία και ζέστη είναι αυτή Παναγία μου!!!!!

Ολο το καλοκαιρι δεν το χα νιώσει αυτό το πράγμα, Αργυρουπολη τώρα λιώνουμε…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, marios_angelos είπε:

Τι υγρασία και ζέστη είναι αυτή Παναγία μου!!!!!

Ολο το καλοκαιρι δεν το χα νιώσει αυτό το πράγμα, Αργυρουπολη τώρα λιώνουμε…

Διαβάζουν οι δυτικοί και γελάνε ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Διαβάζουν οι δυτικοί και γελάνε ....

Αυτές τις μερες ανεβαίνουν κάποιοι δυτικοί δικοί μας.. Πυργιωτες ξερεις.. διοτι πέρασε η ξαδερφη μου Αθηνα και θα σπουδάσει εδω....... εκείνοι να δεις γέλια που θα κάνουν με αυτά που του έχω πει για εδώ χαχαχα... αλλά νταξει.. παροδικό θα είναι... σαν το σπίτι τους!

... βράζω προσωπικά... δε φανταζόμουν οτι θα το ζησω αυτό εδώ...... και το μουστάκι μου σκουπίζω.. και μονο που κάθομαι ιδρώνω...... 25.7℃ αυτή την ώρα στη Χρυσουπολη Περιστερίου με 82% υγρασία.. εντος σπιτιου.. 30αρα εσωτερική με κλειστο κλιματιστικό και 62% υγρασία! Το ανοίγω ΤΩΡΑ!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σας διαβαζω κ κοντευω να παθω καταθλιψη....32 μερες στην ημιορεινη Δυτικη Φθιωτιδα κοιμαμαι με ολα κλειστα κ πικε κουβερτουλα...αυριο επιστρεφω...πως θα ξαναβαλω αιρκο να παρει η ευχη...δεν το αντεχω....

18.8 αυτη την ωρα στην αυλη με 100% απνοια κ ξαστερια....παμε.για το τελευταιο 15αρακι ελαχιστη μεχρι να το ξαναβρω στα μπετα κατα τα μεσα Οκτωβρη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Αυτές τις μερες ανεβαίνουν κάποιοι δυτικοί δικοί μας.. Πυργιωτες ξερεις.. διοτι πέρασε η ξαδερφη μου Αθηνα και θα σπουδάσει εδω....... εκείνοι να δεις γέλια που θα κάνουν με αυτά που του έχω πει για εδώ χαχαχα... αλλά νταξει.. παροδικό θα είναι... σαν το σπίτι τους!

... βράζω προσωπικά... δε φανταζόμουν οτι θα το ζησω αυτό εδώ...... και το μουστάκι μου σκουπίζω.. και μονο που κάθομαι ιδρώνω...... 25.7℃ αυτή την ώρα στη Χρυσουπολη Περιστερίου με 82% υγρασία.. εντος σπιτιου.. 30αρα εσωτερική με κλειστο κλιματιστικό και 62% υγρασία! Το ανοίγω ΤΩΡΑ!

Ειναι πως ειναι μαθημενος ο καθενας Ηρακλη....επειδη εζησα Πυργο οι ανθρωποι εχουν εντελως διαφορετικα στανταρ...θυμαμαι να με καλουν για 5χ5 στο μισαωρο ειχα αφρισει η να πηγαινουμε για μπυρες και να σκαω απτη δυσφορια και ο αλλος να καθεταο χαλαρος κ να γελαει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις μπήκα σπίτι από την δουλειά και βρίσκω 25,4β.με 77%υγρασια έξω και31,2με 56%μεσα......ρε άντε ρε από εδώ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα απο Καλλιθεα!!23.6 αλλα με 84% υγρασια η κατασταση παραμενει πολυ δυσκολη...Πολυ ασχημη αισθηση..Εχθες ειδικα το βραδυ ταλαιπωρηθηκα παρα πολυ..Ειχαμε γαμο...Μακαρι να μπορουσα να σκασω με βερμουδα και φανελακι αλλα δεν γινοταν..🤣..Δυσκολα τα πραγματα...Τελος παντων..Σιγα σιγα απο αυριο αυτη η εικονα θα αλλαξει...

Σημερα και αυριο τα κεντροβορεια θα εχουν την τιμητικη τους..Εαν δε στραβωσει κατι,θα δουμε πολυ νερο κατα τοπους..Ειδικα στη Κεντρικη Μακεδονια..Και ηλεκτρικα θα βγουν αλλα οχι πανικος..Μιας και το cape ειναι περιορισμενο..Επειδη ομως μιλαμε για οργανωμενο μετωπο ποτε δεν ξερεις..Η Αττικη ειναι στο οριο αλλα το πιθανοτερο ειναι να μεινει εκτος φαινομενων αυριο..Το οριο πιστευω θα ειναι μεταξυ Βοιωτιας και Φθιωτιδας..Απο και και κατω οτι γινει θα ειναι αποτελεσμα της οποιας ασταθειας και οχι απο το περασμα του μετωπου..

Φραπεδια παγωμενη,μπαλκονι και ηρεμια...Τα Κυριακατικα πρωινα εχουν την δικη τους χαρη...Θα προτιμουσα βεβαια να εβρεχε αλλα θα ρθουν και τα χαμηλα..Απο το δευτερο 15νθημερο βλεπω πρωιμες ομορφιες!!!

Καλη Κυριακη σε ολους σας!!Απο το ενα παρατηρητηριο του καταιγιδακια...

20220904_065544.jpg

Οι πιο ωραιες φωτο απο την καταιγιδα της Θεσσαλονικης προχθες!!Αμεσα θα ξαναδουμε τετοιες εικονες..Συντομα και στα δικα μας..

Ο τροπος που σε προσεγγιζει η καταιγιδα και οι βροχοκουρτινες που καταπινουν τα παντα,ειναι απιστευτος!!

b3f1a6e4-546b-4f6e-9fdd-807134c8494a.jpg

thessaloniki-1-1200x661.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και από μένα,, χθες πεντακάθαρη ατμόσφαιρα λες και ησουν μετα απο χιονόπτωση νομιζω φαινεται και από την φωτο 

Σήμερα θερμοκρασια το πρωί 11,9

 

IMG-33b751e8a562e80f81d7260e1684d6af-V.jpg

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έκανα το λάθος και ήρθα για μπάνιο Πόρτο Ράφτη Κυριακή....αν και έφτασα στις 10μλ το πρωί μόλις τώρα κατάφερα να βρω να κάτσω .....χαμός στο ισιωμα λέμε.....απίστευτος κόσμος....Βοριαδακι που κάνει τη ζέστη υποφερτή σήμερα 

23 ελάχιστη ο σταθμός μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Έκανα το λάθος και ήρθα για μπάνιο Πόρτο Ράφτη Κυριακή....αν και έφτασα στις 10μλ το πρωί μόλις τώρα κατάφερα να βρω να κάτσω .....χαμός στο ισιωμα λέμε.....απίστευτος κόσμος...

Καλό μπανάκι στο κάτουρο Γιωργάρα...🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...