Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

μου αρέσουν τα πρωινα ανσαμπλ του καναδου...😉

Diagramme ENS CMC/GEM

Μυρίζομαι όπως είπε και ο χειμώνας πιο πάνω χιόνια Κεντροβόρεια με πέτσα σε εμάς. Νοτ μπαντ για 3/3

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατά τ αλλά εμετός δίχως τέλος χωρίς προοπτική προς το παρών για εδώ...μόλις φανεί έστω και πιθανότητα εννοείτε την αρπάζουμε από τα μαλλιά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Το μόνο ενδιαφέρον είναι σε ποιο Ραν θα κάνει ο τζιφος μια από τις πλέον εντυπωσιακότερες τούμπες εβερ...

Όλα τα μοντέλα φέτος κεντανε. Δες πρωινό Τζεμ και χθεσινό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζεμ, Ιάπωνας βγάζουν ψυχρή εισβολή εξπρές.Ευρωπαιος στο κύριο του απλά ένα κρυουλακι από το πέρασμα του Αυλώνα βόρεια από εμάς,και ο τζίφος πιο θερμός!Ουκμο ενδιάμεσα, δηλαδή εξπρές ξηρή ψυχρή εισβολή..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 hours ago, GEORGE SNOWMAN said:

Αν ναι,ετοιμασου αρχες χρονου να πεταξουμε κανα χταποδι στο καρβουνο,καμια γυαλιστερη με ουζακι,ηλιοθεραπεια και να γουσταρουμε...θα φερω και τη φουσκωτη πισινα της μικρης...καταστασεις για αρχοντους...🤣

Εννοείται Γιώργj! Το σκουμπρί κοντοσούβλι δεν το έχεις δοκιμάσει ακόμα🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είχε όλα τα φόντα να μας το κάνει εύκολο φέτος και όχι με τον κλασικό ψυχοφθόρο τρόπο...ψάχνουμε τις αναδιπλώσεις του αζορ τώρα και πότε αυτός θα πάει βόρεια να ριτζαρει κτλ κτλ κτλ ..ουφφφφ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Είχε όλα τα φόντα να μας το κάνει εύκολο φέτος και όχι με τον κλασικό ψυχοφθόρο τρόπο...ψάχνουμε τις αναδιπλώσεις του αζορ τώρα και πότε αυτός θα πάει βόρεια να ριτζαρει κτλ κτλ κτλ ..ουφφφφ

Εγω βαρεθηκα να ειμαι ειλικρινής. 

Τααμπα χρονο χαλαμε θεωρω μεχρι τις 15-20/1 ... 

Ναι ισως βιαζομαι να καψω διάστημα μεγαλο αλλα ειλικρινά δεν βρισκω τροπο να αλλαξει η κυκλοφορία πιο σύντομα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και η ουσία ποια ειναι.. περιμεναμε 9 σκατομηνες για το τιποτα . Χαθηκε ηδη το μισο της αγαπημένης μας εποχης...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Είχε όλα τα φόντα να μας το κάνει εύκολο φέτος και όχι με τον κλασικό ψυχοφθόρο τρόπο...ψάχνουμε τις αναδιπλώσεις του αζορ τώρα και πότε αυτός θα πάει βόρεια να ριτζαρει κτλ κτλ κτλ ..ουφφφφ

Μη μασας μας τακραταει  για αγοτερα εκει  που δεν θα το περιμενουμε.Νυχτα θα  ερθει χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και αισιόδοξος εκ φύσεως τα βλέπω όλα γκρι, αφού θα φύγει το εμποδιο του γροιλανδικου σας θα ορμήσει ο Καναδάς και αν δείτε ψυχρή εισβολη ψυχρή εισβολη θα γίνω...τι ωραίος χειμώνας...άιντε να πουμε.μετα από έναν τραγικό χειμώνα για εμάς πάμε σ έναν δεύτερο σερί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένα μπάχαλο επικρατεί στα μοντέλα ... κάθε μοντέλο και άλλη εξέλιξη πέραν των 120-144 ωρών  φυσικά όλες σχεδόν αρνητικές για εμάς... κανένα δεν δείχνει κάτι αισιόδοξο κάτι ελπιδοφόρο.... αλλά έτσι όπως πάνε θα πετάξει καμιά μέρα κάτι καλό στις 168 κανένα μοντέλο και θα βγει και θα γελάμε..... φυσικά λίγο δύσκολο αλλά λέμε τώρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Ένα μπάχαλο επικρατεί στα μοντέλα ... κάθε μοντέλο και άλλη εξέλιξη πέραν των 120-144 ωρών  φυσικά όλες σχεδόν αρνητικές για εμάς... κανένα δεν δείχνει κάτι αισιόδοξο κάτι ελπιδοφόρο.... αλλά έτσι όπως πάνε θα πετάξει καμιά μέρα κάτι καλό στις 168 κανένα μοντέλο και θα βγει και θα γελάμε..... φυσικά λίγο δύσκολο αλλά λέμε τώρα....

Το τζεμ είναι καλούτσικο.. Κατεβάζει δυνατό ψύχος αλλά χωρίς δυναμικό αίτιο...κλασικο ψυχρό μέτωπο από βορρά δηλαδή με σύντομα φαινόμενα στα ανατολικά και νότια.... Πρέπει να δυτικισει ο αυλωνας... Ο Ευρωπαίος και το Ουκμο το βγάζουν πολύ ανατολικά το ψυχρό μέτωπο και μας περνει ψωφαλτσα...ο Τζιφός βγάζει ζωνικη με δυτικό χαμηλό και νοτιάδες... Βγάλτε άκρη τωρα😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και τα πιο αισιόδοξα σενάρια να κρατήσεις από τα πρωινα  για την Β.Ελλαδα είναι ξεραϊλα ... Βέβαια άκρη δεν βγαίνει και  δεν έχουμε συνηθίσει σε θαύματα αλλά σε φαπες .. . Και εγώ είμαι περίεργος με τα τρεξίματα του τζιφ ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω δεν μπορω πραγματικά να καταλαβω πως ειχαμε και φθινώπορο τραγικο και χειμωνα... 

Παμε για 6μηνο καμμένο εν τέλει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, freeze είπε:

Και τα πιο αισιόδοξα σενάρια να κρατήσεις από τα πρωινα  για την Β.Ελλαδα είναι ξεραϊλα ... Βέβαια άκρη δεν βγαίνει και  δεν έχουμε συνηθίσει σε θαύματα αλλά σε φαπες .. . Και εγώ είμαι περίεργος με τα τρεξίματα του τζιφ ..

Ας είναι ξεραιλα... Το προτιμώ από το έκτρωμα των Χριστουγέννων.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

Εγω δεν μπορω πραγματικά να καταλαβω πως ειχαμε και φθινώπορο τραγικο και χειμωνα... 

Παμε για 6μηνο καμμένο εν τέλει...

Ε ρώτα τους Ισπανούς και τους Άγγλους για πέρσι και θα σου πουνε😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...