Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Kalahari desert είπε:

Στο τέλος μόνο από κάμερες θα το βλέπουμε.εχει αλλάξει τελείως το κλίμα δυστυχώς 

Το θέμα είναι γιατί δεν αλλάζει στην Αμερική προς το θερμό και αλλάζει μονο στην Ευρώπη!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζίφος επιμένει να βγάζει το ένα μετά το άλλο πιο θερμά ραν στα μακρινά. Αν και δε θα το ήθελα πιστεύω θα τουμπιάσει προς Ευρωπαίο. Με τη λογική και μόνο. Αντικειμενικά αποκλείεται να βγεί αυτό, οπότε ηρεμήστε. Σφύριξε λήξη ζέστης ο πρόεδρος των καυσωνάκηδων. Τέλος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Το θέμα είναι γιατί δεν αλλάζει στην Αμερική προς το θερμό και αλλάζει μονο στην Ευρώπη!! 

Την ίδια απορία έχω και γω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχα θα την την ******** μου τωρα και ας με πάρετε στο ψιλό.πειτε με απαισιοδο αλλά βλέπω να φεύγει το πρώτο 10 ήμερο μην πω 15νθημερο.απλη διαίσθηση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίο το Τζεμ για την πρώτη φάση!ουκμο μέτριο,Τζιφός συνεχίζει τα δικά του αν και τα βήματα του προς τα άλλο μοντέλα είναι σαφή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χωρίς πολλά πολλά καίγεται το πρώτο δεκαήμερο του Γενάρη. Άθλια τρεξίματα, ενώ πραγματικά είναι ασύλληπτο το ότι ο Τζιφός είναι τόσο μόνος του μέχρι τώρα. Τα ενσεμπλς του όμως έχουν καταλάβει ότι δυστυχώς αυτό ήταν. Ας ελπίσουμε να μην έχουμε ζωνικη για κανένα μήνα. Και να σπάσει εκκωφαντικά με τεράστιο κεντροβορειος μέσα στον Γενάρη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα ! Δεν υπάρχει τίποτα. Ακόμη και το Gem αυτα που δειχνει ειναι με λάθος τρόπο .Επόμενη αλλαγη κυκλοφορίας ισως γύρω στις 7/1.Καντε γιορτούλες ανέμελα!

Ζωνική, σπριντάρισμα των ανέμων ,ζωηρός αζόρικος και αποκοπή( λιμνη ) ειναι η μονη συνταγη που μου μοιάζει ικανή να δώσει κατι σημαντικό σε πρωτη φάση. Αν δεν γινει κατι τέτοιο απλως θα πρέπει να περιμένουμε ακόμη περισσότερο για κατι άξιο λόγου.

Γενικα ειχαμε πει οτι μετα τις βροχες στα Δυτικα της χωρας το μοτιβο θα αλλαζε μετα τις 20/12  ειτε με καιρο που ευνοεί τις περιοχες Ανατολικά της Πίνδου ,ειτε θα καλοκαίριαζε. Μαντέψτε τι εγινε...Τώρα θέλει λιγο ψυχραιμία το σκηνικό καθως περάσαμε και δυσκολο Φθινοπωρο οι περισσότεροι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καλημερα αδερφια....Το καλυτερο δωρο για τις γιορτες....Σετακι υπεροχο για να σας κρατησει και για τον Γεναρη..🤣

BPL Κρέμα 100g Σύνθεση 2020_product page_desktop.png

Σάκαρε καλημέρα , μπορεις να μου πεις ποια Σαββατοκύριακά ενδέχεται να ανέβεις στο χωριο τον Ιανουάριο και τον Φεβρουάριο; Προσπαθω να βγάλω μακροπρόθεσμη για την περιοχή ;

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Σάκαρε καλημέρα , μπορεις να μου πεις ποια Σαββατοκύριακά ενδέχεται να ανέβεις στο χωριο τον Ιανουάριο και τον Φεβρουάριο; Προσπαθω να βγάλω μακροπρόθεσμη για την περιοχή ;

Κλαιω ρε μλκ...Λοιπον ερχομαι αυτο το σαββατο..Ξανα των Φωτων...Και εχει ο θεος....Ετοιμασου την Κυριακη...Παμε για μπανακι και τσιπουρακια Λαρυμνα..🤣Με τετοιους χαρτες ολοι θα χουμε το βλεμμα το καλου μας φιλου beach snow..Τι ναι αυτο φετος ρεεεε....

20220605_163405.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτος χαραξε πορεια στη Μηδεια οταν οι αλλοι εβλεπαν παραλιες...Αυτος εδειξε τον δρομο και στην Ελπιδα...Φερε εναν χιονια ρε τζεμ...Κεντροβορειο,προσηνεμο οτι να ναι..Αρκει να τον φερεις...Ελα μωρε Καναδε...

σημαία-του-καναδά-21126499.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βράχος σταθερότητας ο Ιάπωνας,ειναι πασιφανές ότι θα βγει,περιμένουμε τον παιο για επιβεβαίωση 

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δειξε Ιαπωνα τον δρομο...Ελα ρε καμικαζι..

Kamikaze-1.jpg

Ελπιζω μονο να μην πεσουμε στο τελος σε imitation καταστασεις..🤣

Καμικάζι_αγάπη_μου_(αφίσα).jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...