Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Που τον είδατε το βελτιωμενο τζιφο ρε παίδες... Μας έφαγε ΤΟ Ω

Στόχος είναι να αποφευχθεί το εξάρι στα τελειώματα του ανεξάρτητα αν θα βγάλει κάτι για Ελλάδα. Απλά να μην βγει το εξάρι. Αυτό λέμε βελτιωση. Τώρα αν ο αυλώνας φτάσει Καζακστάν κανένα πρόβλημα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στον κουβα φετος μακροπροθεσμες στοιχεια δειχτες ολα...η κλιματικη αλλαγη ειναι εδω και καλα ειναι να το πιστεψουν και αυτοι που εταζαν χιονοαρμαγεδων...ο καιρος τους το δειχνει ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Προτιμώ τζεμ

Και εγώ. Αλλά εντάξει κρατάμε την βελτίωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Στόχος είναι να αποφευχθεί το εξάρι στα τελειώματα του ανεξάρτητα αν θα βγάλει κάτι για Ελλάδα. Απλά να μην βγει το εξάρι. Αυτό λέμε βελτιωση. Τώρα αν ο αυλώνας φτάσει Καζακστάν κανένα πρόβλημα. 

Κάνεις λάθος Νικόλα, το έχουμε πει εδώ στα κεντροβόρεια ότι κοιτάμε να σηκωθεί σε κατάλληλο μέρος ο Αζορικός... Όπως το 6αρι ήταν βελτιωμένο σε σχέση με το 00αρι [αλλά το αποτέλεσμα ήταν χειρότερο για τα κ.β ]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, Clapsanto said:

Εδώ στη δυτικη μακεδονια τα τελευταία 10 χρόνια έχει χιονισει και 6 από αυτά Μάρτιο....

Λογικο, χειμωνας πλεον ο Μαρτς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα περασουν και τα φωτα αλλα εμεις θα γκρινιάζουμε για χιονι στα κεντροβορεια η τα προσηνεμα πεδινα ενώ δεν θα υπαρχει ίχνος  χιονιου  στα 2000μ.Αγνοείται ο χειμωνας

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

- Σε 2 βδομαδες θα βλεπουμε άλλους χάρτες.

- Μα σε 2 βδομαδες θα εχει περασει σχεδον ο μισος ημερολογιακος χειμωνας.

- Μην υπιτιμουμε τον Απριλιο παιδι μου. Ούτε τον μυρωδάτο το Μάη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν γ'ιναμε σοφότεροι ούτε σήμερα ... πάμε παρακάτω

@BrainA Θυμισέ μου ... τa copyrights του καταπιώνα ανήκουν στον αφορισμένο Δέσποτα Πεντέλης Διονυσου και Αιολιδος από την παλαιά ενορία μας ??

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξυπνάω περιμένω να το σκάσει τίποτα ξανά ξυπνάω περιμένω τίποτα ούτε εικονικό θα ξυπνήσω θα έχει πάει μέσα Φλεβάρη και θα περιμένω ακόμα κάθε μέρα τα ίδια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, bill24 said:

τον βλεπεις εκεινο τον γροιλανδικο ο οποιος δεν λεει να ξεκουμπιστει?οσον τον βλεπεις θα βλεπεις και καταπιωνα στην ευρωπη.επισης δυστυχως παρα τα οσα εχουν ειπωθει κατα καιρους για δεικτες κλπ εγω προσωπικα δεν ειδα ποτε να καθοριζουν σοβαρα τον καιρο.ουτε οι δεικτες ουτε οι ζωνικοι ανεμοι ουτε στρατοσφαιρικες θερμανσεις.εχω δει ολα αυτα υποτιθεται να ειναι στο πικ του θετικου για ψυχρη εισβολη για την ελλαδα και εμεις να εχουμε ηλιο με 15+ βαθμους οποτε μου ειναι αδιαφορα

ο Γροιλανδικος μας εφαγε τον ενα χειμωνιατικο μηνα. Για να δουμε αν ο Καταπιονας θα φαει.τον επονενο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, freeze said:

Δεν γ'ιναμε σοφότεροι ούτε σήμερα ... πάμε παρακάτω

@BrainA Θυμισέ μου ... τa copyrights του καταπιώνα ανήκουν στον αφορισμένο Δέσποτα Πεντέλης Διονυσου και Αιολιδος από την παλαιά ενορία μας ??

 

Indeed, Άγιε Πατέρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

ο Γροιλανδικος μας εφαγε τον ενα χειμωνιατικο μηνα. Για να δουμε αν ο Καταπιονας θα φαει.τον επονενο. 

Εχει χαθει και ο δευτερος μηνας απλα δεν θελουμε να το πιστεψουμε...κατα βαθως το ξερουμε ομως...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θυμάμαι περσυ που όταν έβγαζε κάτι καλό όπως τώρα μετά τις 330 πάντα μετά το εξαφάνιζε και εβγενε στης 240 είτε δυνατό είτε έστω light φέτος τα βγάζει 330 και μετά μόνο με screenshot αν το έχεις κάνει το βλέπεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, bill24 είπε:

απλα πανε σχεδον μαζι αυτα γι αυτο στο λεει...αν ξεκουμπιστει ο γροιλανδικος θα δεις πως θα σπασει και ο καταπιονας

Μάντεψε: Κατάπιωνα έχουμε τώρα, αλλά όχι Γροιλανδικό.  Το ότι Αζορικός με ένωση Γροιλανδικού, [και όχι σκέτος γροιλανδικός] είναι κακός για την Ελλάδα και δη τα κεντροβορειοδυτικά, είναι απλά παραπληροφόρηση.

 

Και Γροιλανδικό εννούμε πάντα υψηλά γεωδυναμικά, μιας και οι χαμηλές επιφανειακές πιέσεις είναι πολύ σπάνιες εκεί.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και κλασικα στις 300+ωρες ριτζ φορεστερ…το μοντελο της καρδιές μας που όταν το φτύνουμε μας την ξαναπεφτει να μας κολλήσει…παλι.

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλη την αντάρτικη φέρνει ο κλόουν στης 350 ξανά βγάλτο στης 220 και εγώ πρωτοχρονιά θα βγω για ποτό με μαγιό 

Επεξεργάστηκε από swthrhs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και μας βγήκε πολύ ανατολικά το 12αρι είναι καλό σαν λογική με πολλές δυνατότητες για αναδιπλώσεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...