Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ερχεται ρεεεε..🤣

τσουκαλαςθαπεθανετε-facepalm.gif

Ελα τακη?Ειμαι φουλ  γροιλανδικος, με αζορικα συναισθηματα

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χάλια ανσαμπλ το τζεμ κακα ανσαμπλ ο τζιφος 

Ουτε το ουκμο είναι καλό 

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Που ειναι ο Βαγγελης;;;

Βαγγελη ελα,μας εχει πιασει τρελα!!🤣

Ειδε τα ανσαμπλ και κατάλαβε ότι ο καταπιονας ειναι κοντα χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μη βλεπετε τζιφο..Ειναι εργο του Σατανα...Και τα ανσαμπλ του ειναι διαβολικα..

Το ευρωπαικο ειναι επισης του Εωσφορου μοντελο...Και το τζεμ..Δε βλεπετε τι κανουν??Βγαζουν θερμες εισβολες επιτηδες για να αλλοξοπιστησετε..Εξω εξω εξω...

Το ξερετε οτι ο τζιφος καποτε ετρεχε μεχρι τις 666 ωρες και εξ αιτιας μου επεσε στις 384...??

Ειναι τα μοντελα εργα του Σατανα..Μονο τα ημερομηνια θα σας δειξουν τον δρομο της σοφιας και των Λευκων Χριστουγεννων...Μονο με τα ημερομηνια μπορει η Ελλαδα να γινει Μπαφαλο..

Μη βλεπετε ανσαμπλ...Ξου,ξου...Διαβολικα συνεργα της κολασεως που δειχνουν μονιμες ζεστες..Ο Α ντικυκλωνας ειναι ο Αντιχριστος...Αμην!!

eleni-louka.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε για ρεκόρ εβερ... Σάπιοι χάρτες πράσινα βουνά στεγνά ποτάμια... Έβρεξε 5 μέρες από τον σεμπτεμβριο και απ ότι φαίνεται άλλες 2 μέχρι την καθαρά Δευτέρα....θα κάνει καμία παγωνιά τον Μάρτιο δεν θα μείνει τίποτα από γεωργικα προϊόντα...ζητωω η ανωμαλία....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτά τα ψοφια που δειχνουν προς το παρόν τα ανσαμπλς είναι ο Μαρσέλο των φτωχώνανε που τους έχει κάψει ο ήλιος κι αντι για Μπεπανθόλ τους στέλνουν ηλιαίλαιο για επάλειψη. Στείλε ΚΟΓΚΑΡΟ, όχι ρετάλια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν είναι τόσο καλά τα ανσάμπλς όπως στο 6αρι, παρόλα αυτά παραμένουν αρκετά σενάρια με τον αυλώνα-λίμνη να να καταλήγει δυτικά μας που είναι το ζητούμενο για εμάς, χωρίς να χρειάζεται να κατέβουν τέρατα

πχ 

gens-20-1-288.png

gens-9-1-300.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ πιο υετοφόρα και ευνοικά τα σενάρια στον τζίφο στο 12αρι. Είπαμε την ψυχρόμπαλα από βορειοανατολικά απλά δεν την εμπιστεύομαι για τα κεντροβόρεια. Οπότε με βάση αυτό τα μάτια μου κάηκαν στα ενσέμπλ του τζεμ, που πήγαν την αναδίπλωση και πάλι στο τέλος του τρεξίματος. Όμως επειδή ο τζίφος και τα εσνέμπλς του είναι για τα σκουπίδια, και επειδή βλέπω μια τάση από όλα τα 12αρια να έρθει κάτι από ΒΑ, μάλλον έτσι θα γίνει.. Σε αυτή την λογική λοιπόν προτιμώ το αικον για σίγουρες καταστάσεις.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Όλα βαίνουν καλώς. 07.01 γυρνάω και ετοιμάζω φτυάρια στο Χαλάνδρι. 

Από πότε έγινες νεκροθάφτης???😵😱🙈

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Από πότε έγινες νεκροθάφτης???😵😱🙈

Όχι ρε τρελέ:) Θα κάνω την πρώτη καλλιέργεια μάνγκο στην Ελλάδα:)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Diagramme GEFS

 

Βλεπετε αυτές τις 2-3 γραμμούλες απο -10 και κάτω? Αν αυξηθούν έστω και λίγο τις επόμενες 2-3 ημέρες, είναι δείγμα αυξημένων πιθανότήτων οτι ο ταλαιπωρημένος υδροφόρος ορίζοντας της Αττικής είναι έτοιμος να ξεδιψάσει ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ!!

Και να πέσουν τα 2χιλιαρα ΒΡΟΧΗ!!!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στην παρέα. Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε όλοι μας. Όχι ότι είμαι και κανάς τρελός γνώστης χαρτών, βασικά μικρή ιδέα έχω, απλά ένας τρελός τρελός χιονο-καταιγιδόφιλος είμαι. Μια ερώτηση μόνο να κάνω σε αυτούς με την περισσότερη γνώση. Χάζευα λίγο τα ensembles του Ευρωπαικού και βλέπω αρκετά καλά σενάρια ή είναι ιδέα μου? Όχι ότι έχουν και τεράστια αξία σε τόσο μακρινές ώρες αλλά οκ μου φαίνονται! Ή μπορεί και από την λαχτάρα μου να βλέπω πράγματα που θέλω να δώ 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια χαρά είναι τα διαγράμματα για τόσο μακριά ρε παιδιά τι θέλετε από τώρα να δείχνει τέρατα; μια χαρά στο μηδέν ο μέσος όρος στα μακρινά και για πρώτη φορά πλησιάζει χρονικά δεν μένει στο τέλος του διαγράμματος....το θέμα είναι να ξεκινήσει κάποια στιγμή κάποια τάση,.... μην βλέπεται υετό από τώρα....τι υετό να δείξει στις 240 και 300 ώρες.... όσο πλησιάζουμε θέλουμε να βγαίνουν υτοφόρα και ψυχρότερα σενάρια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Harrius είπε:

Καλησπέρα στην παρέα. Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε όλοι μας. Όχι ότι είμαι και κανάς τρελός γνώστης χαρτών, βασικά μικρή ιδέα έχω, απλά ένας τρελός τρελός χιονο-καταιγιδόφιλος είμαι. Μια ερώτηση μόνο να κάνω σε αυτούς με την περισσότερη γνώση. Χάζευα λίγο τα ensembles του Ευρωπαικού και βλέπω αρκετά καλά σενάρια ή είναι ιδέα μου? Όχι ότι έχουν και τεράστια αξία σε τόσο μακρινές ώρες αλλά οκ μου φαίνονται! Ή μπορεί και από την λαχτάρα μου να βλέπω πράγματα που θέλω να δώ 😛

Καλα βλεπεις 😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...