Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βελτιωμενα τα τρεξιματα σε σχεση με τα χθεσινοαπογευματινα. Παρολα αυτα εχουμε δρομο ακομα αφου ο σκοπος ειναι να κατσει μια τεραστια μπαλα στην κεντρικη ευρωπη κι απο εκει να γεννιουνται χαμηλα που θα κινουνται προς την κεντρικη ελλαδα ως νοτιοτερο ακρο τους. Κι επειδη ο αχρηστος ειναι ανικανος να σηκωθει και δυστυχως γροιλανδικος δεν υπαρχει ενα σεναριο που θα ηταν ευχης εργον να βγει ειναι αυτο με χιονια σε ολη την ελλαδα οπως το 1987. Αλλου χαμηλοτερα κι αλλου ψηλοτερα

image.png.41217a9a5b1f36b29106cabc43b3386b.png

image.png.0d4e0aa03286a7a1b241b89f949506ca.png

 

image.png.5f9471434d226b7d407960826b76a595.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχαχα αν πιστέψω εγώ θα βλέπετε πεταλούδες μέχρι τον Ιούνιο...Μόλις μίρλιασα άρχισε να έρχεται  

Να κατέβει από Ζάγκρεμπ να ευφρανθεί η καρδιά μας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Να κατέβει από Ζάγκρεμπ να ευφρανθεί η καρδιά μας. 

Αν δε κατέβει από Ρωσία Ουκρανία δε πιστεύω τιποτα χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Συμφωνεί κανείς να μαζέψω όλα τα συστηματικά λάθη του τζίφου για  χειμώνα? Και να τα καταθέσω στα.. πρακτικά?

Να φέρω τα πούπουλα και την πίσσα 😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελπίζω όσο άκυροι ήταν οι δείκτες του τζιφου τις προηγούμενες μέρες να είναι και τώρα .. μια αποκοπουλα της πλάκας και μετά πάλι αναμονή....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέσος όρος 6αριου ευρωπαϊκού στην αποκοπή, λίγο χειρότερος, αλλά στην δομή του πολικου λοβού του Καναδά, ακόμα καλύτερος από πριν, και καμιά σχέση δεν θα είχε με το τσίρκο medrano.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ερώτηση ,κανονικά για δημοσκόπηση είναι,!Εάν σας έλεγαν ότι έχετε την επιλογή να μην τρέχει καθόλου ο τζιφος σαν μοντέλο ,να σταματήσει να υπάρχει το θα λέγατε?Εγώ ένα τεράστιο ΟΧΙ πάντως...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ερώτηση ,κανονικά για δημοσκόπηση είναι,!Εάν σας έλεγαν ότι έχετε την επιλογή να μην τρέχει καθόλου ο τζιφος σαν μοντέλο ,να σταματήσει να υπάρχει το θα λέγατε?Εγώ ένα τεράστιο ΟΧΙ πάντως...

Και ΜΟΝΟ που το αναφέρεις είναι ιεροσυλία. Αν ήμουν mod θα σε είχα μπανάρει αμέσως!! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ και μόνο που το έθεσες ως ζητημα. Και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΧΙ κι εγώ

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέσος όρος τζίφου και ευρωπαίου, σας προτρέπω να κοιτάξτε τον Καναδικό λοβό.. Καθώς και τον αντικυκλώνα πάνω από την αποκοπή.

 

gensnh-51-1-144.png

gensnh-31-1-144.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, vorios_polos said:

Ερώτηση ,κανονικά για δημοσκόπηση είναι,!Εάν σας έλεγαν ότι έχετε την επιλογή να μην τρέχει καθόλου ο τζιφος σαν μοντέλο ,να σταματήσει να υπάρχει το θα λέγατε?Εγώ ένα τεράστιο ΟΧΙ πάντως...

Αν δεν υπηρχε ο τζιφος θα ειχαμε τα βλεμματα μας στο cfs που ειναι ακομα πιο αρρωστο. 😂

Οποτε δεν θελουμε να μην τρεχει ο τζιφος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ερώτηση ,κανονικά για δημοσκόπηση είναι,!Εάν σας έλεγαν ότι έχετε την επιλογή να μην τρέχει καθόλου ο τζιφος σαν μοντέλο ,να σταματήσει να υπάρχει το θα λέγατε?Εγώ ένα τεράστιο ΟΧΙ πάντως...

Για να βλέπω εικονικά σενάρια είναι καλός, και για το καλοκαίρι ειδικά για τις αστάθειες και τους δείκτες αστάθειας. Απλά θα τον καταργούσα προγνωστικά τον χειμώνα, αυτό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Για να βλέπω εικονικά σενάρια είναι καλός, και για το καλοκαίρι ειδικά για τις αστάθειες και τους δείκτες αστάθειας. Απλά θα τον καταργούσα προγνωστικά τον χειμώνα, αυτό.

Δεν έχεις επιλογή.ΝΑΙ η ΟΧΙ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ερώτηση ,κανονικά για δημοσκόπηση είναι,!Εάν σας έλεγαν ότι έχετε την επιλογή να μην τρέχει καθόλου ο τζιφος σαν μοντέλο ,να σταματήσει να υπάρχει το θα λέγατε?Εγώ ένα τεράστιο ΟΧΙ πάντως...

Βορειε πολε χαχα...ερωτηση...ποιο θεωρεις το πιο αξιοπιστο μοντελο???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μια χαρα το 12αρι αικον με πλήρη αποκοπή..  αυτο που θα του αλλαζα η πολύ δυτική πορεια του ισπανικού χαμηλού. παμε στα υπόλοιπα σημαντικά μοντέλα..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο τζιφος αυτοκαταργηθηκε ακομα κ σε περιοδους μικρου καιρικου ενδιαφεροντος οταν ανοιγε το ματι 5.30 καθομουν κ τον εβλεπα, τωρα γυρναω πλευρο!

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Evan είπε:

Βορειε πολε χαχα...ερωτηση...ποιο θεωρεις το πιο αξιοπιστο μοντελο???

Δεν απαντάμε στην ερώτηση με ερώτηση...😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, Evan said:

Βορειε πολε χαχα...ερωτηση...ποιο θεωρεις το πιο αξιοπιστο μοντελο???

Θελουμε δεν θελουμε το ευρωπαικο ειναι τουλαχιστον μεχρι τις 120h

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...