Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

19 me 21 θα είμαι Θεσσαλόνικη, θα σας φέρω το χιονιά...

αλλαξε το καντο 22-28 για να τον προλαβεις😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

ens_image.php?geoid=52137&var=201&run=0&date=2023-01-11&model=ecm&member=ENS&bw=1

Κάτι λέει ο Ευρωπαίος. Άντε να δούμε επιτέλους

Εγώ τώρα συνειδητοποιησα ότι πήραν πίσω όλες τις βροχές για όλες τις διαταραχές τώρα στα κοντά που σημαίνει ότι το Πήλιο δεν θα δει τίποτα απολύτως 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ένας σωστός ΚΒ μόνο τέτοια επιτρέπεται να ποσταρει image.png.79b7d95985eca842c50ac134cd83337e.png

Αν νομίζεις ότι αυτοο ειναι το καλύτερο,..παρε μάτι 

 

gens-18-1-372.png

gens-18-2-372.png

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Γιάννης μασ είπε:

Εγώ τώρα συνειδητοποιησα ότι πήραν πίσω όλες τις βροχές για όλες τις διαταραχές τώρα στα κοντά που σημαίνει ότι το Πήλιο δεν θα δει τίποτα απολύτως 

Μόνο τα ενσεμπλια τα έδειχναν αυτά έτσι και αλλιώς ή στην καλύτερη ένα καμικάζι κύριο τρέξιμο πολλές ώρες πριν όμως. Τα κύρια συνέχεια ελάχιστο έως καθόλου υετό έδειχναν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχα το αικον στέλνει λιγο κρυο στη Σαχάρα

 

icon-1-180.png

Έτσι για να τελειώνουμε και με τον υποτροπικο..... Μετά δεν γίνεται από κάπου θα μας ρθει το κρύο 😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιωμένα τα πρωινά, αλλά ακόμα μπορούν να φτιάξουν κι άλλο. Για βόρεια Ελλάδα δεν θέλουμε να αποδυναμώνει και να αδυνατίσει η ψυχρομπαλα

Screenshot_20230111-100753_Chrome.thumb.jpg.c9f67bb24f96a7631f5ebb0db8dd4b66.jpg

image.png.c9fbd4a360f8ca843ed5a4eee5656757.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Μόνο τα ενσεμπλια τα έδειχναν αυτά έτσι και αλλιώς ή στην καλύτερη ένα καμικάζι κύριο τρέξιμο πολλές ώρες πριν όμως. Τα κύρια συνέχεια ελάχιστο έως καθόλου υετό έδειχναν.

Απλα πολλα βγαζαν καποια στιγμη βορειοανατολικο ρευμα που ριχνει πηλιο ακομα και να μην εχει πουθενα υετο....γιαυτο πιστευα κατι θα ριξει αλλα δεν το κοβω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Απλα πολλα βγαζαν καποια στιγμη βορειοανατολικο ρευμα που ριχνει πηλιο ακομα και να μην εχει πουθενα υετο....γιαυτο πιστευα κατι θα ριξει αλλα δεν το κοβω

Τίποτα, μηδέν. Αυτά δεν είναι κακοκαιρίες, είναι ανοησίες. Με το ζόρι 0 στα 850, δεύτερο δεκαήμερο του Γενάρη και χαμηλό πουθενά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Βγάλε τα κρέατα από την κατάψυξη και Βάλτα στο ψυγείο...το άλλο σκ άναψε κάρβουνα και μετά περιμένεις οδηγίες...😎😋

Περιμένω καπετανιε μου😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αν νομίζεις ότι αυτοο ειναι το καλύτερο,..παρε μάτι 

gens-18-2-372.png

Αυτό είναι καιρός Ευρυτανίας βασικά, με 1 μέτρο χιόνι Χόχλια για πλάκα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, vorios_polos είπε:

Ραγδαία βελτίωση των ανσσμπλ του Τζεμ ως προς την διάταξη...

Καλημέρα, είδα αυτό το μήνυμα, και λέω, για να δω θα βγάλει κεντροβορειος? Και όμως είναι για δυτικό. Κρατάς τον λόγο σου χεχε. Τώρα από τα πρωινά συνολικά ανάμεικτα συναισθήματα. Το 6αρι του αικον δεν μου άρεσε στην αποκοπή

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήδη μεγάλες διαφορές στις 120h του GFS. Πάντως πιστεύω ότι θα σας κάνει καλή κατεβασια προς τα τέλη του μήνα. Μάλλον προσηνεμη θα είναι αλλά είναι νωρίς ακόμη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...