Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, bill24 είπε:

Οκ σορρυ τοτε λαθος μου φιλε...καμια προθεση ειρωνιας.μονο χιουμορ

Ωραία από δαυτο έχω μπόλικο...βασικά μόνο τέτοιο έχω δεν μπορώ να ζω χωρίς χιούμορ αλλά φέτος ξεφυτρωσες ακόμη δεν σε ξέρω όπως πολλά παιδιά που μπορεί να μην έχουμε βρεθεί ποτέ αλλά με τα χρόνια μπορεί να μην χρειάζεται ούτε ινοτικον να βάζουμε...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χθες το πρωί  πριν δείξουν τα άλλα τιοοτα έδειξε δυτικομακεδονιτικο χιονια η νάσα.. αν βγει οπως ειπα χθες θα βλεπω αρχικά νάσα και μετα όλα τα άλλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 minutes ago, Galanto said:

Χθες το πρωί  πριν δείξουν τα άλλα τιοοτα έδειξε δυτικομακεδονιτικο χιονια η νάσα.. αν βγει οπως ειπα χθες θα βλεπω αρχικά νάσα και μετα όλα τα άλλα 

Πάει, τον χανουμε...😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Estone είπε:

Καλημέρα για βόρεια Ελλάδα έχει τπτ;

τελικά μόνο δυτική Μακεδονία, πο υπόλοιποι πεδινά βροχή δυστυχώς. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχει πολυ δρομο! τπτ δε χαθηκε ουτε για τα πεδινα, αουτσάιντερ ειμαστα κ ετσι θα παλεψουμε μεχρι να ερθουν οι 96 ωρες κ να κλειδωσει ο χιονιας!

Μαγεια για Βορεια απο κοντρολ!

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδή χιόνι ακούμε και χιόνι δεν βλέπουμε...Σαν σήμερα 16/1/2021 μία μεγαλύτερη πέτσα...Καλημέρεςςς

archives-2021-1-16-0-0.png.5f38af5a3364ebe1fce24e30b1509d95.pngarchives-2021-1-16-6-0.png.eff21b69083bc7ce384ec827537975b5.png

20210116_073623.jpg

20210116_075028.jpg

20210116_082137.jpg

20210116_084311.jpg

Επεξεργάστηκε από Kilkis1989
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο τζιφος δειχνει το χειμωνα που περιμεναμε 2 μηνες τωρα !!!!  ολη η βορεια χωρα στο παιχνιδι σε πρωτη φαση και δεν σταματει εκει !!!! καλημερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευνοϊκή η νότια κίνηση χαμηλού για τα ανατολικά της Πίνδου!!Πολύ καλύτερα και για Δυτική Μακεδονία που θα έχει τις Τ!!Κακό για τα Γιάννενα όμως 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οπως τα γραφει ο Δημητρης απο την Λαμια..Βασει σημερινων τρεξιματων ο καιος μεχρι την Παρασκευη θα ειναι ο κλασικος δυτικος καιρος...Με καποιες βροχες ομως και στο ανατολικο Αιγαιο...

Απο Σαββατο προς Κυριακη ομως η λιμνη θα κινηθει με τετοιο τροπο ωστε να βγαλει το χαμηλο αρκετα νοτια..Τοσο νοτια οσο χρειαζεται για να βραχει επιτελους σοβαρα και η ανατολικη Ελλαδα...Με πολλα νερα αλλα και χιονια στα ψηλα..Θαψιμο Πινδου οπως και να χει και πιθανα χιονια δυτικη Μακεδονια...Αυτα για την ωρα...

Ανσαμπλ τζιφου για Αθηνα!!

ens_image (3).png

Βολος..

ens_image (4).png

Χαλκιδα..

ens_image (5).png

Λαμια...Καιρο ειχαμε να δουμε τετοια διαγραμματα...

ens_image (6).png

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβάμαι ότι ούτε οι βροχές που φάινονται την επόμενη εβδομάδα θα πέσουν εδώ (όσο πλησιάζουμε τόσο λιγοστεύουν τα ιετικά σενάρια). Εάν συμβεί αυτό δεν ξέρω με τι ψυχολογία θα ασχοληθώ ξανά φέτος για οτιδήποτε αφορά τον καιρό.

Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τετοια εποχη περσι αναλυαμε ηδη τον ερχομο της Ελπιδας που κοντοζυγωνε μια βδομαδα μετα...

Τι μου ειπες τωρα??Τι μου θυμισες Βιρνα...

λάμψη-γιάγκος.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

χαώδης η διαφορά ανάμεσα σε ευρωπϊακό και ukmo στις 168 ώρες

ECE1-168.GIF?16-12

ukmoeu-0-168.png?0

Για αυτό Δημήτρη,έχει ψωμί η επερχόμενη κακοκαιρία..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

χαώδης η διαφορά ανάμεσα σε ευρωπϊακό και ukmo στις 168 ώρες

ECE1-168.GIF?16-12

ukmoeu-0-168.png?0

Εδω θελουμε ωποσδηποτε τη κλίση του ευρωπαιου αλλα με μπλε του ουκμο χαχαχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...