Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κρατάω τις παρακάτω εικόνες από το μ.ο. του 06ζ όπου στις 240 ώρες μας δίνει υετό και -4,9 βαθμούς στα 850 (κεντρική Ευβοια) και θα δούμε πως θα εξελιχτεί στα επόμενα τρεξίματα.

gens-31-1-240.png

gens-31-0-240.png

gens-31-2-240.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα κβ θελουν πιο γρηγορη καταβαση ψυχους πριν τις 29 γιατι η στασιμη ψυχρη λιμνη θα βοηθησει οσο πλησιαζουνε τελος μηνα αρχες φλεβαρη παιρνουν προβαδισμα τα προσηνεμα για πολλους λογους ..εντελως ρεαλιστικα πιο κοντα ειμαστε στο 3/3 παρα σε ιστορικο κ.β.πεδινο κβ μπορει να κανει αλλα ιστορικο σιγουρα οχι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πόσα χρόνια έχει να βγει ο κλασσικος προσηνεμος; 14. Πότε χιονιστήκαμε περισσοτερο; Με τον περυσινο μη κλασσικο προσηνεμο. Κρατηστε το αυτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Και για να ξερουμε τι λεμε, τον αυλωνα ΤΟΝ.ΕΔΕΙΞΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ο ΚΑΡΝΑΒΑΛΟΣ.Προχθες.

Τον ειχαν τα ενς του ευρωπαικου πιο πριν...αλλωστε τον εμποδισμο τζεμ ευρωπαικο τον εδειξαν πρωτα σε αυτο το σημειο που σιγουρα δεν θα ειναι και τελικο σημειο βεβαια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Τα κβ θελουν πιο γρηγορη καταβαση ψυχους πριν τις 29 γιατι η στασιμη ψυχρη λιμνη θα βοηθησει οσο πλησιαζουνε τελος μηνα αρχες φλεβαρη παιρνουν προβαδισμα τα προσηνεμα για πολλους λογους ..εντελως ρεαλιστικα πιο κοντα ειμαστε στο 3/3 παρα σε ιστορικο κ.β.πεδινο κβ μπορει να κανει αλλα ιστορικο σιγουρα οχι..

Ας ειναι και κβ δεν θα πούμε οχι, πόσο μαλλον αν μετά ακολουθήσει και παγωνιά ξέρεις εσυ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Τα κβ θελουν πιο γρηγορη καταβαση ψυχους πριν τις 29 γιατι η στασιμη ψυχρη λιμνη θα βοηθησει οσο πλησιαζουνε τελος μηνα αρχες φλεβαρη παιρνουν προβαδισμα τα προσηνεμα για πολλους λογους ..εντελως ρεαλιστικα πιο κοντα ειμαστε στο 3/3 παρα σε ιστορικο κ.β.πεδινο κβ μπορει να κανει αλλα ιστορικο σιγουρα οχι..

Εγώ έχω και κάτι καλύτερο...πεδινό όχι ιστορικό ΚΒ και καραιστορικο πεδίνο ΚΒ αμέσως μετά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Πόσα χρόνια έχει να βγει ο κλασσικος προσηνεμος; 14. Πότε χιονιστήκαμε περισσοτερο; Με τον περυσινο μη κλασσικο προσηνεμο. Κρατηστε το αυτο.

 Η ελπιδα κλασικος προσηνεμος δεν ηταν ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Εγώ έχω και κάτι καλύτερο...πεδινό όχι ιστορικό ΚΒ και καραιστορικο πεδίνο ΚΒ αμέσως μετά.

Ανοιξε η ορεξη σου εσενα χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 πόντοι στη Λάρισα κρατούν περισσότερες ημέρες από 30 πόντους στην Αθήνα. Τρομερές παγωνιες!! Ο ορισμός της ηπειρωτικοτητας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρονια πολλα,Θαναση!!! Απλα,για Αθηνα δινω περισσοτερες πιθανοτητες για αξιολογες χιονοπτωσεις το διαστημα 10-25 Φεβρουαριου!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Γιάννης μασ είπε:

 Η ελπιδα κλασικος προσηνεμος δεν ηταν ;

Δεν ηταν με την εννοια που εννοουν τα παιδια υπαρξει αυλωνα εγινε με αποκομμενη ψυχρη λιμνη που ειναι σπανιο φαινομενο για προσηνεμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

 Η ελπιδα κλασικος προσηνεμος δεν ηταν ;

Νομίζω κλασικός πορσήνεμος είναι αυτό που βγάζει τώρα στις 300+ ώρες

 

gfs-0-384.png

Επεξεργάστηκε από Michael
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν ηταν με την εννοια που εννοουν τα παιδια υπαρξει αυλωνα εγινε με αποκομμενη ψυχρη λιμνη που ειναι σπανιο φαινομενο για προσηνεμα

Οκ οκ γιατι αν το δουμε με το αποτελεσμα, δεν υπαρχει πιο προσηνεμο απο την ελπιδα 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φέτος θα σπάσει το 2001. Από τότε έχουμε να δούμε κανονικό κεντροβόρειο ιστορικό. Το μόνο τουιστ είναι ότι αυτή την φορά το φετινό. κβ θα έχει και μια δόση σοφίας μέσα για να χιονίσει καραπεδινά δυτικής Ελλάδας. Αν δεν το κάνει φέτος, δεν θα το κάνει του χρόνου που ήδη τα σημάδια μιλανε για εμετικό χειμώνα σαν του 19-20....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

10 πόντοι στη Λάρισα κρατούν περισσότερες ημέρες από 30 πόντους στην Αθήνα. Τρομερές παγωνιες!! Ο ορισμός της ηπειρωτικοτητας!

Για αυτό το τόνισα στον Κώστα, αλλά βέβαια η Μήδεια ας πούμε ηταν 14/2 οπότε μόλις εβγαλε ήλιο έλιωνε πιο αμείλικτα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Φέτος θα σπάσει το 2001. ΑΠό τότε έχουμε να δούμε κανονικό κεντροβόρειο ιστοριικό. Το μόνο τουιστ είναι ότι αυτή την φορά το φετινό. κβ θα έχει και μια δόση σοφίας μέσα για να χιονίσει καραπεδινά δυτικής Ελλάδας. Αν δεν το κάνει φέτος, δεν θα το κάνει του χρόνου που ήδη τα ημάδια μιλ΄΄ανε για εμετικό χειμώνα σαν του 19-20....

Το 2001 θα σπάσει μονο δεκεμβρη τέλος 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Φέτος θα σπάσει το 2001. ΑΠό τότε έχουμε να δούμε κανονικό κεντροβόρειο ιστοριικό. Το μόνο τουιστ είναι ότι αυτή την φορά το φετινό. κβ θα έχει και μια δόση σοφίας μέσα για να χιονίσει καραπεδινά δυτικής Ελλάδας. Αν δεν το κάνει φέτος, δεν θα το κάνει του χρόνου που ήδη τα ημάδια μιλ΄΄ανε για εμετικό χειμώνα σαν του 19-20....

Όντως καρα-κλασικο κβ έχει απο τότε, αλλά ίσως για να εχει τοσα χρόνια σημαίνει σπάνια περιοδικότητα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μην βλεπεις τζιφο τοτε χαχαχα

Μα δεν βλέπω φέτος με την έννοια να του δίνω τόση σημασία όπως τα προηγούμενα χρόνια....και θέλω και εύχομαι όταν καλή ώρα φτάσουμε στην κορύφωση της μάχης κάπου στις 168 με 144 να έχω απέναντι μου τον τζιφο και όχι με το μέρος μου...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το 2001 θα σπάσει μονο δεκεμβρη τέλος 

Καληνύχτα δηλαδή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...