Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Kilkis1989 είπε:

Σίγουρα σε λένε Θεοδόσιο;;;Έμενα μου φαίνεται οτι σε λένε Θεόδοτος και μου είχε κάνει τρομερή εντύπωση..

Ρε Παοκαρα μου σιγα μη με λενε και Ηροδοτο....🤣Τελος παντων...Στην υγεια σου ειναι μερα γιορτινη...Και...Και...Και...Στην υγεια σας θαψιματα πολλα σ ολα τα σπιτικα σας...Μηπως ν ανοιξουμε και ενα θεμα σχολιασμος εορτολογιου???

20230118_112938.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Παρε προσάναμμα και μπρικετες και να εισαι σε αναμονή!

Τέλεια ευχαριστώ πολύ αδερφε και σου εύχομαι μισό μέτρο έξω από το σπίτι σου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μ.ο. μπορεί να είναι παραπλανητικός μερικές φόρές και θα πρέπει να δουμε τα σενάρια ένα - ένα για να βγάλουμε συμπέρασμα για την ενδεχόμενη τάση. έτσι και τώρα μπορεί να μοιάζει προσήνεμος αλλά εάν δες τα σενάρια υπάρχουν τα πάντα όλα μέσα και εάν θελετε την προσωπική μου άποψη πιο επικίνδυνο είναι να πάνε δυτική ευρωπη πάλι μετά τις 28/1 πα΄ρα Τουρκία. Όλα αυτά αλλάζουν βέβαια και γι αυτό πριν το Σ/Κ δε μπορει να βγει κανένα συμπέρασμα για το τέλος του μήνα.

Πάντως αυτή τη στιγμή κανένας δεν είναι μέσα και κενένας δεν είναι έξω, υπάρχει δημιουργία τάσης για τέλος του μήνα αλλά μέχρι εκεί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Γιαννιώτης Γ. είπε:

Ακουσα και τον φιλο Σακη αρναουτογλου μεσα τα χει τα Γιανννενα. Γενικα το 0 στα 850 μπορει να μεταφραστει αλλιως λογω 500ων και θεσης χαμηλου!

Από τη στιγμή που θα χει οριακά αρνητική στα 850 συν με τη βιαιοτητα και ραγδαιοτητα των φαινομένων, δε το χάνουν τα Γιάννενα.. Έστω για λίγες ώρες θα το δει το τιμημένο.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, giannis.mar είπε:

Από τη στιγμή που θα χει οριακά αρνητική στα 850 συν με τη βιαιοτητα και ραγδαιοτητα των φαινομένων, δε το χάνουν τα Γιάννενα.. Έστω για λίγες ώρες θα το δει το τιμημένο.. 

Φένεται να το ρίχνει με νοτιοανατολικό. Μυρίζομαι χαρτοπετσέτες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Οχι απαραίτητα. Και χοντρός Αυλώνας σκάει Ταίναρο και χιονίζει οριακά τα Κεντροβόρεια. Βασικά τα δυτικά και κεντρικά πριν φύγει ανατολικό Αιγαίο 

Διαφωνω νικολα ...δε μιλαω γενικα,  μιλαω με βαση το μεσο ορο για να ειχαν τα κβ ελπιδες για τεραστιο αυλωνα επρπε ο μεσος ορος να ταν στις 240 όπως στην Αριάδνη αρκετα δυτικα , με τέτοιο μεσο ορο οπως τωρα αν βγει τεράστιος αυλωνας καληνύχτα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

το κοντρολ του ευρωπαικου είναι φανταστικό για Ελλάδα, μακάρι να έβγαινε όπως είναι...

Πανελλαδικος κανονικός. Αυτό θέλω όπως είναι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

ετοιμαστείτε να δειτε τι θα κατεβάσει μετά

gensnh-0-1-300.png

gensnh-0-0-306.png

 

Η διάταξη αυτή θυμίζει Μήδεια αλλά στο πολύ πιο βαρβάτο.. Ξεκινάει αρχικά ΚΒ και καταλήγει προσηνεμα πιο μετά κατεβάζοντας εξτραδακι.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Gary είπε:

Τέλεια ευχαριστώ πολύ αδερφε και σου εύχομαι μισό μέτρο έξω από το σπίτι σου 

Ευχαριστώ. Εντάξει με 15+ ειμαι οκ 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοντρόλ βγες όπως είσαι και άσε μας απλά να αναμένουμε σε διαφορετικές μέρες χιόνια. Να ηρεμήσουμε όλοι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Κοντρόλ βγες όπως είσαι και άσε μας απλά να αναμένουμε σε διαφορετικές μέρες χιόνια. Να ηρεμήσουμε όλοι..

με το κοντρολ θα ξεχνούσαμε ότι έχει υποστεί μέχρι τώρα σ' αυτό το μη χειμώνα και δε θα τρωγόμαστε μεταξύ μας για τα χιονια...χαχα, αλλά που τέτοια τύχη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Νομίζω ότι με το κοντρόλ θα γινόταν ένα τεράστιο πανελλαδικό Ντιλ...διαφωνεί κανείς?...χαχαχα...

Α μπράβο. 20ποντο εγώ 40ποντο εσύ και όλοι οι στόχοι καλυμμένοι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Νομίζω ότι με το κοντρόλ θα γινόταν ένα τεράστιο πανελλαδικό Ντιλ...διαφωνεί κανείς?...χαχαχα...

συμφωνώ απόλυτα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Νομίζω ότι με το κοντρόλ θα γινόταν ένα τεράστιο πανελλαδικό Ντιλ...διαφωνεί κανείς?...χαχαχα...

Σε αρκετά σενάρια πάντως παίζει κάτι παρόμοιο με το κοντρόλ του παιου.. Κάθετος βαρβάτος αυλωνας αλλά αρκετά δυτικά με αποτέλεσμα Χ δυτικά μας.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Galanto said:

Θέλω κοντρολ ευρωαπιου να είναι 30 , 40 ποντους και μετα πάγωμα να μείνει κατω ετσι έπρεπε να ναι εδω ο χειμώνας οπως παλια 

Παλιά Αντουάν ήταν παγωμένα κάτω με ολικές ακόμα και με λιακάδα, τι να λέμε τώρα. Τελειώσανε αυτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...