Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Ο παραμυθάς βγάζει και τον δεύτερο Αυλώνα με ιδανικές θερμοκρασίες και υετο παρακαλώ ....

Παραμυθιά λέει... 😉😀.... 😢

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Gary είπε:

ο αρναουτογλου μολις ποσταρε οτι τελος της αλλης βδομαδας τα πολυυυ πολυυ χαμηλα κεντροβορεια ειναι υποψηφια για χιονι. ειμαι και γω μεσα σε αυτα?

Όχι είπε ότι ολαααα τα πολυυυυυ χαμηλά εκτός από την γειτονιά του Γκάρυ...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Όχι είπε ότι ολαααα τα πολυυυυυ χαμηλά εκτός από την γειτονιά του Γκάρυ...🤣🤣🤣

αχαχαχχαχα θα σας τσακωσω πρωτος μολις πεφτει το χιονι παανω μου στο σκουφο μου χεχεεχε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Gary είπε:

αχαχαχχαχα θα σας τσακωσω πρωτος μολις πεφτει το χιονι παανω μου στο σκουφο μου χεχεεχε 

Γκάρυ έλα στη συνάντηση μεθαύριο. Μπορείς?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Γκάρυ έλα στη συνάντηση μεθαύριο. Μπορείς?

δεν εχω φραγκο ουτε αμαξι, σε ενα διαμερισμα της γουμενισσσας ζω 😕

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα σενάρια κατάβασης 2ου αυλώνα μεταξύ 228 και 300+ ωρών πληθαίνουν. Μεγάλο πρόβλημα ωστόσο οι θερμοκρασίες για Νότια Πεδινά. Από βοιωτία και πάνω παίζουν μπάλα υπό συνθήκες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, south coast είπε:

Οτι κανει εκει γύρω στις 29 για εμας που προς το παρων υπαρχει ταση για κατι light(παντα οσο αφορα τα πεδινα)μετα κοιταμε απο 7/2 και μετα να ξαναανεβει ο αζορ

Και τα ΚΒ μέσα στο παιχνίδι. Δλδ στις 27 το ξεγράφουμε? 7 μέρες πριν και με τέτοια ensembles? Νομίζω οτι βιαζομαστε μερικές φορές.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Περιεργο σχημα πηρε ο μ.ο στο β.ημισφαιριο.Σημαδι?1407825443_gensnh-31-1-264(1).thumb.png.44a7512abeb1cc1569c9bd947a461d0d.png

Θέλουμε να στραβωσει λίγο προς τα δυτικά και είμαστε οκ..🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Θέλουμε να στραβωσει λίγο προς τα δυτικά και είμαστε οκ..🤣🤣🤣🤣

Κι εμεις να μακρυνει λιγο...🤣😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή δύναμη σε όσους νομίζουν ότι θα χιονιστουν με μειον 1 στα 850....Μέχρι μεθαύριο το 26 με 28 θα βρίσκεται στο συν η οριακά 0 ....Μετά έχει ο Θεός 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Περιεργο σχημα πηρε ο μ.ο στο β.ημισφαιριο.Σημαδι?1407825443_gensnh-31-1-264(1).thumb.png.44a7512abeb1cc1569c9bd947a461d0d.png

Φως φανάρι ότι δεν έχει προσόντα.. ο Αυλώνας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

Φως φανάρι ότι δεν έχει προσόντα.. ο Αυλώνας 

Απο την αλλη φαινεται να "εχει α....ια".Μπερδεμα φιλε..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Καλή δύναμη σε όσους νομίζουν ότι θα χιονιστουν με μειον 1 στα 850....Μέχρι μεθαύριο το 26 με 28 θα βρίσκεται στο συν η οριακά 0 ....Μετά έχει ο Θεός 

Εσυ συνεχισε ετσι καλα το πας..χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κι εμεις να μακρυνει λιγο...🤣😛

Εμείς τους θέλουμε μικρούς...θα μαλώσουμε τώρα για το μέγεθος?🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Καλή δύναμη σε όσους νομίζουν ότι θα χιονιστουν με μειον 1 στα 850....Μέχρι μεθαύριο το 26 με 28 θα βρίσκεται στο συν η οριακά 0 ....Μετά έχει ο Θεός 

Πάντως στα ensembles του Ευρωπαϊκού αλλά με βάση και το κύριο τρέξιμο του, υπάρχει δυναμική μέχρι -3 στα βόρεια. Έχει σενάρια και με πιο κάτω. Αλλά αν πάει ας πούμε -2.5 ο ΜΟ; Και με άλλες προϋποθέσεις, που εγώ δεν τις ξέρω αλλά τις ξέρουν αυτοί που έχουν γνώσεις, δεν μπορεί να χιόνισει με -2 προς -3?

Πάντως και η Βέροια πεδινή είναι. Και οι Σέρρες. 

Θέλει ακόμα 6+ ημέρες. Δλδ τόσο απίθανο είναι να φτάσει -3 στα 850? Εδώ βλέπουμε κοτζαμ αυλωναρους να αλλάζουν στις 80 ώρες και να έρχεται η καταστροφή ή η ευτυχία.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Εσυ συνεχισε ετσι καλα το πας..χαχα

Τέλεια!!!!μην σχολιάσει το βράδυ τα επικά ανσμπλ του παιου...φτου φτου...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Περιεργο σχημα πηρε ο μ.ο στο β.ημισφαιριο.Σημαδι?1407825443_gensnh-31-1-264(1).thumb.png.44a7512abeb1cc1569c9bd947a461d0d.png

Μπορώ να προσθέσω δύο γραμμές; 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, menidi είπε:

Πάντως στα ensembles του Ευρωπαϊκού αλλά με βάση και το κύριο τρέξιμο του, υπάρχει δυναμική μέχρι -3 στα βόρεια. Έχει σενάρια και με πιο κάτω. Αλλά αν πάει ας πούμε -2.5 ο ΜΟ; Και με άλλες προϋποθέσεις, που εγώ δεν τις ξέρω αλλά τις ξέρουν αυτοί που έχουν γνώσεις, δεν μπορεί να χιόνισει με -2 προς -3?

Πάντως και η Βέροια πεδινή είναι. Και οι Σέρρες. 

Θέλει ακόμα 6+ ημέρες. Δλδ τόσο απίθανο είναι να φτάσει -3 στα 850? Εδώ βλέπουμε κοτζαμ αυλωναρους να αλλάζουν στις 80 ώρες και να έρχεται η καταστροφή ή η ευτυχία.  

Άνετα θα βγει μια πέτσα στα Κ.Β. για ξεχαρμανιασμα. Μετά έχει ο Θεός..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ορίστε κοιτάξτε τα .....Για τωρα μεχρι τις 25 ηταν καλυτερα και κοιταξτε τι βγηκε και για μετα που ειναι καλα φανταστείτε τι θα βγει 

 

graphe3_10000___21.4274_40.0845_Grevenα (9).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Πάντως στα ensembles του Ευρωπαϊκού αλλά με βάση και το κύριο τρέξιμο του, υπάρχει δυναμική μέχρι -3 στα βόρεια. Έχει σενάρια και με πιο κάτω. Αλλά αν πάει ας πούμε -2.5 ο ΜΟ; Και με άλλες προϋποθέσεις, που εγώ δεν τις ξέρω αλλά τις ξέρουν αυτοί που έχουν γνώσεις, δεν μπορεί να χιόνισει με -2 προς -3?

Πάντως και η Βέροια πεδινή είναι. Και οι Σέρρες. 

Θέλει ακόμα 6+ ημέρες. Δλδ τόσο απίθανο είναι να φτάσει -3 στα 850? Εδώ βλέπουμε κοτζαμ αυλωναρους να αλλάζουν στις 80 ώρες και να έρχεται η καταστροφή ή η ευτυχία.  

Η δυναμικη ασχετα που δε τι βλεπεις στα ενς ειναι εως -6...εχει να κανει κυριως με την αβεβαιοτητα στο σκαψιμο του αζορ που υπαρχουν περιθωρια ..το -3 αναλογα τον προυποθεσεων παντα γιατι θες και αλλους ποσους παραγοντες φτανει ανετα για δυτικη θεσσαλια φαρσαλα βεροιες κλπ νωρις ειναι ακομα εχουμε δυο μερες ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η τάση εξναι ξεκάθαρη....αν πέσει η θερμοκρασία στο μειον 2 η μειον 3 το χαμηλο θα χει εξαφανιστεί νοτιοανατολικα αν το χαμηλ9 κλείνει δυτικα τοτε θα χουμε 0 με μειον1 ...διαλέξτε και παρτε,, μειον 2 με μειον 3 μονο τοτε ο υετος εχει τελειωσει... το λενε ξεκαθρα και οι μεσοι οροι και τα ανσαμπλ ...μονη σωτηρια να ερθει αυλωνας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...