Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τεσπα μεχρι αυριο απόγευμα κοιταω και μετα παμε για ουρανό ....δε θα συγκλίνουν τα μοντελα ουτε κατά τη διάρκεια της κακαοκαιριας μπαμ κανει .....το μο ο που φοβάμαι είναι οι θερμοκρασιες μη μείνουμε εδώ με κανενα 1,5 βαθμο η 2

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Τεσπα μεχρι αυριο απόγευμα κοιταω και μετα παμε για ουρανό ....δε θα συγκλίνουν τα μοντελα ουτε κατά τη διάρκεια της κακαοκαιριας μπαμ κανει .....το μο ο που φοβάμαι είναι οι θερμοκρασιες μη μείνουμε εδώ με κανενα 1,5 βαθμο η 2

μην κουράζεσαι και ψάχνεις ακόμα θα χιονίσει και θα στρώσει εκεί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Πάντως την Πέμπτη τις ώρες του καλού υετού το gfs δίνει -1. Να δούμε πόσο θα κατέβουν τα χιονια και λόγω ραγδαιότητας. Καλά στα Χάνια λογικά θα γίνει υπερχαμος και θα είναι και μέρα και θα φαίνεται τούμπανο η κάμερα.

Ο μεσος ορος ομως πηγε στο +1,5 σε καποια φαση......φοβαμαι οτι και τα χανια θα δυσκολευτουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τεσπα μεχρι αυριο απόγευμα κοιταω και μετα παμε για ουρανό ....δε θα συγκλίνουν τα μοντελα ουτε κατά τη διάρκεια της κακαοκαιριας μπαμ κανει .....το μο ο που φοβάμαι είναι οι θερμοκρασιες μη μείνουμε εδώ με κανενα 1,5 βαθμο η 2

Αντωνη αμα θες να δεις χιονι ελα κατω σε μενα....ο καλλια με χιονιζει ολη μερα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Gary είπε:

οποιος μπορει ας μου απαντησει τι βλεπουν τα μοντελα για μενα?

Πεμπτη θα χιονιστεις σιγουρα 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 23/1/2023 at 6:25 ΜΜ, Delsnow είπε:

Το τζεμ κατεβαζει ωραιες Τ για 30 γεναρη αλλα μυριζει ερντογαν...

Μια απο δω μια απο εκει ειναι τα μοντελα..Δεν ξερουμε ακομα...🤣Και γω πιο πολυ αγωνια εχω για τον χιονια παρα για τις  στημενες εκλογες που εχω..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Ο μεσος ορος ομως πηγε στο +1,5 σε καποια φαση......φοβαμαι οτι και τα χανια θα δυσκολευτουν

Είμαστε σχετικά κοντά. Ας ελπίσουμε ότι το κύριο έχει μεγαλύτερη βαρύτητα. Πάντως αν το σκεφτούμε τι ξεφτίλα πραγματικά να είμαστε με την ψυχή στο στόμα ακόμη και για τα Χάνια στις 26 Γενάρη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, George Trilofianos είπε:

Πεμπτη θα χιονιστεις σιγουρα 😎

ο αρναουτογλου μας δινει χιονι πανω πο τα 600 μετρα, εγω ειμαι στα 224 κλαψ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μια απο δω μια απο εκει ειναι τα μοντελα..Δεν ξερουμε ακομα...🤣Και γω πιο πολυ αγωνια εχω για τον χιονια παρα για τις  στημενες εκλογες που εχω..

erdogan-turkey.gif

Σακηηηηη απο δω και περα κοιταμε μονο 2η καρτελαααα..ερχετεεεεεεε🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχαχαχα τα ανσαμπλ του τζιφου πηγαν μαζικά κόντρα στο κύριο και βγήκαν πολυ πιο βορεια χαχαχαχαχα

καλο δεν ειναι αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας περιμένουμε και τον έμπιστο  σκουπιδαιο που αν ήταν οργανοπαίχτης σίγουρα θα επαιζε ακορντεόν μιας και τραβάει και μαζεύει αυλωνες με περίσσια χάρη.... να βγάλουμε κανένα μπουσουλα ...

Κάτι μου λέει οτι θα είναι καλός και θα τον αγαπήσω (για λίγο) 🤭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, bill24 είπε:

ναι κοιτα περα απο τον χαβαλε που κανω για την περιοχη μου...φυσικα και δεν προκειται σε υψομετρο 160μ να δω τιποτα.το ενδεικτικο υψομετρο για να το γυρισει σε χιονι εστω και προσκαιρα ειναι τα 700-800μ στην περιοχη του κισαβου.για σπηλια ας πουμε το πιστευω.απλα μιλαμε για προσκαιρη κατασταση.ηδη απο το μεσημερο-απογευμα φαινεται να μαλακωνει ο καιρος 

Σπηλιά θα βάλει χιονακι για πλάκα βρε... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Gary είπε:

οποιος μπορει ας μου απαντησει τι βλεπουν τα μοντελα για μενα?

γκαρυ εαν εχει καλα φαινομενα θα το δεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, freeze είπε:

Ας περιμένουμε και τον έμπιστο  σκουπιδαιο που αν ήταν οργανοπαίχτης σίγουρα θα επαιζε ακορντεόν μιας και τραβάει και μαζεύει αυλωνες με περίσσια χάρη.... να βγάλουμε κανένα μπουσουλα ...

Κάτι μου λέει οτι θα είναι καλός και θα τον αγαπήσω (για λίγο) 🤭

Η αξιοπιστια των μοντελων εχει να κανει με το ποσο ευκολα αλλαζουν τα τρεξιματα ...ειναι καλο να αλλαζουν γρηγορα καθως σημαινει οτι διαβαζουν το λαθος...εκει το χανει ο τζιφος που κολλα δ ενα μοτιβος για 2-3 μερες και ξαφνικα φτανει στις 90 ωρες και αρχιζει να διορθωνει....δεν ειναι κακο να βλεπεις αλλαγες ανα ραν αλλα καλο σημαινει οτι το μοντελο βλεπει τις παρεμετρους ειδικα σε φαση οπως τωρα με ΣΘ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

δινει φουλ υετο σε μενα. αλλα οι Τ πως ειναι???

 

Καλο ειναι να ξεκινησεις να παρεις προμηθειες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Η αξιοπιστια των μοντελων εχει να κανει με το ποσο ευκολα αλλαζουν τα τρεξιματα ...ειναι καλο να αλλαζουν γρηγορα καθως σημαινει οτι διαβαζουν το λαθος...εκει το χανει ο τζιφος που κολλα δ ενα μοτιβος για 2-3 μερες και ξαφνικα φτανει στις 90 ωρες και αρχιζει να διορθωνει....δεν ειναι κακο να βλεπεις αλλαγες ανα ραν αλλα καλο σημαινει οτι το μοντελο βλεπει τις παρεμετρους ειδικα σε φαση οπως τωρα με ΣΘ

Ισχύει και συμφωνώ ... Αλλά δεν μπορώ να βλέπω να θεοποιηται ένα μοντέλο όταν ειδικά φέτος κανένα δεν έχει δείξει σημάδια σταθερότητας ... Ο Βαγγέλης νομίζω είχε αναφέρει και συμφωνώ 100% ότι μοντελικα φέτος είμαστε ορφανοί και δεν είμαστε σίγουροι ούτε στις 72 ώρες 

Ο βασιλιάς είναι παράφρων μετά το update ....το βλέπουμε όλοι ... Καλύτερα να γίνει downgrade μπας και συνέλθει 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, freeze είπε:

Ισχύει και συμφωνώ ... Αλλά δεν μπορώ να βλέπω να θεοποιηται ένα μοντέλο όταν ειδικά φέτος κανένα δεν έχει δείξει σημάδια σταθερότητας ... Ο Βαγγέλης νομίζω είχε αναφέρει και συμφωνώ 100% ότι μοντελικα φέτος είμαστε ορφανοί και δεν είμαστε σίγουροι ούτε στις 72 ώρες 

Δεν υπαρχει θεος αλλα παμε βαση αξιοπιστιας απο επισημες βαθμολογιες..ε σε αυτες ο τζιφος εφτασε μα ειναι 5ος..οποτε υπαρχει μια αρχη στο τι κοιτας πρωτο και τι τελευταιο χωρις να σημαινει οτι ειναι δεδομενο οτι το πρωτο τα πιανει ολα ..απλα σαν βαση παρατηρησης παιρνεις πιο σοβαρα εγω τουλαχιστον παιο ουκμο τζεμ και μετα τζιφο ετσι ειναι τωρα η αξιοπιστια ετσι παμε..καποτε ο τζιφος ηταν ν1 ν2 τωρα δεν ειναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τ στα 2 μέτρα στην ευρωπαϊκή ήπειρο την ώρα των πολλών φαινομένων σε εμάς.. Άμα δεν έχει επιφανειακό ψυχος στα Βαλκάνια.. 

gfs-9-72.png?12

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...