Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για μένα αυτό έβγαλε ο μεσημεριανός ευρωπαίος, 3 βαθμοι όλη μέρα βροχή και το απόγευμα βράδυ πιο έντονα φαινόμενα και 2 βαθμούς. 

Screenshot_20230124_172537_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanossnow είπε:

Για μένα αυτό έβγαλε ο μεσημεριανός ευρωπαίος, 3 βαθμοι όλη μέρα βροχή και το απόγευμα βράδυ πιο έντονα φαινόμενα και 2 βαθμούς. 

Screenshot_20230124_172537_Chrome.jpg

Έχεις βορειοδυτικό το βράδυ γι αυτό ενώ τα 850 ανεβαινουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Έχεις βορειοδυτικό το βράδυ γι αυτό ενώ τα 850 ανεβαινουν

αφού βγάζει βροχή βροχή θα χω , συνήθως μέσα πέφτουν στις κοντινές ώρες. ειδικά που τα 850 ανεβαίνουν καηκαμε

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολόιδιο διαγραμμα ευρωπαιου με Βίκτωρα και τότε 1 βαθμο και χιονι απλα τοτε είχε μικρότερη διάρκεια,,  αυτό κοντεύει 24 ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanossnow είπε:

αφού βγάζει βροχή βροχή θα χω , συνήθως μέσα πέφτουν στις κοντινές ώρες. ειδικά που τα 850 ανεβαίνουν καηκαμε

Εμενα παντως οταν βγαζει χιονονερο παντα χιονι εχω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταπληκτική ημιζωνικη από αικον.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Εμενα παντως οταν βγαζει χιονονερο παντα χιονι εχω 

το χω προσέξει αυτό τα προηγούμενα χρόνια, ισχύει... αλλά αυτή τη φορά σε μένα εντός θα είναι γιατί δεν βγάζει καν χιονόνερο μόνο καθαρή βροχή δείχνει με 2 βαθμούς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Με Β.Α - Α συνηθωs δεν εχουμε τιποτα στα Γιαννενα η ελαχιστα.

Μαλλον και ο τζιφοs θα το διορθωσει στο επομενο τρεξιμο.

Πιθανόν στα Γιάννενα να έχει μέτριας έντασης φαινόμενα με τη μορφή βροχής η χιονόνερου πάνω από 800 πιστεύω θα χιονισει.Ο ανατολικός στη ήπειρο δρα ως κατάβατης  και υετοδιωκτης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Τι ώρα λέει καιρό Σάκης να δω τι υψόμετρο δινει

300 με 400 μέτρα είπε πάλι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά και ο Ευρωπαίος χιόνι δίνει στην μετάφραση στα Γιάννενα. Δεν ξέρω τι να κάνω, αλλά ακόμα και να φύγω άλλη μέρα δεν ξέρω αααααα.

Από την άλλη με τέτοια διάταξη είναι αδύνατο να χιονίζει στα Γιάννενα και να βρέχει Γρεβενά, μόνο το αντίστροφο..

 

Screenshot_2023-01-24-17-37-28-618_com.android.browser.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bill24 είπε:

Επι λεξη ειπε προς το ξημερωμα της πεμπτης θα το εχει γυρισει σε χιονι και στις πολεις της δυτικης μακεδονιας

Αρα ευρωπαιο μεταφράζει και ο ευρωπαιος απο τις 3 το γυρνάει στα σάιτ που τον δειχνουν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λέμε τα θέλω μας παιδιά που λογικό είναι να είναι αντικρουόμενα .Αλλά σε φάση ενδιαφέροντος το να λέμε αν δεν κάτσει κάπου ας μην κάτσει πουθενά είναι απαγορευτικό γιατί μοιάζει σας κατάρα ...το πρώτο είναι ευχή το δεύτερο κατάρα.Μηνυματα ανάλογα που αφορούν κυρίως ΚΒ αναλαμβάνω εγώ και τα σβήνω ο Σώτος ο Στέλιος κτλ ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δε ξέρω τι δινει η εμυ αλλά ο ευρωπαίος με θάβει....Όπως και το μτεωγραμμα της Εμυ για Γρεβενά ...

Σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου. Απλά ... επειδή παρακολουθώ την ΕΜΥ και όταν περιμένω χιόνι εδώ πέρα, βγάζω κάποια συμπεράσματα. 

Όταν βλέπεις 800μ ενδεικτικό υψόμετρο για κεντρική Μακεδονία, τότε κάτι υπάρχει εδώ. Και ανησυχητικο.

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, menidi είπε:

Σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου. Απλά ... επειδή παρακολουθώ την ΕΜΥ και όταν περιμένω χιόνι εδώ πέρα, βγάζω κάποια συμπεράσματα. 

Όταν βλέπεις 800μ ενδεικτικό υψόμετρο για κεντρική Μακεδονία, τότε κάτι υπάρχει εδώ. Και ανησυχητικο.

Εμενα 400 δίνει ο Σάκης και η εμυ ανέφερε 600 ενδεικτικο γιαν θεσσαλια παντως 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχαχαχ να τοςς 

48-779GR.gif

48-778GR.gif

48-526GR.gif

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι κάνεις ρε φολομοντελο τα διπλά από την Αριάδνη δίνει για Ηπειρο μαμω την τρέλα μου μαμω!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...