Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Λογικα θα σε προλαβει λιγο ισως στην αρχη μεχρι να ριξει την θερμ ουτως η αλλος εχει δρομο ακομα για τις μεγαλες ραγδαιοτητες

Κώστα δε σώζεται με τίποτα άστο.....δεδομένη η φόλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Κώστα δε σώζεται με τίποτα άστο.....δεδομένη η φόλα 

Εγω βλεπω οτι ολα πανε κατα γραμμα ενταξει λιγες αποκλισεις παντα υπαρχουν αλλα ηδη θεσσαλια χιονιζεται μεχρι τα 700-800 στα δυτικα δεν βλεπω καμια φολα προς το παρον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Εγω βλεπω οτι ολα πανε κατα γραμμα ενταξει λιγες αποκλισεις παντα υπαρχουν αλλα ηδη θεσσαλια χιονιζεται μεχρι τα 700-800 στα δυτικα δεν βλεπω καμια φολα προς το παρον

Για Θεσσαλονίκη ποια είναι η γνώμη σου? Εχουμε ελπίδες να το δούμε? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

Για Θεσσαλονίκη ποια είναι η γνώμη σου? Εχουμε ελπίδες να το δούμε? 

Πρωι και μετα θα πεσει ως τα 200 μετρα απο μεσημερι απογευμα θα ανεβουν τα υψομετρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Θα έβαζα λαϊκ, αλλά απλά γελάω από το κακό μου δυστυχώς.  

Μακάρι όμως.

 

Καλά το πάει ... Λέει πρώτα βροχή , μετά γύρω στις 2 τα ξημερώματα χιονόνερο και μετά χιόνι ... Βάλε ξυπνητήρι 4-5 η ώρα ... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, freeze είπε:

 

Καλά το πάει ... Λέει πρώτα βροχή , μετά γύρω στις 2 τα ξημερώματα χιονόνερο και μετά χιόνι ... Βάλε ξυπνητήρι 4-5 η ώρα ... 

Καλώς. Έτσι και αλλιώς ξυπνάω μόνος μου τέτοια ώρα μιας και ανανεώνουν τα 00αρια χαχαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Τρυπάρα εδώ, ασύλληπτο...

Είναι ύψος χιονιού Μιχαήλ. Θα ρίξει πιστεύω αλλά όχι στρωσίδια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, [weathermaniac] said:

Καλώς. Έτσι και αλλιώς ξυπνάω μόνος μου τέτοια ώρα μιας και ανανεώνουν τα 00αρια χαχαχα.

αυτο το πραγα δε θα το κανα ποτε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κώστα δε σώζεται με τίποτα άστο.....δεδομένη η φόλα 

Το πρωί που θα σηκωθούμε θα πιούμε το καφεδάκι μας διαβάζοντας αναφορές σας!!!Ηρεμήστε και απολαύστε το!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

 

FB_IMG_1674676941062.jpg

Αυτός είναι χάρτης από τον ευρωπαιο....Αλλά σε υψηλή ανάλυση....Ε σχεδόν τίποτα δε δίνει 4,5 πόντους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Αυτός είναι χάρτης από τον ευρωπαιο....Αλλά σε υψηλή ανάλυση....Ε σχεδόν τίποτα δε δίνει 4,5 πόντους 

μια χαρά είναι εμένα 0 δίνει χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εμένα μου αρέσουν οι παρακάτω εικόνες για 1/2, δινουν ελπίδες για ενα κανοκικο χιονι ημιορεινών εδω, το κοιτούσα από εχθες αυτό το 1 & 2/2 γιατί πιστευα ότι κάτι μπορεί να γίνει και τώρα βλέπω ότι υπάρχουν πραγματικές ελπίδες...

 

 

 

image.png.6ecf932423acac9598ede7422ede768f.png

image.png.b28d95dd7ab6ba42af570f50e5163365.png

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυτική Πελοπόννησο πάμε για θάψιμο αύριο αρχικά από μεγαλύτερα υψόμετρα (όσο πιο βόρεια τόσο καλύτερα σε υψόμετρα χιονόπτωσης). Από αργά το βράδυ και προς Παρασκευή λογικά θα ρίχνει απ' τα 900+. Το σημαντικό ότι θάβονται τα βουνά, έτοιμα να υποδεχτούν τον προϊστορικό τιμωρό Κόγκα🦍🦣🦬

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο πάνελ στα σενάρια ευρωπαϊκού αρχικά φαίνεται να το παλεύουμε για ημιορεινό χιόνι στην Εύβοια 1-2/2. Για μετά, κάνει προσπάθεια ο Αζορ να κάνει καλό Ριτζ και αυτό φαίνεται σε αρκετά σεναρια στο πάνελ: https://www.meteociel.fr/cartes_obs/gens_panel.php?modele=5&mode=1&ech=204

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...