Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

να μην ειναι ΒΑ ρευμα και του αρεσει... αυτο εχω καταλαβει πλεον...
 

Αφού το βορειοανατολικά ρεύμα δίνει τον χειρότερο δυνατό καιρό στην Λάρισα και στα Γιάννενα.. πως να μου αρέσει, δεν θα έβγαζε νόημα αυτό.

Και με νοτιοδυτικό ρεύμα που είναι για Ηπειρο, κατάφερα να δω καταιγίδα στην Λάρισα. Με βορειοανατολικό μόνο κρύο και αέρας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ο κυριλς ζιακοπουλος ειπε ....νομιζει χιονια θα δουν οι πολεις της δυτικης μακεδονιας , θα το παλεψουν καλαμπακα και κονιτσα και θα δυσκολευτουν τα γιαννενα

Πάντως στο wetterzzentrale δεν άλλαξε κάτι από τον ευρωπαίο για εδώ για το πρωί της Πέμπτης και -4 γεμάτο έχει στα 850 από τις 7-8 το πρωί έως τις 10-12 περίπου και καλό υετό έως νωρίς το μεσημέρι και από το μεσημέρι εξασθένηση.....πάλι καλά και ανησύχησα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στις 168 ώρες οι διαφορές του ευρωπαικου με το ukmo είναι τεράστιες αλλά θα αλλάξει πάλι για αυτές τις ώρες στα επόμενα τρεξίματα, κρατάμε τις 144 ώρες που είναι πολύ ελπιδοφόρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Αφού το βορειοανατολικά ρεύμα δίνει τον χειρότερο δυνατό καιρό στην Λάρισα και στα Γιάννενα.. πως να μου αρέσει, δεν θα έβγαζε νόημα αυτό.

Και με νοτιοδυτικό ρεύμα που είναι για Ηπειρο, κατάφερα να δω καταιγίδα στην Λάρισα. Με βορειοανατολικό μόνο κρύο και αέρας..

καταιγίδες τον Μάιο και μετά τώρα μονο χιόνια θέλουμε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, DIMITRIS said:

στις 168 ώρες οι διαφορές του ευρωπαικου με το ukmo είναι τεράστιες αλλά θα αλλάξει πάλι για αυτές τις ώρες στα επόμενα τρεξίματα, κρατάμε τις 144 ώρες που είναι πολύ ελπιδοφόρες.

το θεμα ειναι εκει στις 144 ζοριζεται να σηκώσει κεφάλι και να βγει ένα ριτζ της προκοπής

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow sick είπε:

Να μην χιονίσει προσηνεμα φίλε και ολααα καλά 

εντάξει παίδες ηρεμία είπαμε ο καθένας εκφράζει τα θέλω του για την περιοχή του......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες τέλος εδώ μην το συνεχίζεται ο καθένας λέει τη άποψή του σεβαστή σύμφωνα με τα θέλω του στον καιρό..... χωρίς ειρωνείες προς υπόλοιπους....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά σχολιάζουμε τα μοντέλα και τα θέλω του καθενός σεβαστά εφ όσον δεν αφήνει υπονοούμενα για άλλες περιοχές...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, south coast είπε:

το θεμα ειναι εκει στις 144 ζοριζεται να σηκώσει κεφάλι και να βγει ένα ριτζ της προκοπής

μπορεί να αλλάξει αυτό όμως στα επόμενα τρεξίματα, ας δουμε ανσάμπλ μετά τι θα δείξουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα χαμηλα στην ισλανδια ηταν το προβλημα....αυτο εφτιαχναν δεν υπηρχε ο αζορ πηγαινε μεσα στο στροβιλο..μας επαιξαν πουστ@@@

Επεξεργάστηκε από Delsnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, south coast είπε:

παρακολουθούμε ταυτόχρονα 12αρι ευρωπαίου και 18αρι Αμερικάνου,ιστορικές στιγμές😂

Και παλι δε ξερω αν θα χιονιστω αυριο χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιμένει ο Τζιφός Για μεγάλη κακοκαιρία, αν δεν βάλει το Μέτσοβο μισό μέτρο χιόνι θα είναι αποτυχία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από τις 12 το βράδυ ήδη ο τζιφος εχει 700μετρα εδώ επίπεδο παγοποιησης τα ρίξε κι άλλο...απίστευτο ..μπορει να χονιζει και πιο νωριε τελικα με 2 βαθμους απλα 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Τίποτα 

ECM1-240.gif

μετά τις 144 ώρες το κύριο θα αλλάξει στα επόμενα τρεξίματα, ειδικά οι 200+ ώρες δεν έχει κανένα νόημα τι δείχνουν τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...