Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και το ουκμο πάει να σηκώσει κεφάλι. Το ποσό ψύχος θα έχουμε εξαρτάται από το πόσο κεφάλι θα σηκώσει ο Αζορ 

ukmo-0-168.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και το Τζεμ επίσης έκανε προσπάθεια. Κρίσιμα.12ζ σήμερα ως προς αζορικό 

Θυμάστε που ακούγαμε για ζωνικούς ότι θα ηρεμήσουν για πολύ λίγο αρχές Φλεβάρη με τέλη Γενάρη; Ίσως σήμερα δούμε τα αποτελέσματα 

gem-0-198.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Και το Τζεμ επίσης έκανε προσπάθεια. Κρίσιμα.12ζ σήμερα ως προς αζορικό 

Θυμάστε που ακούγαμε για ζωνικούς ότι θα ηρεμήσουν για πολύ λίγο αρχές Φλεβάρη με τέλη Γενάρη; Ίσως σήμερα δούμε τα αποτελέσματα 

gem-0-198.png

Τα αποτελεσματα των ζωνικων θελουν και αλλο να φανουν χοντρικα απο 2 μερες εως 10 κανει να περασει σρην τροποσφαιρα η πτωση ειμαστε ακομα σε αρχικο σταδιο καθως το πικ της πτωσης ειναι 30 εχει ξεκινησει ηδη βεβαια μια πτωση..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Τα αποτελεσματα των ζωνικων θελουν και αλλο να φανουν χοντρικα απο 2 μερες εως 10 κανει να περασει σρην τροποσφαιρα η πτωση ειμαστε ακομα σε αρχικο σταδιο καθως το πικ της πτωσης ειναι 30 εχει ξεκινησει ηδη βεβαια μια πτωση..

Άρα Κώστα υπάρχει ελπίδα. Γενικά για όλους. Δεν μιλάω συγκεκριμένα έτσι; Είναι νωρίς για αυτά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Άρα Κώστα υπάρχει ελπίδα. Γενικά για όλους. Δεν μιλάω συγκεκριμένα έτσι; Είναι νωρίς για αυτά. 

Εννοειτε απλα εγω υπολογιζα να βγουν τετοια τρεξιματα στο διαστημα 10-20 με ανοδο αζορ κλπ συγκεκριμενα με ναο αο θετκους δεν θελει και πολυ σκεψη ποιος ευννοειτε χαχα...βεβαια λογικα θα πεσουν αρνητικοι παλι μετα...

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

θα το δειξει

Δύσκολα, τέτοιο σενάριο χιονιά δεν έχει βγει όσα χρόνια παρακολουθώ καιρό. Ποτε δεν έχει κάτσει τόσο καλή διάταξη με ψύχος και άπειρο υετο στην περιοχή μου. Πάντα για κάτι από τα δυο παλεύουμε γι αυτό κι έχουμε μόνο πέτσες…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

Δύσκολα, τέτοιο σενάριο χιονιά δεν έχει βγει όσα χρόνια παρακολουθώ καιρό. Ποτε δεν έχει κάτσει τόσο καλή διάταξη με ψύχος και άπειρο υετο στην περιοχή μου. Πάντα για κάτι από τα δυο παλεύουμε γι αυτό κι έχουμε μόνο πέτσες…

γιατι δεν ειχες 20ποντο ποτε Γιανιτσα;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να βρίσκομαι τετοια ωρα στους χάρτες καταλαβαίνετε όλοι τι έγινε χαχαχαχαχαχαχα.?Τεσπα προσωπικα δεν ξαναανοιγω ουτε ποστάρω ποτε χαρτη τζιφου Μετα το χτεσινό του φιάσκο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, PAIONAS είπε:

γιατι δεν ειχες 20ποντο ποτε Γιανιτσα;;

20; Νομίζω μια φορά όταν ήμουν 11-12 πρέπει να ήταν 20ποντο. Όλα τα υπόλοιπα που θυμάμαι ήταν μαξ 10-12 πόντοι, όταν τριγύρω είχαν τα διπλά…αυτό που δείχνει ο τζίφος είναι 20+

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Για να βρίσκομαι τετοια ωρα στους χάρτες καταλαβαίνετε όλοι τι έγινε χαχαχαχαχαχαχα.?Τεσπα προσωπικα δεν ξαναανοιγω ουτε ποστάρω ποτε χαρτη τζιφου Μετα το χτεσινό του φιάσκο 

Ολα τα μοντελα εκτος βγηκαν για δυτικη μακεδονια ηπειρο οκ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ακούω για ελπίδες χααχαχαχααχαχαχζα ....😂😂😂😂😂

Καλά εννοείται οι κεντροβορειοι μην ελπίζετε ουτε 1 τοις εκατο δεν έχουμε 

εσυ ειπαμε φετος εχεις τιμωρηθει θα βλεπεις ολη την Β.Ελλαδα να χιονιζεται κ εσυ θα την βγαζεις με πετσες 🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τέτοια ανσάμπλ ευρωπαϊού εγώ δεν περιμένω τίποτα (πεδινό χιόνι) πέρα από κάτι πολυ μικρό μέχρι 2-3/2 (δύσκολα ένα χιόνι ημιορεινών), αν αλλάξει κάτι το συζητάμε αλλά, δυστυχώς, δεν μπορεί το παληκάρι φέτος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

γιατι δεν ειχες 20ποντο ποτε Γιανιτσα;;

υπατια ,σοφια, μηδεια πανω απο 20 ποντα για την δυναμικη των Γιαννιτσων σουπερ! τωρα παμε για τον ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΟ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Ολα τα μοντελα εκτος βγηκαν για δυτικη μακεδονια ηπειρο οκ

Φυσικά και δε μιλάω για υετο ..μιλάω για τα χιονια στις 7 το απόγευμα και υετος καξργα μεχρι τη 1 που δεν ήρθε ποτέ,,μονο αυτος τα δίνε.....Ο υετος ελα σε εξω σε όλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

20; Νομίζω μια φορά όταν ήμουν 11-12 πρέπει να ήταν 20ποντο. Όλα τα υπόλοιπα που θυμάμαι ήταν μαξ 10-12 πόντοι, όταν τριγύρω είχαν τα διπλά…αυτό που δείχνει ο τζίφος είναι 20+

2001 κ 2012 ποσο ειχες;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Βελτιωμένα ανσαμπλ ευρωαπιου αλλα και παλι θελει πολλη τύχη 

Άστα να πάνε Αντουάν..... εδώ στο ναουκαστ δεν βγαίνουν κοιτάμε ανσάμπλ κύρια τρεξίματα στις 200 και 150 φεύγα ώρες και αγχωνόμαστε.... ειδικά οι βόρειοι πρέπει το σημερινό να αποτελέσει τεράστιο μάθημα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Άστα να πάνε Αντουάν..... εδώ στο ναουκαστ δεν βγαίνουν κοιτάμε ανσάμπλ κύρια τρεξίματα στις 200 και 150 φεύγα ώρες και αγχωνόμαστε.... ειδικά οι βόρειοι πρέπει το σημερινό να αποτελέσει τεράστιο μάθημα.....

Αυτο ακριβως...Εγώ δεν ξανασσχολουμαι σοβαρα με χαρτες και ουτε θα ποστάρω ξανά δεν έχει κανένα νόημα ....οοτι ειναι να κανει θα κανει εκεινη τη μερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αυτο ακριβως...Εγώ δεν ξανασσχολουμαι σοβαρα με χαρτες και ουτε θα ποστάρω ξανά δεν έχει κανένα νόημα ....οοτι ειναι να κανει θα κανει εκεινη τη μερα

Αυτα συμβαινουν και αλλες φορες βγηκε πιο νοτια οκ και στο λεανδρο το ιδιο ειχε γινει εμεις περιμεναμε τα χιονια πιο νοτια πηγανε ζωντανος οργανισμος ειναι ο καιρος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δευτερη φορα την παταμε με χαμηλο στα δυτικα που παει νοτια εγινε κ περσι! θα το γραφω μεχρι να γινει (μπορει δηλ κ για παντα🤣) εναν χιονια θελουμε με την γνωστη πορεια χαμηλου για τα ΚΒ εως τοτε θα χιονιζομαστε τοπικα σε οποιον κατσει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...