Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με αφορμή το τελευταίο meme που ανέβασα στο σχολιασμό χαρτών, σκέφτηκα ότι θα είχε πλάκα να υπάρχει ένα θέμα στο οποίο θα συγκεντρώναμε όλα τα memes που φτιάχνουμε σχετικά με το χόμπι μας. Ειδικά για εμάς τα παιδιά των 90s-00s (Gen Z) νομίζω θα είναι αρκετά δημοφιλές το θέμα.

Κάνω λοιπό την αρχή:

 

74wczp.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν το θέμα είναι περιττό ή σε λάθος κατηγορία, εννοείται ότι οι μοντς μπορούν να το κλειδώσουν ή να το μεταφέρουν ανάλογα, δεν υπάρχει το παραμικρό πρόβλημα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από έναν μη καιρόφίλο φίλο μου, που το έφτιαξε τον Δεκέμβριο που βρισκόταν Σητεία

IMG-0c43a24dfd1202d2c40d99c262a7859c-V.jpg

 

Πέρα από την πλάκα στις μισές φωτό με κοντομάνικο ήταν τον Δεκέμβριο εκεί. Τα μεσημέρια τουλάχιστον

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Ας ανεβουν και εδω τα 2 μιμς που νομιζω μας εκφραζουν ολους απιστευτα στην ελευση καθε χιονοκαιριας 

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

Έτσι ακριβώς ήμουν το 2015 Γιάννη, έβλεπα πως έπεφτε η Τ και δεν το πίστευα.. Και ξαφνικά ακούς τον Γιαννιώτη να λέει το γύρισε! Τρέχω και εγώ, και παπλαμουδάρα ΝΑ!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Έτσι ακριβώς ήμουν το 2015 Γιάννη, έβλεπα πως έπετε η Τ και δεν το πίστευα.. Και ξαφνικά αούς τον ΓΙαννιώτη να λέι το γύρισε! Τρέχω και εγώ, και παπλαμουδάρα ΝΑ!

Μακαρι και φετος μιχαηλ....αλλα τοσα χρονια τα γιαννενα συνηθως με απογοητευουν στα οριακα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...