Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα θέλει πολύ δουλειά ή φάση θερμοκρασιακα ...με -6 και -7 δεν κάνουμε δουλειά.. ένα καθαρό -10 με -9 θέλουμε για εδώ που είμαι εγώ μιλάω Πειραιά νίκαια....!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εχει ανσαμολ ,ε 10 % και εχπυν με 50 % πετσουλα θα φαμε 

Πετσα θα φαμε απριλη οτι και να γινει. αττικη οδο θα την δωσουν σημασια φετος οποτε λεω να μας πουν τα παιδια που μπορει να αποκλειστουμε να λαμε κατω να δουμε χιοναρα να παρουμε και 2000 ρικα χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εχει πολυ γρηγορη κινηση βεβαια λογικα μακεδονια θρακη πρεπει να τους βαζει καλα αλλα εξπρες

Είναι τόσο γρήγορο που δεν προλαβαίνει να οργανωθεί καν......τα φαινόμενα θα είναι του 3ωρου βαριά 6ωρου και μαντέψτε.....τα περισσότερα σε βροχή και για μια δυο ώρες γυρισμα σε χιόνι στην καλύτερη..... το χαμηλό στις 168 δεν έχει ακόμα προλαβει να οργανωθεί με το ζόρι σχηματίζεται στην Κέρκυρα και στις 192 έχει φτάσει στις ακτές της Ρουμανίας στη Μαύρη Θαλασσα παίζει να περνάει και πάνω από Θερμαικό-Θεσ/νίκη Καβάλα και Αλεξανδρούπολη παραθαλάσσια βόρεια χώρα κατά μήκος των ακτών....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, casperakos said:

Καλημέρα θέλει πολύ δουλειά ή φάση θερμοκρασιακα ...με -6 και -7 δεν κάνουμε δουλειά.. ένα καθαρό -10 με -9 θέλουμε για εδώ που είμαι εγώ μιλάω Πειραιά νίκαια....!!!

Συμφωνώ δεν πάμε πουθενά κάτω από Κηφισιά με αυτό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, tommy8 είπε:

Το σεναριο του Τζεμ για 4-5 είναι το καλύτερο από τα πρωινά για ΚΒ λογικά φιλε ε?

Naι φίλε μαζί σου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εδω που φτασαμε λιγες ωρες δεν αρκουν  αλλα δες τωρα τι θα βγαλει μετα για προσηνεμα

το λιγες ωρες ειναι σχετικο αν 12ωρο λιγο ειναι;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Πες μας και για τον ευρωπαιο κατι…

Είμαι αρκετά μεγάλος για να σου δώσω μια απάντηση που αύριο ίσως την αλλάξω ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, PAIONAS είπε:

το λιγες ωρες ειναι σχετικο αν 12ωρο λιγο ειναι;;

12 ώρες σε στυλ χιονοθύελλας...το παίρνω...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

 ας το παρουμε νωρις αποφαση οτι δεν ειναι για μας! με τετοιο χειμωνα δεν υπαρχει κουραγιο για φαπα...

εγω βλεπω οτι τα δυο καλυτερα μπντελα κατι μας δινουν  🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, snowjohn said:

Συμφωνώ δεν πάμε πουθενά κάτω από Κηφισιά με αυτό 

Αρχίσατε ; Καθίστε να δουμε την διάταξη πρωτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, south coast είπε:

Αρχίσατε ; Καθίστε να δουμε την διάταξη πρωτα

Ποία διάταξη βρε αδελφέ... απ το 2008 που ασχολούμαι αυτό μ έχει δείξει η εμπειρία μ... εγώ θεωρώ ότι με τέτοιες θερμοκρασίες που δείχνει τώρα  δέν κάνουμε δουλειά...άμα είναι να περιμένω τι 500αρια θα δείξει,την διεύθυνση του αέρα λ άλλες 100παραμετρους  για να το δω να πέφτει με -6  κλαφτα Χαράλαμπε τα έχουμε δει αυτά τόσο χρόνια κ νιφάδα δν είμαι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...