Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Δεν υπαρχει περιπτωση να παει παντως αρκετα δυτικα,αρκετα ανατολικα μπορει ομως 

Άκρος δυτικά το Τζεμ δυτικά ο παιος πάνω μας ο τζιφος και μια μπούρδα αλλά δυτική και το γιουκμο...που παίζει να πάει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Άκρος δυτικά το Τζεμ δυτικά ο παιος πάνω μας ο τζιφος και μια μπούρδα αλλά δυτική και το γιουκμο...που παίζει να πάει?

Στο Καζακστάν....🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα κάνω μια ανάλυση χωρίς ΚΟΜΠΛΕΞ να δούμε τι παίζει. Αρχικά, στο διάστημα 2-3 Φλεβάρη φαίνεται έντονο πέρασμα χιονιά στα Κεντροβόρεια. Δείτε διάγραμμα υετού Θεσσαλονίκης το όποιος μετά τις 4 Φλεβάρη είναι πολύ χαμηλά. Άρα, θα κάνει ένα έντονο πέρασμα στο διάστημα 2-4 το πολύ Φλεβάρη. 

Πάμε στα προσήνεμα. Έβαλα Χαλκίδα. 4-6 Φλεβάρη είναι δικό μας ξεκάθαρα και μάλλον με κάποιου είδους αποκοπη. Τώρα ένα από τα δύο μέρη θα κερδίσει μια μέρα παραπάνω. Ή τα Κεντροβόρεια και την 5η Φλεβάρη ή τα προσήνεμα θα ξεκινήσουν πιο νωρίς. 

ΚΑΘΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΕΤΡΑΤΕ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΗΝ ΚΟΥΡΜΠΑ, ΕΝΩ ΕΡΧΕΤΑΙ ΧΙΟΝΙΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ. ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ!!! ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΚΌΜΠΛΕΞ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΖΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΧΙΟΝΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ!!! 

Screenshot_2023-01-28-09-55-59-126-edit_com.android.chrome.jpg

 

Screenshot_2023-01-28-09-57-14-334-edit_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-01-28-10-04-30-159_com.android.chrome.jpg

ens_image.png

Screenshot_2023-01-28-10-05-30-652_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-01-28-10-06-03-885_com.android.chrome.jpg

ens_image (1).png

Screenshot_2023-01-28-10-11-44-387-edit_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-01-28-10-12-06-686-edit_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-01-28-10-12-29-267-edit_com.android.chrome.jpg

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, kilkisaios είπε:

όντως ο παίος έχει πολλά σενάρια στις 120 που πάνε για βροχοχαμηλό

Για αυτό είναι χαμηλά το χιονοδιαγραμμα...όλα αυτά γίνονται άνετα χιόνι γιατί θα παίζουν στον βαθμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νικόλα από Χαλκίδα,καλημερα από τη Σκιάθο φίλε..βλέπω πάλι εγώ κατά τις 3.30 τον πρωί να ανεβάσω ότι σας έρχεται όπως το 17 το 19 κ περυσι...!..στα 850,δεν μας βλέπεις λίγο οριακά?ενώ στα 500 είμαστε μπόμπα...η κάνω λάθος?.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, fufutos είπε:

Νικόλα από Χαλκίδα,καλημερα από τη Σκιάθο φίλε..βλέπω πάλι εγώ κατά τις 3.30 τον πρωί να ανεβάσω ότι σας έρχεται όπως το 17 το 19 κ περυσι...!..στα 850,δεν μας βλέπεις λίγο οριακά?ενώ στα 500 είμαστε μπόμπα...η κάνω λάθος?.

Το κύριο του Ευρωπαίου τρέχει το πιο θερμό σενάριο. Έχει πολλά πολύ πιο κρύα. Αύριο βράδυ θα υπάρχει μια τάση για να μην πω Δευτέρα. Από εκεί και πέρα ό,τι ακούς είναι απλά όνειρα όλων μας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, fufutos είπε:

Νικόλα από Χαλκίδα,καλημερα από τη Σκιάθο φίλε..βλέπω πάλι εγώ κατά τις 3.30 τον πρωί να ανεβάσω ότι σας έρχεται όπως το 17 το 19 κ περυσι...!..στα 850,δεν μας βλέπεις λίγο οριακά?ενώ στα 500 είμαστε μπόμπα...η κάνω λάθος?.

Δεν θελουμε και ακραίο ψυχος. Ενα -8 γεμάτο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Το κύριο του Ευρωπαίου τρέχει το πιο θερμό σενάριο. Έχει πολλά πολύ πιο κρύα. Αύριο βράδυ θα υπάρχει μια τάση για να μην πω Δευτέρα. Από εκεί και πέρα ό,τι ακούς είναι απλά όνειρα όλων μας. 

Δευτερα δεν θα υπαρχουν περιθώρια ουτε για εικασιες ουτε για ονειρα ουτε για υπεκφυγές. 

Αντε για να τελειωνουμε γιατι κουραζει ολο αυτο που γίνεται ιδιως φετος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και μπηκα να δω τα πρωινα τρεξιματα. επικινδυνα ανατολικα ο τζιφος, το ουκμο ναι μεν λιγο καλυτερα αλλα ακομα δεν τουμπαρε. ευρωπαιος ανατολικοτερα αλλα σε οκ σημειο ακομα για ολους. κινεζος επισης ανατολικοτερα και σε ωραιο σημειο.
συνεχιζω να φοβαμαι σεναρια τζιφου που το ψυχος και η καλη υποστηριξη χανεται ανατολικοτερα.
τζεμ δυτικοτερα απο ολα αλλα ο μεσος ορος διαφωνει. τουλαχιστον δεν δειχνει ακομα να χανεται η φαση

 

Επεξεργάστηκε από Frostfang8
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Frostfang8 said:

και μπηκα να δω τα πρωινα τρεξιματα. επικινδυνα ανατολικα ο τζιφος, το ουκμο ναι μεν λιγο καλυτερα αλλα ακομα δεν τουμπαρε. ευρωπαιος ανατολικοτερα αλλα σε οκ σημειο ακομα για ολους. κινεζος επισης ανατολικοτερα και σε ωραιο σημειο.
συνεχιζω να φοβαμαι σεναρια τζιφου που το ψυχος και η καλη υποστηριξη χανεται ανατολικοτερα.

 

  Δεν αποκλείεται αλλά σε ένα έως τώρα ανύπαρκτο χειμώνα τι είχαμε - τι χάσαμε... τουλάχιστον ο μισός Φεβουάριος δείχνει να πηγαίνει κάτω ή κοντά στα κλιματικά... προσωπικά και δύο νιφάδες να δω είμαι ευχαριστημένος... αυτό που δεν αντέχω είναι η μέρα της μαρμότας με τα 15αρια και τις λιακάδες μέσα στο καταχείμωνο.. 

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kilkisaios είπε:

όντως , πρέπει να αρχίσει να τουμπάρει ο τζίφος αρχής γενομένης από τώρα

θεωρω οτι αν τουμπαρει θα τουμπαρει αυριο. γενικα καθε μερα ακολουθει αλλη πορεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, CATHA είπε:

  Δεν αποκλείεται αλλά σε ένα έως τώρα ανύπαρκτο χειμώνα τι είχαμε - τι χάσαμε... τουλάχιστον ο μισός Φεβουάριος δείχνει να πηγαίνει κάτω ή κοντά στα κλιματικά... προσωπικά και δύο νιφάδες να δω είμαι ευαριστημένος... αυτό που δεν αντέχω είναι η μέρα της μαρμότας με τα 15αρια και τις λιακάδες μέσα στο καταχείμωνο.. 

αυτο το γλιτωνουμε θεωρητικα ναι. θα πω την αμαρτια μου πως οταν βλεπουμε τετοια ποιοτικά χαρακτηριστικα να μας πλησιαζουν, κριμα θεωρω ειναι να μην μας κανει κατι καλουτσικο εως επικο.
αλλα επειδη με κουραζει αυτο το κλιμα εδω μεσα, ας γινει οτι θελει βαρεθηκα κιολας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα αλάνια !! Όλα πάνε κατε ευχήν !!! Πως το ξέρω ? Δεν το ξέρω ! Αλλά και να μην πάνε δεν θα βάψουμε μαύρες πλερεζες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snowjohn είπε:

Καλημέρα αλάνια !! Όλα πάνε κατε ευχήν !!! Πως το ξέρω ? Δεν το ξέρω ! Αλλά και να μην πάνε δεν θα βάψουμε μαύρες πλερεζες

καλα αμα μας κατσει εδω μεσα θα πεσουν καταρες φοβαμαι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Frostfang8 said:

καλα αμα μας κατσει εδω μεσα θα πεσουν καταρες φοβαμαι.

Νταξ σε φόρουμ καιρού είμαστε ... Δεν κάνουμε και κανένα τεστ προσωπικότητας πριν ο άλλος μπει εδώ ... Αν δεν έχεις επιχειρήματα να αντικρούσεις τον άλλον και απλά αντιμιλας η απλά ρίχνεις κατάρες είσαι και λίγο βλάκας 

Δεν θα φταει η Αθήνα άμα κάτσει το 3/3 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...