Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Ουτε καν μνημισυνο εκει πας για κατι ειχες και εχασες εδω πλεον δεν εχουμε κατι να χασουμε 😂😂😂 αυλωνας δυτικα για να νομιζει ο βαγγελης οτι θα γινει χαμος χαχαχα και κρυφογελακια απο τους νοτιους γιατι ξερουν τι θα γινει χαχαχαχα

Θα το παλέψουμε Κώστα εστω και για ψίχουλα..μου φαίνεται στο μέλλον θα αναζητάμε Μηδειες ακομη κι εδω και θα μας φαίνεται ουαου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, KapelosG said:

Ναι αλλα το πεταξε το 1012 Παρο, ακραια φαινομενα τυπου Ελπιδας με ΑΒΑ στα 700

Ιδανική θέση για τα αβαθή. Αυτό έκανε και σε Ελπίδα αλλά τέτοια μέρα τέτοια λόγια. Σημαντικό ότι πήγε σε δυτικό σενάριο και τα βρήκαν με Ευρωπαίο ως τις 120 κάπου στη μέση. Κρίμα που έβγαλε τέτοιο σενάριο από τώρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν εχετε καταλαβει ρε φιλοι μου βορειοι οτι οσο δυτικα και να παει τετοιος αυλωνας το μοναδικο που θα γινει ειναι να βγαλει μεγιστη κακοκαιρια στους φιλους προσηνεμους και πιο μεγαλες θερμοκρασιες σε εμας οταν εχει φαινομενα στην αρχη...δεν γινετε με τετοιους αυλωνες να δουμε σωστη κινηση χαμηλου για εμας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρακαλάτε να κανει αποκοπή ο αυλωνας μπας και πάρουμε από κάτι όλοι μας στο τέλος 

Σενάριο επιστήμονικης φαντασίας στο 6αρι? Μάλλον πιθανον, αλλά μιλάμε για τρομαχτικό σενάριο 

Τεσπα μόνο οι μέσοι όροι αυτή την στιγμή και τα ανσάμπλ απ τα μοντέλα θα μας κάνουν σοφότερους  μέσα μας

Αφήστε τα σοκ και δεος από τώρα. Αφήστε τις φολες και τις κηδείες,στα γραφόμενα μας,/σας. Διότι είναι πολύ νωρίς ακόμα για ασφαλής συμπέρασματα. 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω σύμφωνα με όλα τα μοντέλα οι πιο ευνοημένοι σε πρώτη φάση ,λόγω πορείας χαμηλού είναι εκ Θεσσαλονίκης και ανατολικότερα... νομίζω ...

Για τα τμηματα αυτά έχει ψιλοκλειδωσει η τάση..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν εχετε καταλαβει ρε φιλοι μου βορειοι οτι οσο δυτικα και να παει τετοιος αυλωνας το μοναδικο που θα γινει ειναι να βγαλει μεγιστη κακοκαιρια στους φιλους προσηνεμους και πιο μεγαλες θερμοκρασιες σε εμας οταν εχει φαινομενα στην αρχη...δεν γινετε με τετοιους αυλωνες να δουμε σωστη κινηση χαμηλου για εμας...

Λογικα θα χαλασει αρκετα μεχρι τριτη στα 12αρια... Δείχνει πολυ νωρίς το ιδανικό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χιών είπε:

Πρωί Τρίτης βγάζει υπερσυγκλισαρα στο νομό μετά από ήδη 40 ώρες χιονοπτώσεων...

Αρχικά κάνει ελπίδα 2 και για το τελείωμα μήδεια 2!!!!

Επεξεργάστηκε από JohnTheSnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν εχετε καταλαβει ρε φιλοι μου βορειοι οτι οσο δυτικα και να παει τετοιος αυλωνας το μοναδικο που θα γινει ειναι να βγαλει μεγιστη κακοκαιρια στους φιλους προσηνεμους και πιο μεγαλες θερμοκρασιες σε εμας οταν εχει φαινομενα στην αρχη...δεν γινετε με τετοιους αυλωνες να δουμε σωστη κινηση χαμηλου για εμας...

οποτε τι μας λες οτι δε θα κανει τπτ να μην παιδευομαστε τσαμπα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν εχετε καταλαβει ρε φιλοι μου βορειοι οτι οσο δυτικα και να παει τετοιος αυλωνας το μοναδικο που θα γινει ειναι να βγαλει μεγιστη κακοκαιρια στους φιλους προσηνεμους και πιο μεγαλες θερμοκρασιες σε εμας οταν εχει φαινομενα στην αρχη...δεν γινετε με τετοιους αυλωνες να δουμε σωστη κινηση χαμηλου για εμας...

Τα παραταμε για του χρονου?????μια φορα και οι δεικτες να πεσουν μεσα και αυτοι...γιατι βλεπω οτι δεν μας θελει...και μην που πεις για αλλα στοιχεια γιατι ολα μεχρι τωρα δεν βγηκαν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν εχετε καταλαβει ρε φιλοι μου βορειοι οτι οσο δυτικα και να παει τετοιος αυλωνας το μοναδικο που θα γινει ειναι να βγαλει μεγιστη κακοκαιρια στους φιλους προσηνεμους και πιο μεγαλες θερμοκρασιες σε εμας οταν εχει φαινομενα στην αρχη...δεν γινετε με τετοιους αυλωνες να δουμε σωστη κινηση χαμηλου για εμας...

Εμείς οι Θεσσαλοί τα ιδια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, EVIA 1987!! είπε:

Ας σταματησει τωρα να χιονιζει, βαρεθηκα

6αρι,18αρι, τζιφου, κλασικά τα παραμύθια της χαλιμας 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

Λογικα θα χαλασει αρκετα μεχρι τριτη στα 12αρια... Δείχνει πολυ νωρίς το ιδανικό 

Καλα ασχετο αυτο οτι μπορει να χαλασει μπορει αλλα το πατερν αυτο  ειναι  εκτος αν φυγει ανατολικοτερα βαση ουκμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 6αρι έχει γίνει το νέο 18αρι 

Νταξ παιδιά είναι πολύ νωρίς αλλά πρέπει να γράψουμε καιρική ιστορία !!! Να συμβεί κάτι που ούτε οι παππούδες μας το είχαν δει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Για Χαλκίδα το τρέξιμο είναι ονειρικό.

Για όλα τα προσήμενα!! Δεν συνυπολογίζει καν το λεικ εφφεκτ που αυτό ειναι που θα μας δώσει τα μέγιστα, για αυτό και η υετοτρυπα στην αττικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...