Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως τα λέγαμε χθες στον σχολιασμό με τον Γιώργη, τα 200 μέτρα όριο δεν υπήρχαν πουθενά, έντονη χιονόπτωση Γέρακα με 1.3 στον σταθμό μου, και ακόμα δεν έχει μπει το κυρίως υετικό πιάτο!

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλα να στρώνεται ο Πειραιάς να πάρουμε το αίμα μας πίσω που δήθεν μας το παίζει πιο άχιονος.

Μίσο μέτρο στο λιμάνι χθεςςςς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σόρρυ....για να καταλάβω δλδ, επειδή τώρα ξύπνησα και δεν έχω δει έξω. Υπονοείτε ότι η ΕΜΥ έπεσε και θα συνεχίσει να πέφτει έξω;;;; Για προσέξτε τα λόγια σας!!!!

Καλημέρα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το κυριως πιάτο θα έρθει μέσα στο διάστημα 12.00-14.00 εκεί θα πρέπει να γίνει Αρμαγγεδών σε εντάσεις και όποιος έχει σημείο δρόσου αρνητικό θα σταθεί τυχερός. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Σόρρυ....για να καταλάβω δλδ, επειδή τώρα ξύπνησα και δεν έχω δει έξω. Υπονοείτε ότι η ΕΜΥ έπεσε και θα συνεχίσει να πέφτει έξω;;;; Για προσέξτε τα λόγια σας!!!!

Καλημέρα!!

εμεις το βλεπουμε πως πεφτει παντα μεσα στο να πεφτει εξω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, South καυσωνάκιας said:

φόλαααααα στη παραλιακή Γλυφάδα  🤣

Έλα να στρώνεται ο Πειραιάς να πάρουμε το αίμα μας πίσω που δήθεν μας το παίζει πιο άχιονος.

Μίσο μέτρο στο λιμάνι χθεςςςς

 

FB_IMG_1652113340317.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Σόρρυ....για να καταλάβω δλδ, επειδή τώρα ξύπνησα και δεν έχω δει έξω. Υπονοείτε ότι η ΕΜΥ έπεσε και θα συνεχίσει να πέφτει έξω;;;; Για προσέξτε τα λόγια σας!!!!

Καλημέρα!!

Η επισημη αγαπημενη σου..χαχαχαχαχχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...