Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3,7 Πειραικη σε πτώση η θερμοκρασία και η υγρασια 75%... Αντε να δουμε τι θα δουμε και αν θα δουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι πυκνή η χιονόπτωση, ελπίζω να μπορέσω να περπατήσω λίγο να βγάλω φωτό. Δυστυχώς λόγω συγκατοίκησης, και κατάστασης του σπιτιού θα είναι αδύνατο να βγω μόνος μου τα ξημερώματα η ακόμα και να δω τι κάνει ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Είναι πυκνή η χιονόπτωση, ελπίζω να μπορέσω να περπατήσω λίγο να βγάλω φωτό. Δυστυχώς λόγω συγκατοίκησης, και κατάστασης του σπιτιού θα είναι αδύνατο να βγω μόνος μου τα ξημερώματα η ακόμα και να δω τι κάνει ..

Θα σε βούτηξε εγω Μιχαλαρα την άλλη φορά να βολτάρουν παρέα. Είσαι τρελος ρεεεεεε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, CATHA said:

Σε 25 λεπτά όλα άσπρα στις εύκολες, τώρα έκοψε λίγο. Δώστε εικόνα στα βορειότερα τι γίνεται?

Νομίζω ότι Δροσοπηγή γίνεται χιονοπανικός, δεν θεωρώ όμως ότι θα έχει μεγάλη διάρκεια, είναι εκτός των μοντέλων όμως με ό,τι αυτό συνεπάγεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γέρακα αναμένουμε δεν είναι ο καιρός μας μπουκαρει από βόρεια μεταξύ παρνηθας και Πεντέλης, Τ σε πτώση 2.4 και ψιλή χιονόπτωση με 69 υγρασία μόλις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Π φαληρο θυελλωδης βοριας και βροχη για την ωρα , ισως με λιωμενες νιφαδες κ Τ σταθμου 4.3 σε πτωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, CATHA είπε:

Σε 25 λεπτά όλα άσπρα στις εύκολες, τώρα έκοψε λίγο. Δώστε εικόνα στα βορειότερα τι γίνεται?

πάνω από την Τατοΐου κοντά στη γέφυρα βαρυμποπης άσπρα όλα ακόμα και ο δρόμος ,νομίζω ήρθε η ώρα να στρώσει κανονικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, KapelosG said:

Γέρακα αναμένουμε δεν είναι ο καιρός μας μπουκαρει από βόρεια μεταξύ παρνηθας και Πεντέλης, Τ σε πτώση 2.4 και ψιλή χιονόπτωση με 69 υγρασία μόλις 

Τα ακούς, κύριε @BrainA😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...