Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, galatsioths είπε:

Για την ώρα ξαστεριά με λίγα συννεφα και ένα θόλωμα τέρμα δυτικά... Σε κανένα 3ωρο όπως λένε τα περισσότερα πιστεύετε θα έχουμε ξεκινήσει ή και νωρίτερα; Αξίζει το ξενύχτι;

Φίλε μου δεν αξίζει σε καμία περίπτωση θεωρώ να χάσεις πολύτιμο για αύριο ύπνο, εφόσον φαίνεται η σύγκλιση να αρχίζει να μας πιάνει κατά τις 2-3.00 με κορύφωση αργότερα. Καλύτερα ύπνος κι ένα ξυπνητήρι 3-3.30

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χιών είπε:

Φίλε μου δεν αξίζει σε καμία περίπτωση θεωρώ να χάσεις πολύτιμο για αύριο ύπνο, εφόσον φαίνεται η σύγκλιση να αρχίζει να μας πιάνει κατά τις 2-3.00 με κορύφωση αργότερα. Καλύτερα ύπνος κι ένα ξυπνητήρι 3-3.30

Ναι αλλα τα πρωτα 2 εκατοστα ειναι τα πιο ωραια 😛 οσα και αν ριξει

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χιών είπε:

Φίλε μου δεν αξίζει σε καμία περίπτωση θεωρώ να χάσεις πολύτιμο για αύριο ύπνο, εφόσον φαίνεται η σύγκλιση να αρχίζει να μας πιάνει κατά τις 2-3.00 με κορύφωση αργότερα. Καλύτερα ύπνος κι ένα ξυπνητήρι 3-3.30

Μόνο εγώ δεν βλέπω καθαρά την σύγκλιση?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χιόνι απτο διάστημα είπε:

Ναι αλλα τα πρωτα 2 εκατοστα ειναι τα πιο ωραια 😛 οσα και αν ριξει

 

Αααα εσυ είσαι δικος μου. Εχεις την αρρώστια μου. Εγω αν σηκωθώ και το έχει στρώσει τέρμα η μαγεία. Το θέμα είναι να το δω να στρώνει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 minutes ago, Χιών said:

Δεν πρόκειται να μείνουν εκεί οι θερμοκρασίες, θα πέσουν ακόμα και χωρίς την ένταση των φαινομένων.

Στα νότια παραλιακά πάνω στο κύμα εκεί θα μείνουν. Ειδικά αν επικρατεί νέφωση και δεν έχει πολλά ανοίγματα ο καιρός. Παλιά μου τέχνη κόσκινο. Δε την έμαθα σήμερα τη Γλυφάδα 😜

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow sick είπε:

Αααα εσυ είσαι δικος μου. Εχεις την αρρώστια μου. Εγω αν σηκωθώ και το έχει στρώσει τέρμα η μαγεία. Το θέμα είναι να το δω να στρώνει 

Ε ναι ρε φίλε.. όλη η φαση ειναι η μετάβαση, εκει που ξεκινα κερδιζει το χιονι. Άμα ξυπνήσω και το έχει στρώσει ξενερώνω λίγο που το έχασα. Και όταν οριακά δεν το στρώνει απελπίζομαι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South καυσωνάκιας είπε:

Στα νότια παραλιακά πάνω στο κύμα εκεί θα μείνουν. Ειδικά αν επικρατεί νέφωση και δεν έχει πολλά ανοίγματα ο καιρός. Παλιά μου τέχνη κόσκινο. Δε θα την έμαθα σήμερα τη Γλυφάδα 😜

Οκ, θα δούμε το πρωί, τώρα δεν ξέρουμε ακόμα τι θα γίνει σίγουρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το νεο έκτακτο της ΕΜΥ

Το Έκτακτο Δελτίο Επικίνδυνων Καιρικών Φαινομένων που εκδόθηκε στις 03-02-2023/13:00 τοπική ώρα, επικαιροποιείται σύμφωνα με τα τελευταία προγνωστικά στοιχεία ως εξής:

Χιονοπτώσεις

1) Τη Δευτέρα (06/02/2023) χιονοπτώσεις κατά περιόδους πυκνές θα σημειωθούν στα νησιά του βορείου και ανατολικού Αιγαίου, τη Θράκη (τις πρωινές ώρες), τις Σποράδες, την Εύβοια, την ανατολική Στερεά καθώς και σε ορεινές και ημιορεινές περιοχές των Κυκλάδων και της Κρήτης και από αργά το βράδυ στην ανατολική Μαγνησία.

Ειδικά για την Αττική χιονοπτώσεις θα σημειωθούν ακόμα και σε περιοχές με χαμηλό υψόμετρο, οι οποίες μέχρι τις προμεσημβρινές ώρες θα είναι κατά τόπους πυκνές.

2) Την Τρίτη (07/02/2023) οι χιονοπτώσεις αναμένεται να συνεχιστούν στην ανατολική Ελλάδα από τη Θεσσαλία και νοτιότερα (προσήνεμες περιοχές) καθώς επίσης και στις Κυκλάδες και την Κρήτη, με μικρότερη όμως ένταση.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Χιών said:

Οκ, θα δούμε το πρωί, τώρα δεν ξέρουμε ακόμα τι θα γίνει σίγουρα.

Ναι, ο μόνος λόγος ουσιαστικά να καταποντιστούν οι Τ στα νότια παραλιακά κ μιλάω για πάνω στο κύμα είναι αν έχουμε παρατεταμένη ξαστεριά και ψυχρή συνιστώσα ανέμων. 

Θα δείξει το πρωί όμως. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεχρι στιγμης το highlight της κακοκαιρίας στην περιοχή μου.. Αλατιερες του δήμου Χαλανδριου πέρνανε στα στενα και ρίχνουν αλάτι...δεν έχει συμβεί ποτέ αυτόστο στενό μου χωρίς να έχει χιονι.. χαχχαχα

τώρα σίγουρα δεν θα έχω ολική 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλείσιμο κ επιδείνωση του καιρού στην Χαλκίδα! Είναι στο χιόνι ο καιρός…!!!

1.8c

EF9A1340-C2EE-4EB9-BA33-F48482D5D190.jpeg

Επεξεργάστηκε από Άγγελος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Άγγελος είπε:

Κλείσιμο κ επιδείνωση του καιρού στην Χαλκίδα! Εινσι στο χιόνι ο καιρός…!!!

Μπορεί ο καρνάβαλος τζίφος να έχασε την διάταξη, όμως στον υετό είναι απίστευτος. Μοντελικά από τις 01:00 και μετά μας έχει φουλ υετό μέχρι τις 06:00 σχεδόν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...