Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως σε σχεση με Μηδεια Ελπιδα που έπεφτε στουπαρα και πορτοκαλια.Ψιλο χιονι εδω αλλα πυκνό και η Τ στους -0,3c,στην Ελπιδα ειχα ελάχιστη -0,6c

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νικαια πριν λιγο..

328131181_740666777403278_4611658427851277089_n.jpg

Το ορος Αιγαλεω σ ενα προακαιρο ανοιγμα το βραδυ...Σαν να ειναι βουνο 2000μ.!!🤣

329037747_871278804195117_5089213691302538302_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Πάντως σε σχεση με Μηδεια Ελπιδα που έπεφτε στουπαρα και πορτοκαλια.Ψιλο χιονι εδω αλλα πυκνό και η Τ στους -0,3c,στην Ελπιδα ειχα ελάχιστη -0,6c

Τι υψόμετρο είσαι φίλε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ORESIVIOS είπε:

Δεν έχουμε τελειώσει αδερφέ ακόμα....

Το ξέρω οτι δεν τελειώσατε,αλλά δεν βοηθάνε οι θερμοκρασίες...Εγώ τώρα έχω -6 βαθμούς...σου χαρίζω 3 βαθμούς και μου δίνεις τον μισό σου υετό 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρελό σκηνικό έξω...... μόνο οι δρόμοι έχουν μείνει.. έχουν στρωθεί σε μερικά σημεία, αλλά η ένταση της χιονόπτωσης είναι τέτοια που δεν αφήνει........ θερμ. -0.4℃ στη Χρυσούπολη Περιστερίου.... πάω να το απολαύσω........ και να βγάλω καμια φώτο.... η κακοκαιρία αυτή για τη περιοχή μας είναι κατα πολύ ανώτερη της περσινής Ελπίδας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας μην βιαζόμαστε να κάνουμε αποτίμηση της κακοκαιρίας θα έλεγα . Θερμοκρασίες κοντεύουμε να είμαστε εντάξει για όλους ! 
γκαζι στα 50 μέτρα μηδενίσει άρα φαντάζομαι ότι σε λίγο θα έχετε μηδενίσει όλοι . Πορτοκάλια και χαρτοπετσέτες κουβαλάει η φάση τα ειδα με τα ίδια μου τα μάτια και έχουμε σίγουρα ένα 4 ωρο από άποψη θερμοκρασιών . Αν μας κάνει την χάρη ο υετος θα δούμε που θα φτάσουμε . 

Επεξεργάστηκε από Giannis.snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πυκνή χιονόπτωση, βάζουμε εκατοστά στην  Αγία Παρασκευή. Δεν έχει σημασία ακόμα το πόσα. 3Η ΣΕΡΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΑΞΙΩΣΕ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kilkis1989 είπε:

Το ξέρω οτι δεν τελειώσατε,αλλά δεν βοηθάνε οι θερμοκρασίες...Εγώ τώρα έχω -6 βαθμούς...σου χαρίζω 3 βαθμούς και μου δίνεις τον μισό σου υετό 🤣

-7.5 με -8 στα 850... Δεν είναι άσχημο, αν και σίγουρα θα προτιμούσαμε ένα -10 γεματο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, LosAlimos είπε:

καλά ποια Ελπίδα είπαμε, αν έκανε Ελπίδα back to back θα σκεφτομασταν σοβαρα τον πετρινο Αιωνα μετα.

το σώσε στο τέλος και χώνε ιγερα παντού, δίνει χαρά σε όλους!

Από αυτά που διάβαζα εδώ η' απο τους μετεωρολόγους που βγάζανε πρόγνωση ανά ώρα (ούτε καν 3ωρο ή 6ωρο) λες και θα έρθει ο βόρειος πόλος,μου έβγαζε την αίσθηση ότι η Ελπίδα θα ήταν γατάκι μπροστά στην Βαρβάρα...🐴

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...