Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, GEORGE SNOWMAN said:

Δεν εχω ανοιξει χαρτη εδω και μερες.Αν ισχυει αυτο που λες τοτε στοχος θα ειναι η Μηδεια εδω.

Δεδομένου ότι δεν θα λιώσει τπτ σε σένα στις υφέσεις, έχεις ακόμα 2 μέρες με δυνατά πράγματα. Και η υπόλοιπη Αθήνα το ίδιο, απλά εμάς θα μας το λιώνει στο ενδιάμεσο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seth13 είπε:

Βάσει μοντέλων και λογικής έχουμε τουλάχιστον μερικές ώρες ακόμα. Χαρείτε το όπου χιονίζει, στην Αγία Παρασκευή χαιρετάμε τον Τηλέμαχο.

Βασει εγκεφαλου απολαυστε ο.τι βλεπετε κι εχετε κι αφηστε μεχρι ποτε και ποσο....ως το ΣΚ εχουμε δρομο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να θες να κοιμηθεις απογοητευμενος, να χτυπαει για 3 φορα το 112 να σε ξυπναει να βγαινεις εξω και να απογοητευεσαι εκ νεου που ειναι σπαστος καιρος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, weatherforattica said:

ΠΑΙΔΙΑ ΒΑΛΤΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ !!!

Καλά που στην Νίκαια είσαι? Εγώ είμαι 1 χιλίμετρο πάνω από την Λαμπράκη προς Σχιστό και έχω 20 πόντους. Πάρε το αυτοκίνητο και βγες βόλτα χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Iluvatar είπε:

Καλά που στην Νίκαια είσαι? Εγώ είμαι 1 χιλίμετρο πάνω από την Λαμπράκη προς Σχιστό και έχω 20 πόντους. Πάρε το αυτοκίνητο και βγες βόλτα χαχαχα

Λίγο κάτω από περιβολάκι.. Μη σου τύχει😂

Επεξεργάστηκε από weatherforattica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μειωμένη ορατότητα στην Αγία Παρασκευή, πολύ πυκνή χιονόπτωση. -0,4c. Γράφεται ιστορία. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, billias7815 είπε:

Μαρούσι δεν υπάρχει άνοιγμα προς το παρόν συνεχίζει πυκνά αλλά με μικρότερες νιφάδες από τον χαμό των 05:00

Με καλύτερη t όμως!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, billias7815 είπε:

Μαρούσι δεν υπάρχει άνοιγμα προς το παρόν συνεχίζει πυκνά αλλά με μικρότερες νιφάδες από τον χαμό των 05:00

ετσι κα ιεδω . βεβαια οπου πατιεται, δεν στρωνεται ξανα καθολου ευκολα. θελουμε μεγαλυτερη ενταση πφφφφ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανεβαίνει η Τ εδώ... 

Άλλη μια αποτυχία για το σπίτι μου...

Δώστε πόνο παιδιά...!!! 

ΓΡΑΦΤΕ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, weatherforattica said:

Λίγο κάτω από περιβολάκι.. Μη σου τύχει😂

Έλεος. 100 μέτρα κάνανε τόση διαφορά? Τεσπά θα ξαναχιονιστούμε τις επόμενες μέρες. Υπομονή!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...