Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως τελικά είδατε πόσο διαφορά παίζει αν είσαι με θετικές Τ?

Αρνητικά ξεαρνητικά dp αν παλεύεις με θετικές Τ δε στρώνεσαι με τίποτα παρα μόνο σε γερές εξάρσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, south coast said:

Ανοιγμα πλέον εδω με τον κιτρινιαρη να ξεπροβάλει 

B981F113-0B37-4BD1-8ACC-26FA347E9EEF.thumb.jpeg.75bfe5a521ba692ac67d9fab300a8507.jpeg68428154-2F15-4EFA-8CB7-A6591B04D5E2.thumb.jpeg.ef0e5616f6788b0f45c3aa10c67936e1.jpeg

Το Ροβανιέμι των νοτίων προαστιών Άνω Γλυφάδαααα!!!!

Έμας μια πούδρα σε εύκολες στα χαμηλά της Γλυφάδας. Ευτυχώς δεν έστρωσε γιατί θα πάθαινα εγκεφαλικό αν πάλι στρωνόμουν και ο Πειραιάς ξανά άστρωτος 

Έλα, όλοι μαζί να στρώσουμε το λιμάνι του Πειραιά και να αφήσουμε άχιονη την παραλιακή Γλυφάδα 😜

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε φυγε ρε κιτρινίαρη απο δω ρε μπρο ..εν το μεταξύ είναι η τρίτη φορά που ανοίγει το δρόμο μηχάνημα σε μια ω΄ρα μέσα . ή βάλανε μυαλό απο πέρυσι ή έρχονται εκλογές

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως σαν Α κάτι να μου λέι πως ακόμα στα προεόρτια είμαστε!!
Για να δούμε τι έχει να μας πει η συνέχεια!
 Η αλήθεια είναι πως συγκριτικά με π.χ ελπίδα έχουμε πολύ καλύτερη Τ. τουλάχιστον έναν κάτω..  υετός δεν έχει υπάρξει ακόμα... Μία μπούκα καλή και γίναμε!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Dim_pas είπε:

ρε φυγε ρε κιτρινίαρη απο δω ρε μπρο ..εν το μεταξύ είναι η τρίτη φορά που ανοίγει το δρόμο μηχάνημα σε μια ω΄ρα μέσα . ή βάλανε μυαλό απο πέρυσι ή έρχονται εκλογές

το2ο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-0,1C και λογικά θα γυρίσουμε σε θετικές από στιγμή σε στιγμή. Δε νομίζω να μπορέσει να κάνει άλλη μπούκα πάντως !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Santa snow said:

-0,1C και λογικά θα γυρίσουμε σε θετικές από στιγμή σε στιγμή. Δε νομίζω να μπορέσει να κάνει άλλη μπούκα πάντως !

Σάντα θερμή παράκληση, γράψε μια

''δε νομίζω να το στρώσει στον Πειραιά''

και άστα τα άλλα πάνω μας 😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, South καυσωνάκιας said:

Σάντα θερμή παράκληση, γράψε μια

''δε νομίζω να το στρώσει στον Πειραιά''

και άστα τα άλλα πάνω μας 😜

Δεν στρώνει Πειραιά με την καμία...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά εδώ 7-8 ως 10 max στις άκρες του δρόμου. 4-5 στη μέση. Στα αυτοκίνητα 17-20. Πεζόδρομια στα 10 περίπου. Άρχισε πάλι να ρίχνει πολυ ψιλό. Προσπαθεί να βγει το σχίσμα αλλά ξαναμπήκε στο λαγούμι του. Δυστυχώς λιώνει. Η βόλτα είναι μαγεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για αρχειακους λόγους που θα χρησιμοποιηθούν και στην αποτίμηση  επειδή έκανα μόλις βόλτα στον Γέρακα βάζω τις μετρήσεις σε οδόστρωμα και εύκολη επιφάνεια (οροφή αμαξιού) στα 255 μέτρα τώρα που έκοψε η νυχτερινή φάση του Αρχίδαμου

19 εκατοστά αυτοκίνητο 

IMG_20230206_092003.thumb.jpg.5a21e67acd90bbcb32fdc463f107ee4a.jpg

17 δρόμος

IMG_20230206_092114.thumb.jpg.f2749cf350ae9d609bcd580e9339ed5c.jpg

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευλογία! Να σου φιλησω το χερι Αρχιδαμε! Παντα τετοια να 'χουμε! Χιονοστρωση για ολους (νταξει τα νοτια αδικηθηκαν και θα το διορθωσουμε στο μελλον)!

Την καταφερε την ολικη χιονοστρωση εδω! Ολος ο Βουτζας κουραμπιες και το χιονι μεχρι το κυμα (βλ. στη φωτογραφια την πετσουλα στο βαθος). Βγηκα εξω οταν εριχνε πολυ καλο χιονι με νηνεμια, το καταφχαριστηθηκα κι εγω και ο σκυλος μου που για μιση ωρα κυνηγουσε τις χιονομπαλες που του εριχνα! Εχει βαλει μονο κανα δυο ποντους ολο κι ολο, αλλα σημασια εχει οτι ντυθηκαμε στα λευκα. Ε τωρα τι να λεμε, χιονόπτωση χωρις χιονοστρωση, φαγητο χωρις αλατι, κακα τα ψεματα...

Παυση φαινομενων και ανοιγμα καιρου προς το παρον, θερμοκρασια γλυκια, στους 2-3 βαθμους.

20230206_091014.jpg

20230206_091029.jpg

20230206_091233.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά να σας δώκω .για το καλοκαίρι.......5 γίδες....20 άρες κομπλέ με τα ηλεκτρικά....τους.,.και χαλαζάκι....μαζί...να μου δώκετε....2 ωρίτσες....από αυτό?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...