Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 minutes ago, Seth13 said:

Ζουγκλοκάμερα ξανασκοτείνιασε... βλέπω παιδιά να παίζουν με το χιόνι στο κήπο της διπλανής πολυκατοικίας και το χαίρομαι! 

βαλε καμερα Μαλακάσας να δεις τι γινεται..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου το έστειλε η αδερφή μου πριν λίγο από Χολαργό.

Respect...

Επεξεργάστηκε από jhonny
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ότι το λεκανοπέδιο σφυρίζει λήξη... Είναι πολύ ανατολικό το Stream - το ότι χιονίζονται τα υπερβόρεια είναι λογικό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, geod said:

βαλε καμερα Μαλακάσας να δεις τι γινεται..

Μακάρι να υπάρξει συνέχεια. Είναι που τώρα το stream στα 700 γυρνάει σε ΒΒΔ για ένα διάστημα και έχουμε αυτό το καιρό αλλά μετά προς το μεσημέρι ξαναγυρνά σε ΒΒΑ και θα έχουμε εκπλήξεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορεί εμείς να μην πήραμε πάλι κάτι ιδιαίτερο, αλλά να κάθεσαι στο παράθυρο,να δουλεύεις και να βλέπεις έστω και αυτές τις νυφάδες ,νομίζω είναι ευλογία... Δεν το βλέπεις και κάθε μέρα αυτό...

 

 

Μόλις έγραψα το παραπάνω έκοψε κι αυτό...Την τύχη μου μέσα..😀

Επεξεργάστηκε από Michael
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Santa snow said:

Νομίζω ότι το λεκανοπέδιο σφυρίζει λήξη... Είναι πολύ ανατολικό το Stream - το ότι χιονίζονται τα υπερβόρεια είναι λογικό.

Ξεκουράσου για νέο γύρο από το απόγευμα για ήδη στρωμένα. Βέβαια ο άνεμος επιφανείας θα είναι ΒΑ αλλά δεν θα έχουμε τόσο μεγάλο θέμα με θερμοκρασίες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάπως σα να κλείνει ο καιρός Πειραιά

Έλααα μας έβγαλες τη ψυχή!!!

 

1623786690_Screenshot2023-02-06at9_55_08AM.png.eb07bd91cece95970d54fb79ab0e77fa.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Seth13 said:

Ξεκουράσου για νέο γύρο από το απόγευμα για ήδη στρωμένα. Βέβαια ο άνεμος επιφανείας θα είναι ΒΑ αλλά δεν θα έχουμε τόσο μεγάλο θέμα με θερμοκρασίες. 

Φίλε δουλεύω 9ωρο τώρα και έχω κοιμηθεί 2.5 ώρες και έχω περπατήσει 10 χλμ. Δεν ξέρω αν θα την παλέψω κι άλλο γύρο - αλλά θα τα δώσω όλα μέχρι να πέσω κάτω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, South καυσωνάκιας said:

Κάπως σα να κλείνει ο καιρός Πειραιά

Έλααα μας έβγαλες τη ψυχή!!!

 

1623786690_Screenshot2023-02-06at9_55_08AM.png.eb07bd91cece95970d54fb79ab0e77fa.png

Μπα όχι . Τώρα δεν έχει όρεξη αλλά χιονίζει με ήλιο . Εμπειρικά πάντα ο Πειραιας φυλάει τα καλύτερα για το τέλος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βγήκε η γυναίκα μου χιονοβόλτα με τα παιδιά (εγώ δυστυχώς τηλεργασία). Με παίρνει τηλέφωνο, έλα μου λέει στο δημαρχείο, έχει σακιά με αλάτι να ρίξεις στο πεζοδρόμιο... Τι λες κουκλίτσα μου, που εγώ είμαι σε φάση να κλείσω με κάδους το στενό που μένω να μην περνάει αμάξι και μου χαλάει τον δρόμο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην Ιστιαια με ήλιο και είναι στους 2 βαθμούς η θερμοκρασία! Χθες δεν έπεσε κάτω από τους 2,4 με τα φαινόμενα και τον λυσσασμένο αέρα!!!

Φιλε από Σκιαθο παρόμοιο καιρό απ ο τι κατάλαβα είχε και η Ιστιαια, δηλαδή με λίγα λόγια «μούφα» χαχαχα!

Ευτυχως ήμουν Αθήνα και έζησα την ωραία μπούκα πωπωπω! Τέλεια ήταν!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Santa snow said:

Φίλε δουλεύω 9ωρο τώρα και έχω κοιμηθεί 2.5 ώρες και έχω περπατήσει 10 χλμ. Δεν ξέρω αν θα την παλέψω κι άλλο γύρο - αλλά θα τα δώσω όλα μέχρι να πέσω κάτω.

Ωχ, κουράγιο! Για ένα χιόνι ζούμε! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τηλεργασία δήθεν κ εγώ αλλά όλη μέρα στο φόρουμ με βλέπω να τη βγάζω χεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μυαλό δεν βάζει ο Αρνιακός, πήγε κουβά έως τώρα, αναφέρει ότι ναι θα έχει μια υποτροπή το βράδυ αλλά με χιονόνερο ή χιόνι και όχι κάτι σοβαρό... πάμε πάλι για θάψιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...