Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Timelapse της Ομόνοιας την ώρα της μπούκας. Γρασίδια και εύκολες και εκεί

https://vimeo.com/manage/videos/796219430

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ιδια ωρα ::: 

καμερα Μαλακάσας

καμερα Νίκαιας προς "Μαλακάσα"..

xxx.jpg

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Περιοχή Καράμπαμπας Χαλκίδας, 50μ υψόμετρο, νωρίτερα! 

592419D9-B0C7-4686-BDEF-1CAA5CE478A2.jpeg

82E0ABC0-8129-42AC-B3AE-D7C04E1F0E88.jpeg

DD4FA7FD-4AB6-46E3-BAC9-49837D331255.jpeg

Έγινε το 3/3 κυνηγάμε ΚΑΤι πιο δυνατό από Τηλέμαχο στις καθυστερήσεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σχεδον ενα μετρο το χιονι στα 1100-1200 μετρα συμφωνα με τον Γιαννη που ειναι υπευθυνος στο Μπαφι.Αποψη απο το Φλαμπουρι..Το χιονι αγγιζει τα παγκακια...

flampouriparnithacam.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι συγκινητικό πάντως που νιφαδίζει επί πόσες ώρες απο το πρωί με ήλιο, φυσικά τίποτα άξιο λόγου αλλά από το τίποτα. Ο,τι παίρνουμε καλό είναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

η ατυχια μου ειναι φοβερη. Με πηρε ο υπνος στις 5μισι 6παρα και δεν ειδα τιποτα απολυτως...

Ακριβώς το ίδιο και εγώ..και ξύπνησα 10 και είχε ήδη βγει ήλιος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Χιονοσκεπής είπε:

Απλή χιονόπτωση (όχι χιονόστρωση) και μια πέτσα σε αμάξια δεν είναι τόσο ανήκουστη για το Κέντρο. Δεκέμβριο 2010 - Μάρτιο 2011 - χειμώνα 2012 - Ιανουάριο 2013 χιόνισε τέσσερις χρονιές σερί από λίγο. Για φέτος και η μια νιφάδα είναι τεράστια υπόθεση, αφού ο χειμώνας αρχικά πήγαινε καρφί για θερμότερος όλων των εποχών για Αθήνα.

Δεν έστρωσε καθόλου στα Πατήσια; Γκάζι και Σύνταγμα είχαν μερική χιονόστρωση και φλέρταραν με αρνητικές!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χιών είπε:

Δεν έστρωσε καθόλου στα Πατήσια; Γκάζι και Σύνταγμα είχαν μερική χιονόστρωση και φλέρταραν με αρνητικές!

Έστρωσε χόρτα, αμάξια, σκεπές. Κλασική δυναμική χιονιά 10s για την περιοχή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγα χλμ ανατολικά τώρα ο χαμος…!

Κ ελπίζω σε πανικό την νύχτα γιατί αυτή η πόλη δεν είχε μάθει στις μετριότητες…! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως επαναεπικαιροποίησα στο μυαλό μου αυτό που ήξερα χρόνια αλλά λόγω ραγδαιότητας Μήδειας/Ελπίδας το ξεχάσαμε...

Δε πα να έχεις -50 αρνητικό dp αν παίζεις με θετική Τ δε στρώνεις με τίποτα χωρίς ραγδαιότητα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χιονοσκεπής είπε:

Έστρωσε χόρτα, αμάξια, σκεπές. Κλασική δυναμική χιονιά 10s για την περιοχή.

Κατάλαβα... Μάλλον αδικήθηκε θετικά/θερμοκρασιακά η περιοχή, γιατί και το Ίλιον δίπλα απ'οτι διάβασα δεν είδε κάτι ιδιαίτερο στα χαμηλά του. Σύνταγμα που έβλεπα κάμερα εκτός από την πλατεία - πεζοδρόμιο το έπιασε και την άκρη στον παράδρομο της Αμαλίας. Ίσως ευνοήθηκε λόγω πιο ανατολικής θέσης...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Πάντως επαναεπικαιροποίησα στο μυαλό μου αυτό που ήξερα χρόνια αλλά λόγω ραγδαιότητας Μήδειας/Ελπίδας το ξεχάσαμε...

Δε πα να έχεις -50 αρνητικό dp αν παίζεις με θετική Τ δε στρώνεις με τίποτα χωρίς ραγδαιότητα...

Εν τέλει πόσο έφτασαν οι θερμοκρασίες στην παραλία της Γλυφάδας; Νομίζω είχα δίκιο που είπα ότι θα πέσουν σίγουρα κάτω από 3-4 βαθμούς. Είδα και στις φωτό πετσουλα στις βάρκες και την παραλία σας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά σοβαρά τώρα να κάθομαι να περιμένω για υποτροπή μπας και στρωθεί ο Πειραιάς ή τσάμπα χάνω τη τηλεργασία μου?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...