Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, Χιών said:

Δεν φαίνεται γενικά καιρός "λεκανοπεδίου" αυτός, αλλά ίσως παίξουμε με εναλλάξ μπούκες στα δύο τόξα. Ελπίζω οι καλές εξάρσεις να έρθουν το πολύ έως τις 1.00-2.00, γιατί χθες που ήρθαν σε ώρες αφτεράδικου δεινοπαθήσαμε με την αϋπνία.

Προσπαθώ να μείνω ξύπνιος μέχρι να τελειώσω τη δουλειά και είναι τρομερά δυσκολο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Χιών said:

Δεν φαίνεται γενικά καιρός "λεκανοπεδίου" αυτός, αλλά ίσως παίξουμε με εναλλάξ μπούκες στα δύο τόξα. Ελπίζω οι καλές εξάρσεις να έρθουν το πολύ έως τις 1.00-2.00, γιατί χθες που ήρθαν σε ώρες αφτεράδικου δεινοπαθήσαμε με την αϋπνία.

Δεν νομίζω ότι θα είναι εναλλάξ μπούκες. Ή θα μπει λεκανοπέδιο ή δεν θα μπει και έτσι θα πάει άπατο. Αργά ή γρήγορα πιστεύω ότι δεν γίνεται να μην ξανακλείσει για ένα διάστημα πιο γενικευμένα αλλά δεν είμαι αισιόδοξος για κάτι πραγματικά αξιόλογο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, snowjohn said:

Προσπαθώ να μείνω ξύπνιος μέχρι να τελειώσω τη δουλειά και είναι τρομερά δυσκολο

για να καταλαβεις την "αρρωστια" μου, ξυπνησα στις 3, και επεσα πανω στο πικ - και μεχρι τις 5 εμεινα ξυπνιος οπου και θα ξυπναγα ουτως η αλλως για να παω δουλεια.. . ΚΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝ ΕΚΕΙ ΧΑΧΑΧΑ (2 ωρες πισω UK)

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, geod said:

για να καταλαβεις την "αρρωστια" μου, ξυπνησα στις 3, και επεσα πανω στο πικ - και μεχρι τις 5 εμεινα ξυπνιος οπου και θα ξυπναγα ουτως η αλλως για να παω δουλεια.. . ΚΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝ ΕΚΕΙ ΧΑΧΑΧΑ 

Εσύ σαν κριτικός ταινιών βλέποντας κάμερες από λεκανοπέδιο

FB_IMG_1666645643050.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξυ ναι περιμεναμε κάτι παραπάνω αλλα οσοι πετανε βλακειες ενω ειδαμε 10ποντα κατα τοπους, ολικο στρωσιμο κτκ , για 3η σερι χρονια τι να πω ρε. Αχαριστία. 

Οκ υπάρχουν αδικημενες περιοχες στην Αττική αλλα θα την θυμόμαστε την κακοκαιρία ...

Και να θυμισω οτι η υπόλοιπη Ελλάδα κατα το πλείστον ουτε αυτα δεν ειδαν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

Προσπαθώ να μείνω ξύπνιος μέχρι να τελειώσω τη δουλειά και είναι τρομερά δυσκολο

Εγώ που έχω θέματα με το άγχος και τον ύπνο, και μόνο η προσμονή/αναμονή ενός γεγονότος μπορεί να με κρατήσει άυπνο πολύ εύκολα. Δηλαδή δεν είναι ότι έμεινα άυπνος σκόπιμα για να το δω, απλά δεν κατάφερα να κοιμηθώ ούτε στο "νεκρό" διάστημα. Τεσπά, τουλάχιστον άξιζε τον κόπο εν τέλει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η αποτίμηση της κακοκαιρίας και κυρίως το τι έγινε για να γίνουμε σοφότεροι καιρικά και μοντελικά θα γίνει τις επόμενες ημέρες. 

Μόλις ανανέωσε τη πρόγνωση του το Αστεροσκοπείο, δίνουν κι αυτοί επιδείνωση αλλά μην φανταστείτε κάτι φοβερό για λεκανοπέδιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...... Η μαγεία της φύσης του χειμώνα στα ορεινά μας  ...... Άγιος Δημήτριος Κοζάνης και μια εικόνα σπάνιας ελληνικής ομορφιάς της πανίδας μας στα ορεινά !!!!!
 (Α. Καραμούζας )......

Μπορεί να είναι εικόνα ελάφι και φύση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Εντωμεταξυ ναι περιμεναμε κάτι παραπάνω αλλα οσοι πετανε βλακειες ενω ειδαμε 10ποντα κατα τοπους, ολικο στρωσιμο κτκ , για 3η σερι χρονια τι να πω ρε. Αχαριστία. 

Οκ υπάρχουν αδικημενες περιοχες στην Αττική αλλα θα την θυμόμαστε την κακοκαιρία ...

Και να θυμισω οτι η υπόλοιπη Ελλάδα κατα το πλείστον ουτε αυτα δεν ειδαν

 Γειτονα, δεν ειμαστε ακομα ουτε στα μισα...μην ασχολεισε με μιρλες και μεμψιμοιρους!!!! ignore και αντε γεια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η σημερινη δορυφορικη Αττικης...ιστορικη κακοκαιρια για Αιγαλεω όρος και Ποικιλο και την παραλιακη ζωνη Περαμα-Σκαραμαγκάς-Ασπροπυργος

Screenshot_20230206-172045_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζητάω εκ τον προτερων συγνώμη για το οφ τοπικαλλα ξαφνικά γεμίσαμε με καιροφιλους;που ξεχνάνε κακοκαιρίες,Αττικής την συγκεκριμένη στιγμή,εννοείται πως ο καθενας είναι ελεύθερος να διατύπωση την άποψη του απλά λίγο κρατεί σε τέτοιες χιονοπεριοδους,ΚΑΙ Ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΑΙ 

ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στουπά;ρει με δύναμη το τελευταίο 20λεπτο εδώ στα Μελίσσια.....πήγα 2 χιονοβόλτες σήμερα πεντέλη και Διόνυσο, τελειοτητα....αργοτερα φωτο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Frostfang8 said:

Εντωμεταξυ ναι περιμεναμε κάτι παραπάνω αλλα οσοι πετανε βλακειες ενω ειδαμε 10ποντα κατα τοπους, ολικο στρωσιμο κτκ , για 3η σερι χρονια τι να πω ρε. Αχαριστία. 

Οκ υπάρχουν αδικημενες περιοχες στην Αττική αλλα θα την θυμόμαστε την κακοκαιρία ...

Και να θυμισω οτι η υπόλοιπη Ελλάδα κατα το πλείστον ουτε αυτα δεν ειδαν

Δηστυχως η ευτυχώς ζούμε στην Ελλάδα και όχι σε μια χώρα της κέντρο βόρειας Ευρώπης . Το να στρώνει Τρίτη χρόνια σερί το Σύνταγμα , το να έχουν τα παιδιά πέριξ του κέντρου 10-20 πόντους χιόνι , το να χιονίζει 3η σερί χρόνια στον Πειραιά κλπ κλπ δεν το έχεις κάθε χρόνο και επειδή για την συντριπτική πλειοψηφία των μελών αυτού το φόρουμ η μαγεία είναι απλά και μόνο να το βλέπεις να πέφτει , ναι μερικά σχόλια είναι κάπως πικρόχολα θα έλεγα και κάποιες φορές βγάζουν χολή . Σορρυ για το οφ τοπικ. Ελπίζουμε οι κέντρο νότιοι σε ένα καλό dessert που λένε και οι φίλοι μας οι Άγγλοι ( βλ νυχτερινή μπούκα). Στο κάτω κάτω δεν το έχουμε κάθε μέρα . Την καλησπέρα μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Η αποτίμηση της κακοκαιρίας και κυρίως το τι έγινε για να γίνουμε σοφότεροι καιρικά και μοντελικά θα γίνει τις επόμενες ημέρες. 

Μόλις ανανέωσε τη πρόγνωση του το Αστεροσκοπείο, δίνουν κι αυτοί επιδείνωση αλλά μην φανταστείτε κάτι φοβερό για λεκανοπέδιο.

ρε θα βαλουν κασκολ και οι τσιπουρες του περαματος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...