Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ κοντά στην  Πάρνηθα δεν έχει ακόμα όρεξη. Το γεγονός όμως ότι δεν έχουμε ν κάνουμε με ένα κλασσικό τελείωμα προσηνεμου χιονιά αλλά με υετό σε πολλές περιοχές βορειότερα από εμάς, με κάνει να πιστεύω ότι θα έχουμε εκπλήξεις. Θετικές η και αρνητικές!! Θα είναι κάτι περίεργο. Έτσι πιστεύω. Όχι το κλασσικό με τις μπούκες εναλλάξ. Δεν ξέρω..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για παμε για την υποτροπη !!!!! Ξαποστασα λιγακι, εφθασα 36 χρονων παλιογερος, δεν ειμαι πια παιδακι να χοροπηδαω 5 χλμ μες στα χιονια χαχα

Βαροβαθμιδα ΑΨΟΓΗ με ΒΒΑ ολοενα ενισχυομενο και ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΑ νεφη να ερχονται καρφι απτον αξονα Πεντελης-Τρελου...

0,7 στα 300 μ ο Παπαγος

1,1 στα 265 μ η Αγια ψηλα

1,7 στα 235 μ Ζωγραφου ψηλα

2,1 το μπαλκονι μου στα 180 μετρα....

Οπως εγραψε καποιος, το θεμα ειναι να βρεθει υετος, εστω σαν το βιντεακι του φιλου BRAIN.....Μηδενιζουμε με συνοπτικες διαδικασιες και αρχιζει να στρωνει πανω στα απομειναρια (ναι εχει ακομα σε ορισμενα σημεια)

ΠΑΜΕ ΑΡΧΙΔΑΜΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πω την αμαρτία μου θέλω σαν εθισμένος μια γερή τζούρα ακόμα !! Να βγω έξω να ρίχνει Στούπα να το στρώνει παντού και να απόχαιρετίσω τον αρχιδαμο έτσι όπως του αξίζει . 
για να δούμε ..εδώ κάτι πρέπει να ψιλο ρίχνει τ στους 0,7 άρα σε μια γερή μπουκα μηδενίζουμε με συνοπτικές 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, NeverSummer είπε:

Λίγο Τ και λίγο ένταση ακόμα γείτονα

Πάρτε σειρά παιδιά να πάρουμε και εμείς γρήγορα γρήγορα στα 300 μέτρα . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιλοένταση Ζουγκλοκάμερα αλλά έτσι ρίχνει συνεχόμενα για ώρα. Αγία Παρασκευή τίποτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πηγαίνοντας προς το ξενοδοχειο 

Ο χώρος έξω από το ξενοδοχειο 

IMG_20230206_182010.thumb.jpg.173ef719e6692c93b8dc615b1be649c6.jpg

 

 

IMG_20230206_182003.thumb.jpg.7a9e794103fb340d1e6865f589f672f3.jpgIMG_20230206_182059.thumb.jpg.7b283943a05cc0cd68f5e3ef8e569baf.jpg

 

 

 

 

IMG_20230206_182010.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελίσσια 0,2οC και Ανω Μελίσσια -0,1οC.....πάμε γερά.....κάνει συνεχόμενες εξάρσεις, αλλά ή δεν σταματάει καθόλου κι επανέρχεται ή σταματάει και ξεκουράζεται για λίγο....Ευνοϊκές οι συνθήκες και φυσικά πολύ καλή η δορυφορική....'Αντε Αρχίδαμε μην ξαναπάς με την Βαρβάρα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, NeverSummer said:

Λίγο Τ και λίγο ένταση ακόμα γείτονα

T καλά είμαστε, στην ένταση ρε γμτ με του πάει να γκαζωσει, ηρεμεί πάλι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε βλέπω να περνάει αξιόλογο νεφικό εντός λεκανοπεδίου. Αν γίνει έστω και το μισό από ότι σήμερα το πρωί θα στρώσει μέχρι χαμηλά. 1,7C τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...