Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο μεταξύ εάν κοιτάξω αριστερά από το σπίτι μου οι σκεπές είναι λευκές, αν κοιτάξω δεξιά δεν το πιάνει. Πρέπει να είμαι ακριβώς στο όριο ασπρίσματος σκεπών, λίγο κάτω από την Αττική οδό στο Ν.Ηράκλειο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι ελπίδες μας στο Λεκανοπέδιο εναποτίθενται σήμερα το βράδυ - αύριο το ξημέρωμα, όπου πέφτει η Τ850 και υποχωρεί κάπως ο καταραμένος ΒΑ, με αποτέλεσμα να πέσουν και το επίπεδα παγοποίησης. Εκεί παίζουμε τα ρέστα μας για καμία ωραία στούπα μέχρι χαμηλά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κανενας ανταποκριτής από τον Βόλο παιδιά....νομίζω εκει είναι μεγάλη η μερα.....δεν κατάλαβα καλά α΄λλα πρέπει να είναι στο 15ποντο.....-11.5 Ανω βόιο αλλά και συννεφιά..που σταμάτησε την κατηφόρα -2 Επταπύργιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν το μεταξυ απο κει που ειναι τα βιντεο του Σακη, σε ευθεια γραμμη δε πρεπει να απεχω πανω απο 4 χλμ και δε πεφτει σταγονα, χωρια οτι μονιμως εχω 1 βαθμο κατω απο την περιοχη.

τζοκερρρ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, OLYMPUS MONS said:

σύμφωνα με skiron οι οποίες εξάρσεις μέχρι το μεσημέρι θα ευνοούν δυτική αττικη

Και θα πάνε όλες άκλαφτες γιατί έχουμε 2-3 C χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλάκα θα έχει να γίνει κάτι αντίστοιχο και αύριο ή έστω το 1/3, πάλι τούμπανο θα είναι. Το gfs δίνει υετό και αύριο. Το καλύτερο βέβαια είναι ότι το Πήλιο έχει γεμίσει άπειρο χιόνι που θα μείνει κιόλας για πολλές μέρες μέχρι χαμηλά. Συνεχίζει να ρίχνει τώρα με καλή ένταση και καλές νιφάδες. Τ σταθερά αρνητική, δεν έχει ανέβει καθόλου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παγωνιά και σε αυτό το πρωινο στον Εύοσμο στους -1 το πρωί  στο σταθμό μου και λίγα σύννεφα . Μπράβο και στο Βόλο. Μπράβο και στα παιδιά με τις χιονοαναφορές. Μείναμε με το στόμα ανοιχτό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα.Χιονιζει πολυ δυνατα εδω,βεβαια on off ειναι εξαρσεις.Βολο,θηβα ποσο εχει? 

@oldboy332 τι γινεται?Θαφτηκατε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...