Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για κέντρο Αθήνας η καλύτερη χιονόπτωση ξέρουμε τι ώρα ήταν? Λίγο μετά τα μεσάνυχτα χιόνιζε σίγουρα αλλά δεν ξέρω ανά έκανε κάτι μέχρι το πρωί πιο σοβαρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

https://www.astratv.gr/xania-piliou-live-cam2/

θαβονται τα Χάνια

 

Απίστευτη χιονοκόλαση

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, KapelosG said:

Για κέντρο Αθήνας η καλύτερη χιονόπτωση ξέρουμε τι ώρα ήταν? Λίγο μετά τα μεσάνυχτα χιόνιζε σίγουρα αλλά δεν ξέρω ανά έκανε κάτι μέχρι το πρωί πιο σοβαρο

Λογικα πρωι Δευτερας 7πμ περιπου.. εκτος αν λες για σημερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, alkis91_2.0 είπε:

Λογικα πρωι Δευτερας 7πμ περιπου.. εκτος αν λες για σημερα

Ναι για σήμερα μόνο λέω, είναι η 4η μέρα χιονόπτωσης κέντρο απλά επειδή φτιάχνω αρχείο με ακριβείς συνθήκες στην μέγιστη ένταση για μελλοντικές κακοκαιρίες έλεγα μήπως ξέρει κανείς τι έγινε απόψε...από τους σταθμούς στο κέντρο χαμηλότερη Τ σε συνδυασμό με μέγιστη υγρασία βλέπω 1 την νύχτα περίπου και θυμάμαι αναφορά για ασθενή χιονόπτωση Πατήσια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 minutes ago, Santa snow said:

2,9C εδώ ήδη με ευστάθεια. Τέλος ο Αρχίδαμος - βλέπω επικά χιόνια στην Αττικοβοιωτία και Εύβοια.

Μην είσαι σιγουρος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Beach snow και στον Αγιο Ιωάννη στο Πήλιο!! Τα ρεστα μας η Μαγνησια σε αυτήν την κακοκαιρία!! Ειδικά για το Πήλιο χαίρομαι πααααααρα πολυ. Δεν φανταζεστε!

αρχείο λήψης.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ χιονίζει με ήλιο. Τελικά είχαμε 2 μεγάλες μπούκες. Η πρώτη στις 12 και η άλλη στις 16.30 περίπου. Έστρωσαν περίπου 2-3 πόντους η καθεμία. Είχαμε ολική αλλά στους δρόμους έλιωνε μόλις εκοβε. Τώρα πριν λίγο  που ξύπνησα ανέβηκα στην ταράτσα και έβγαλα 2-3 φωτογραφίες. Εντάξει, δεν είναι σοβαρό χιόνι αλλά εγώ χάρηκα πολύ!! Εν τέλει, κάθε νιφάδα είναι σοβαρή για εμένα. 

IMG-392703ff6e06dda0c4a5f2731aa4ab87-V.jpg

IMG_20230208_100037.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Γιάννης μασ είπε:

Πευκακια βολου τρελη στουπα τωρα, μου στελνουν βιντεο....πεφτουν παπλωματα και στρωνει κατευθειαν

Έλα ρε!!! Εδώ Νέα Ιωνία απλά ασθενής, οριακά μέτρια χιονόπτωση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, KapelosG said:

Ναι για σήμερα μόνο λέω, είναι η 4η μέρα χιονόπτωσης κέντρο απλά επειδή φτιάχνω αρχείο με ακριβείς συνθήκες στην μέγιστη ένταση για μελλοντικές κακοκαιρίες έλεγα μήπως ξέρει κανείς τι έγινε απόψε...από τους σταθμούς στο κέντρο χαμηλότερη Τ σε συνδυασμό με μέγιστη υγρασία βλέπω 1 την νύχτα περίπου και θυμάμαι αναφορά για ασθενή χιονόπτωση Πατήσια

Το ελληνικο ειχε ασθενη χιονοπτωση στις 6 utc στο μεταρ οποτε κατι θα εριξε και στο κεντρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...