Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω αναφορα οτι σε σημειο στην εθνικη οδο Θεσσαλονικης-Σερρων η θερμοκρασια επεσε μεχρι και τους -20 βαθμους!

Η ελαχιστη στις Σερρες ειναι -6,6 το πρωι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

αυτο ειναι δυσκολο. για να μην βγει ηλιος πρεπει να εχετε φαινομενα, δεν θα παραμεινει κλειστος ο καιρος με τετοιες Τ στα 500hpa ( απουσια νεφοσεων στα ψηλοτερα στρωματα).
οποτε για να κρατηθει, να εχετε εστω κα ιασθενη φαινομενα μεχρι τις 3-4

Ναι αυτο, να παραμεινουν τα φαινομενα εστω και ασθενη για μια δυο ωρες ακομη, που ειναι κ η επιμαχη διαρκεια που ο ηλιος χτυπαει δυνατα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ποπο ακομα και που ξεψυχαει ομως δινει πονο κατα τοπους και περνανε και στο λεκανοπεδιο κατι ψιχουλα ( που αλλες φορες με πιο σοβαρες διαταξεις ουτε μυγα δεν περνα)
ειναι μια χαρα σοβαρη χιονοκαιρια για τα προσηνεμα ( και για αττιλη αντικειμενικα).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aνεβαζει ο Μητσος βιντεο απο το Κοκκινο...Αλλα και η πεθερα μου δεν το πιστευει αυτο που γινεται..Εχει βαλει 20 ποντους μονο σημερα..Στην εσωτερικη αυλη του σπιτιου μας ο πεθερος μου μετρησε 70 εκατοστα..Αντε να ρθει η Παρασκευη να παω!!!

Βολος νωριτερα...Πανικος!!Δειτε τι ριχνει...

330118641_1225781884717456_3148992001226317177_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλο το κεντρικό δυτικό και νότιο λεκανοπέδιο ήλιο και εδώ χιονίζει και μάλιστα δυνατά ......ότι να ναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Με αυτό το σημείο δροσου γιωργαρα 

Οτι πέφτει βεντουζονει

Σωστά ...-2 σδ έχω με 3.4 βαθμούς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Ναι, είναι "ανοιχτές προσήνεμες" διατάξεις αυτές που μπορεί να επηρεάσουν από Κατερίνη και νοτιότερα. Αλλά παραμένουν αιγαιοπελαγίτικες και προσήνεμες. Σε καμία περίπτωση "κεντροβόρειες".

Σε αυτή την κατηγορία ανήκουμε και εμείς στα πόδια της Χαλκιδικής, οπότε και με τους δύο τύπους χιόνια κάτι παίρνουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Όλο το κεντρικό δυτικό και νότιο λεκανοπέδιο ήλιο και εδώ χιονίζει και μάλιστα δυνατά ......ότι να ναι 

Σφοδρή λιακαδα στα δυτικά! Από άκρη σε άκρη!!! Να δούμε όμως μετά τις 5. Εκεί είναι το ζουμί....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ισχυρή ριζόπτωση .....ενώ είμαι σίγουρος ότι στα χαμηλά του Δήμου Ζωγράφου έχει λιακάδα ....ένα χλμ δηλαδή πιο κάτω από μένα .....σαφής επιρροή από τον Υμηττό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...