Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χασια νωριτερα με Μιχαηλ πρωταγωνιστη..Μεχρι να φυγουμε το χε στρωσει και στο δρομο..Απροσπελαστοι οι δρομοι για Αγιο Κυπριανο..

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ω ρε χιονι και πτωσηηηηηηηηηηηηηη

0,3 Παπαγου 300 μετρα.....΄πιανει οριακα στα ψηλα της Κατεχακη !!!!!!!!!!!!

0,6 Ζωγραφου 235 μετρα

1,0 εγω στα 180 μετρα.....

Καλα απτο απογευμα θαψαααααααααρ δεν το συζητω, ειμαστε στο προγευμα και κοντευουμε να στρωθουμε μια ανασα απτο καρακεντρο !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Santa snow said:

Απολαύστε όσο μπορείτε. Στη Στενή έχει γυρίσει ΒΑ και η θερμοκρασία έχει πάει 1,2C. Όταν γυρίσε το stream θα τσιμπήσουμε 2 βαθμούς.

Ναι μεν, αλλά... Το καλό είναι ότι πλέον πηγαίνουμε προς το βράδυ, οπότε θα εξισορροπήσει η άνοδος λόγω ΒΑ με την πτώση λόγω νύχτας. Θέλω να πιστεύω δηλαδή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

νιφαδόπτωση το τελευταίο 20λεπτο.. 
Όπως φαίνεται, καμπυλωτό  τόξο παράλληλα με τον τρελό από καλλιθέα Δάφνη Ζωγράφου χαλάνδρι κηφισιά!
Η Τ στο γαλατσοκύψελο στους 2,6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά αλήθεια ενώ έχουμε χαρά !ορισμένοι όποτε γράφετε γράφετε μόνο τα αρνητικά. Εγώ και ότι ειδα ως τώρα μου φτάνει . Και αν σταματήσει εδώ όπως λένε ορισμένοι . Ας πάρουνε τα αμάξια τους να ανέβουν Πάρνηθα αφού θα το λιώσει όπως υπονοούν και στα υπερβόρεια . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Snow sick είπε:

Ποιο Μιχάηλ ρε???Τον γνωστό, τον δικό μας??

Χαχα ναι εγώ, αφού μας έφτυσε ο καιρός τον φτύνω εγώ πίσω😂

1 ώρα πριν, Theomanio είπε:

Γεια σου Μιχαήλ, χιλιόμετρα έκανες πάλι για τα χιόνια 😏🤣

Ο καιρός αν δεν χρωστάει φαινόμενα, ήδη μου χρωστάει λεφτά. 100 ευρουλακια συγκεκριμένα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, oasis είπε:

Σέσι Κορωπίου80DF7E29-4B32-4156-879A-82970A5167EF.thumb.jpeg.ea431f5c5d1917c2490ecdc0e4fdc7fd.jpeg

πανω στο οροπεδιο σεσιου παιζει να γινεται κολαση. και εκει θα εχει πολυ καλες Τ λογω και υψομετρου και μορφολογιας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...