Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

55 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Αμα δεν βγει ουτε μετωπο δεν παμε καθολου καλα

Ουκμο καταστροφικο...

Τζεμ μαρεσει η λογικη του 

 

Για το μέτωπο και το τζεμ, χαάλσε, απλά έχει καλή συνέχεια. Και το ούκμο θα είχε καλή συνέχεια, αλλά για τόσο μακριά καμία ση,ασία δεν έχει.

Εντωμεταξύ η ειρωνία είναι ότι το 6αρι ευρωπαικού και ενσέμπλς είχαν φτιάξει για το μέτωπο, και ανυπομονούσα να δω τα 12αρια.. Κατραπακιά.. Για να δούμε 12αρι ευρωπαίου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι και κάτι ελπιδοφόρο από το μέλλον....φαίνεται ανάγλυφα η γέννηση και η πορεία των χειμερινών χαμηλών...κεντρικό Ιόνιο βόρειο Αιγαίο😎😎😎😎😋😋😋😋....όπου μπλε τα χαμηλά θα τρώνε πόρτα🤣🤣🤣image.png.94bb5c056989fc7b5ec16962f4feb26c.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, heavy snow είπε:

Η βρωμοεποχη δεν είναι εύκολη και θελει καλό κουράγιο με ατσάλινα νεύρα, υπομονή, μπινελίκια, κληματιστικο, καλή αντοχή του σώματος στο βράσιμο, αντοχή  στο να είσαι κλείσμενος στο σπιτι για να γλιτώσεις το περαιτέρω βράσιμο που έφαγες πριν λόγο δουλειάς και αν δεν υπάρχει κληματιστικο στο σπίτι σε περιοχή με αναστροφή μετά αρχίζεις τις προσευχές για να τελειώσει γρήγορα το μαρτύριο της μερας. Κέρκυρα, αμφιλοχια και σε πόλεις που δεν πέφτει πολύ η ελάχιστη εννοείται δεν γίνεται να ζεις χωρις κληματιστικο την περίοδο της βρωμοεποχης.

Νομίζω στην πλειονότητα των πόλεων δεν ζεις χωρίς κλιματισμό. Εδώ παράλια ήμουν και μεσημέρι οπωσδήποτε τα περισσότερα με Ιάπωνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβερό μέτωπο έχει το ευρωπαϊκ'ο, αν κινούταν ανατολικά και όχι πιο βόρεια θα ήταν τέλειο.

 

22-43-57-ecmwfgr-13-192.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σενάριο 24 από το 12αρι του Ευρωπαίου ... καλό είναι Μιχαήλ να το πάρουμε; ή πολύ φθινοπωρινό(2 μέρες η λίμνη πάνω μας...);

gens-24-1-192.png

gens-24-2-192.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Σενάριο 24 από το 12αρι του Ευρωπαίου ... καλό είναι Μιχαήλ να το πάρουμε; ή πολύ φθινοπωρινό(2 μέρες η λίμνη πάνω μας...);

gens-24-1-192.png

gens-24-2-192.png

Φθινοπωρινό για τα γούστα μου, και έχει ανατολικό ρεύμα, κάτι που δεν θέλω να έχω για Λάρισα. 

ΑΛΛΑ με τέτοιο ΦΛΕΓΟΜΕΝΟ Θερμαικό, πολύ απλά θα έμενα στο εξοχικό μου στα Μεσάγκαλα για συνεχόμενες καταιγίδες από την θάλασσα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, vorios_polos είπε:

Ναι και κάτι ελπιδοφόρο από το μέλλον....φαίνεται ανάγλυφα η γέννηση και η πορεία των χειμερινών χαμηλών...κεντρικό Ιόνιο βόρειο Αιγαίο😎😎😎😎😋😋😋😋....όπου μπλε τα χαμηλά θα τρώνε πόρτα🤣🤣🤣image.png.94bb5c056989fc7b5ec16962f4feb26c.png

Πολύ ζεστή βλέπω όμως να έχει και η θάλασσα δίπλα στην Ρόδο😂

Επεξεργάστηκε από snow_evia
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αικον για Δευτέρα.. Ας ελπίσουμε να γίνει το θαύμα.

image.png.78bccb54bba7bb6dd1d71f8ff0afc642.pngICOOPIT18_42_11.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάκιστο το πρωινό του τζιφου. Πάμε πάλι καψιμο διάρκειας. 

Εξαφανίστηκε η οποία πτώση θερμοκρασιας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευρωπαίε κάνε το θαύμα σου...

10-56-03-ecmwf-13-186.png.

Πραγματικά στο τέλειο σημείο για εδώ..

 

11-01-20-ecmwfgr-13-186.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

image.png.1ebb6b4b1a22dc044299283a1dedd674.png

Έχει άνοδο ο Ευρωπαίος αλλά όχι κάτι ακραίο, μέχρι 24 ακουμπάει. Σίγουρα θα έχουμε ζέστη πάλι αλλά μετά δείχνει να πηγαίνει στα κλιματικά. Για να δούμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 ώρες πριν, larissa_mare είπε:

Νομίζω στην πλειονότητα των πόλεων δεν ζεις χωρίς κλιματισμό. Εδώ παράλια ήμουν και μεσημέρι οπωσδήποτε τα περισσότερα με Ιάπωνα 

Μόνο σε πολύ ορεινές περιοχές και στις Κυκλάδες δεν χρειάζεσαι κλιματισμό .....οπουδήποτε αλλού το παίρνεις αγκαλια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντού και πάντα air condition. δεν γίνεται αλλιώς. Ακόμη και 32 να έχει έξω, το σπίτι θα έχει 28 ξέρω ‘γώ. Πάλι θέλει a/c απλά θα δουλεύει πιο χαλαρά για να σε πάει στους 25.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Μόνο σε πολύ ορεινές περιοχές και στις Κυκλάδες δεν χρειάζεσαι κλιματισμό .....οπουδήποτε αλλού το παίρνεις αγκαλια

Και στο χωριό στα 950μ. τις ημέρες του καύσωνα ο επάνω όροφος είχε 30-31 βαθμούς. Αλλά αυτό ήταν για 3-4 ώρες. Αν καθόσουν ισόγειο δεν καταλάβαινες τίποτα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Πάει και η Δευτέρα.... Το φετινό σιχαμα. δεν έχει τελειωμό.

Εδώ δεν μπορούμε να πιάσουμε πάνω από 2 μέρες θερμοκρασίες στα κλιματικά οι βροχές είναι χρυσάφι τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, swthrhs είπε:

Εδώ δεν μπορούμε να πιάσουμε πάνω από 2 μέρες θερμοκρασίες στα κλιματικά οι βροχές είναι χρυσάφι τώρα 

Δεν χρειάζεται να έχεις θερμοκρασίες στα κλιματικά για να βρέξει πάντως, εδώ το θέμα είναι ότι οι αστάθειες έχουν γίνει είδος προς εξαφάνιση, σπάνιο γενικά τόσο μεγάλα διαστήματα χωρίς καιρικό ενδιαφέρον...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν χρειάζεται να έχεις θερμοκρασίες στα κλιματικά για να βρέξει πάντως, εδώ το θέμα είναι ότι οι αστάθειες έχουν γίνει είδος προς εξαφάνιση, σπάνιο γενικά τόσο μεγάλα διαστήματα χωρίς καιρικό ενδιαφέρον...

Πως σου φαινεται το αικον? Βελτιωθηκε αρκετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Πως σου φαινεται το αικον? Βελτιωθηκε αρκετα

Μπα, πολύ βαθιά λιμνη

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...