Jump to content
sakis13

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''DANIEL'' 4-7/09/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, menidi είπε:

Κάτσε ρε συ. Ύδρα δεν έβρεξε;;;; Μη γίνεσαι άδικος!!! 

Πάντως έχει συννεφιασει καλά. 

Ασχέτως γκρίνιας, πιστεύω ότι μέσα στη νύχτα θα ξεκινήσει βροχή!!

Αττική είναι και η Ύδρα Θανάση ..   

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέπω μέχρι αύριο τα μεσάνυχτα τρομακτικά νούμερα στη Μαγνησία ....ήδη η Αργαλαστή είναι στα 42mm και εδώ παρακαλάμε για 1mm και δεν πέφτει.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Κώστας. είπε:

Δυσκολη κακοκαιρια.

 

Κριμα στους ανθρώπους που θα πνιγούν άδικα. 

Ποια είναι η αδικία ρε Κώστα ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σημερινο χιόνι στη γειτονική Μουσάλα λίγο κάτω από τα 3000μ....αυτό το καλοκαίρι χιονιζει κάθε μήνα εκει !!!!!!!

FB_IMG_1693865871472.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Αττική είναι και η Ύδρα Θανάση ..   

Ε αυτό λέω ντε!!!! Χαχα

(Έχω υπερένταση περιμένοντας τη βροχή αλλά και λόγω δουλειάς μέχρι αργά. Δεν μπορώ να κοιμηθώ)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Ε αυτό λέω ντε!!!! Χαχα

(Έχω υπερένταση περιμένοντας τη βροχή αλλά και λόγω δουλειάς μέχρι αργά. Δεν μπορώ να κοιμηθώ)

Ναι γιατί νομίζεις μπορώ να κοιμηθώ εγώ ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, baristrs said:

86μμ η Σκοπελος και ριχνει πιο χαλαρα τωρα

Εχει κινηθει ολο το συστημα πιο δυτικα και βορεια την τελευταια ωρα κρινοντας απο τους κεραυνους Αλλα λογικά θα εχει συνεχεια και για Σκοπελο οπως και για ανατολική Ευβοια και Μαγνησια (εδω θα εχει και την μεγαλυτερη διαρκεια) . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Kibo είπε:

Storm total 96mm Το περισσοτερο επεσε το τελευταιο διωρο

Δεν ειναι στορμ τοταλ ειναι ημερησιο υψος δηλαδη απτις 12 που αλλαξε η μερα μεχρι τωρα εχουν πεσει 92μμ σε αυτον τον σταθμο που εστειλα

IMG_20230905_012625.jpg

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

image.png.b0751f3a89ec1d76b9b446f8bf09fbe4.pngΑριστερα βλέπουμε την (Αττι)Κούλα και δεξιά τον Daniel 

ΣΤΑ ΜΟΎΤΡΑ!!! 

Στη μέση (ο διαιτητής )είναι η ΕΜΥ η οποία αδυνατεί να προβλέψει το αποτέλεσμα.....

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε λήξη η μάλλον παύση φαινομένων μια ώρα τώρα και απόλυτη ησυχία. Μια χαρά η Πάτρα! Αερισα όσο μπόρεσα να μπουν οι 18 βαθμοί μέσα. Πραγματικά πάγος είχα 4μηνο να νιώσω τέτοια δροσιά.

Ο menidi τι ρέντα έχει ρε βραδιάτικα;; 4 στα 4 ποστ κλάμα από γέλιο. Τον εμπνέουν οι μούφες/καθυστερήσεις φαινομένων χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχω πρωινό ξύπνημα για δουλειά αύριο στις 05.30 οπότε πάω για ύπνο. Αλλά το μυαλό θα είναι σε αυτο το τέρας που αρκετά συνεπές με τα μοντέλα ετοιμάζεται να πέσει πάνω σε Εύβοια Μαγνησία και από όπου περασει θα αφήσει 100++mm μέχρι το πρωί. Και θα περάσει πάνω από το πατρικό μου στην Εύβοια που βρίσκεται στα  30 μέτρα από το  ποταμι...Αύριο θα έχουμε φωτό ,να δούμε εάν και τα εκτεταμένα  αντιπλημμυρικά έργα με τις φωτιες θα λειτουργήσουν.Screenshot_20230905015411.png.97a3f715bba13f3e734715e45adab1b9.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το τέρας έχει καταπιεί τον Βόλο όπως φαίνεται. Πωπωω δείτε διάγραμμα ΕΑΑ πως αυξάνεται σταθερά η ένταση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...