Jump to content
Κώστας.

Πόσο σας εκνευριζουν οι ανθρώποι που τρώνε αργά;

Πόσο σας εκνευριζουν οι ανθρωποι που τρώνε πολύ αργά;  

9 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Πόσο σας εκνευριζουν οι ανθρώποι που τρώνε πολύ αργά;

    • Πάρα πολύ . Μου ερχεται να τους βουτηξω το κεφαλι στο πιατο
    • Καθόλου . Αδιαφορω
    • Καθόλου. Ειμαι ένα απ' αυτους


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά μου σπανε τα νεύρα 

 

Εδώ και μισή ώρα βλέπω αυτό το θέαμα.  Παιδευει το μαρούλι κι ένα αυγο. 

 

Κοντευω να σκασω. 

Επεξεργάστηκε από Κώστας.
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετσι ακριβως τρωνε οι φοιτητριες στη λεσχη... Το κινητο διπλα στο πιατο και 1 ωρα να φανε 2 κεφτεδακια με πατατες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 hours ago, geornik said:

Πιο περίεργο μου φαινεται οσοι βασανιζουν τον ιδιο καφε για ωρες...εγω τον πινω μεσα σε 5-6 λεπτα...κ καπνιζω κιολας...

Αυτό είναι εκτός λογικης τελείως!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ τρώω πολύ αργά, αλλά στα ποτά είμαι νεροφίδα. Δηλαδή ένα μισόκιλο κρασί μπορεί να φύγει σε ένα 15-20λεπτο, ένα ποτήρι ουίσκι ή τσίπουρο σε λιγότερο, όπως και ο ελληνικός που είναι ο μόνος καφές που πίνω.

Αλλά μπορεί ένα πιάτο φακές να το σούρνω  1-1.30 ώρα, ειδικά αν δεν πεινάω 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 ώρες πριν, Χιών είπε:

Εγώ τρώω πολύ αργά, αλλά στα ποτά είμαι νεροφίδα. Δηλαδή ένα μισόκιλο κρασί μπορεί να φύγει σε ένα 15-20λεπτο, ένα ποτήρι ουίσκι ή τσίπουρο σε λιγότερο, όπως και ο ελληνικός που είναι ο μόνος καφές που πίνω.

Αλλά μπορεί ένα πιάτο φακές να το σούρνω  1-1.30 ώρα, ειδικά αν δεν πεινάω 😛

Εγω αν κ πολυ αδυνατος τρωω (όποτε αποφασισω να φαω) πολυ γρηγορα κ συνεχομενα...ουτε κουβεντα στο τραπεζι ουτε τιποτα...νομιζω 5-7 λεπτα να κατσω στο τραπεζι...το θεωρω εντελως χαμενο χρονο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην παρέα μου όλα ανάποδα. Εγώ είμαι μέσος στα κιλά, και τρώω με νορμάλ ταχύτητα. Ενας φίλος μου γεματούλης τρώει κάποιες φορές πολύ αργά, Περίπου 1.5 φορά δικιά μου ταχύτητα. Αλλά ο άλλος ο λεπτότερος για το ύψος του τρώει ασύλληπτα γρήγορα, θα είχα βαρυστομαχιάσει. Παίζει να τρώει ένα πιτόγυρο σε 5 λεπτά.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι από αυτούς που μπορεί ο άλλος να είναι στο επιδόρπιο κι εγώ ακόμη να τρώω την πρώτη μπουκιά από το ντιπακι καλκαλοσορισματος...αντιστρέψω την δημοσκόπηση και δηλώνω ότι μου ρχεται να "πνιξω" όλους αυτούς που πέφτουν υν με τα μούτρα...με εκνευρίζουν απίστευτα και επειδή είμαι και κ για "αγενής" μπορώ να πω ...Ε σταματά πήρε φωτιά το πηρούνι"...το χω πει πολλές φορές βασικά😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και επειδή πολύ παλαιότερα δεν έτρωγα σχεδόν τίποτα από τους κοινούς μεζέδες γιατί οι 9 στους 10 είναι αδηφάγα και πέφτουν με τα μούτρα άλλαξα τροπάριο καβατζωνω μεζέδες πρώτα στο πιάτο μου και μετά αρχίζω με την μερίδα μου...🤣🤣🤣🤣....γιατί αν εσύ είσαι μια φορά ζωο παρτακιας και με κοιτάς και στραβά επειδή τρώω σσν άνθρωπος μπορώ να γίνω πολύ χειρότερος ...αυτά😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...