Jump to content
WEATHER-FUN

Συνάντηση Θεσσαλονίκης Νοέμβριος 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας που τελειώνει σε λίγο ο Οκτώβρης και αφού φαίνεται ότι μετά την 28η μπαίνουμε σε περίοδο με βροχές και πτώση θερμοκρασίας τι θα λέγατε να κάνουμε μια συνάντηση κάπου αρχές ή μέσα Νοέμβρη;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ότι σ'γα σιγά ν αρχίσουμε να προγραμματίζουμε την φετινή συνάντηση...προτείνω το σκ 25 με 26 Νοεμβρίου...ακούω γνώμες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, vorios_polos είπε:

Νομίζω ότι σ'γα σιγά ν αρχίσουμε να προγραμματίζουμε την φετινή συνάντηση...προτείνω το σκ 25 με 26 Νοεμβρίου...ακούω γνώμες...

Πολύ καλή ημερομηνία. Το επόμενο ΣΚ (2-3/12) λογικά θα στολίζουμε οπότε μια βδομάδα πριν τους στολισμούς είναι νομίζω ΟΚ.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για πάμε, για πάμε!!!!

Πάμε να το φέρουμε, να πουμε και τα νέα μας.

25-26 ή 2-3?  Και αυτή δεν θα είναι η Χριστουγεννιατικη συνάντηση. Εκεί θα έχει και κοπή της πιτας ....😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Για πάμε, για πάμε!!!!

Πάμε να το φέρουμε, να πουμε και τα νέα μας.

25-26 ή 2-3?  Και αυτή δεν θα είναι η Χριστουγεννιατικη συνάντηση. Εκεί θα έχει και κοπή της πιτας ....😂

Ότι πουν οι πιο πολλοί...καλά είναι και αυτό το σκ και το άλλο...το άλλο βέβαια μπορεί κάποιοι να χρειαστούν αλυσίδες😋😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατ' αρχην το μέρος είναι το γνωστο έτσι? Ίανθος στην Μαρτίου. Εκεί που έιχαμε κόψει την πίτα. Βολεύει όλους?

Βαγγέλη βάλτο στον σχολιασμό γιατί δεν το βλέπουν όλοι εδώ ...

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξύ παίζει να ανέβω Θεσσαλονίκη αυτή τηνν Τετάρτη . θα δούμε όμως

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εντωμεταξύ παίζει να ανέβω Θεσσαλονίκη αυτή τηνν Τετάρτη . θα δούμε όμως

Πάρε τηλ μιχαηλ αν έρθεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, freeze είπε:

Λοιπόν... 25 έχω υπηρεσία και τελειώνω 20:00 ... 26 είμαι φρι(ζ) και εννοείται ότι είμαι μέσα οποιαδήποτε ημέρα.... 

Το 25 σαββατο είναι κάπως προβληματικό λόγω δουλειάς για αρκετούς ίσως...οπότε ας πούμε σαν πρώτη φάση το 26

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Το 25 σαββατο είναι κάπως προβληματικό λόγω δουλειάς για αρκετούς ίσως...οπότε ας πούμε σαν πρώτη φάση το 26

Nα κάνετε και μια χριστουγεννίατικη στις 15 ή 16/12 για να έρθω και εγώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Nα κάνετε και μια χριστουγεννίατικη στις 15 ή 16/12 για να έρθω και εγώ.

Ε ναι!!!επίτιμος καλεσμένος...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά θα την κάνουμε την συνάντηση η βλέπωντας και κανωντας...όχι τίποτα άλλο με τόσο χιόνι Κυριακή πρωί πως θα πάμε στην πολική Μαρτίου 😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προτείνω να την κανουμε φυσικά. Αλλά δεν βλέπω συμμετοχή. Ίσως κάποιοι δεν το ξέρουν γιατί δεν μπαίνουν εδώ. Εγώ θα προτιμούσα Κυριακή.

Μια άλλη λύση είναι να δούμε τα 12 αρια της Πέμπτης και βλέπουμε .... Κυρίως να είμαστε σίγουροι ότι το ξέρουν όλοι και να μας ενημερώνουν αν μπορούν ή όχι

Να λένε και αν δεν μπορούν για να ξέρουμε ότι ενημρώθηκαν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κυριακή απόγευμα μέσα και εγώ 18:00 και μετά 

Αέρα θα φάμε σίγουρα τώρα αν έχει και κάτι άλλο μέσα εκτός από κλαδιά φύλλα και καμιά γλάστρα θα το δούμε Πέμπτη Παρασκευή από τον βασιλιά

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αύριο έρχομαι Θεσσαλονίκη. Βέβαια, δυστυχώς συνάντηση δεν θα είμαι θα έχω επιστρέψει Λάρισα το Σάββατο ή την Κυριακή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΚΙ εγώ λογικά θα μπορέσω Κυριακή απόγευμα απλά να δουμε μην έχει καμια εκδήλωση στην περιοχη και μας ταλαιπωρήσει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

ΚΙ εγώ λογικά θα μπορέσω Κυριακή απόγευμα απλά να δουμε μην έχει καμια εκδήλωση στην περιοχη και μας ταλαιπωρήσει..

Η μόνη εκδήλωση που θα μπορεί να γίνει την Κυριακή στην Θεσσαλονίκη είναι το ομπρελαfly...νέο άθλημα ανοίγεις την ομπρέλα κόντρα στον άνεμο και πεταςςςςς!!!!!🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κυριακή να το κάνουμε διότι Σάββατο θα έχει κωλόκαιρο. Κυριακή ναι μεν θα έχει ψωφόκρυο αλλά τουλάχιστον θα είναι λίγο καλύτερος συγκριτικά με το Σάββατο. Δε βλέπω την ώρα. Ώρα και μέρος πείτε μόνο και κατά 99% θα είμαι παρών.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κ γω Θεσσαλονίκη θα είμαι. Αν το κάνατε Σάββατο βραδάκι θα μπορούσα να ξεκλεψω λίγο να σας δω. Κυριακή φεύγω μεσημέρι.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά θα γίνει η συνάντηση?

Εν τέλη μπορώ να μείνω και εγώ λίγο ακόμα, και ίσως κατάφερω να έρθω εφόσον υπάρξει .

Θέλετε να βάλουμε ονόματα?

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...