Jump to content
Berdon

Αναφορές Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Yata είπε:

Ναι👍

Πωπω λες και είναι Αύγουστος... Κανονικά τώρα αρνητικές θερμοκρασιες θα έπρεπε να έχετε εκεί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Footage από την μόνολεπτη ασθενής χαλαζόπτωση της οποίας η παρουσία είναι (πιθανώς) αισθητή με την χρήση ακουστικών:

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σχεδόν 32 βαθμοί σήμερα στη Κρήτη με τον Αλικιανό ΕΑΑ στους 31.7 μέγιστη Ελλάδας. Μέγιστη Αττικής 28.1 Αυλώνας Davis meteoclub

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Σχεδόν 32 βαθμοί σήμερα στη Κρήτη με τον Αλικιανό ΕΑΑ στους 31.7 μέγιστη Ελλάδας. Μέγιστη Αττικής 27.4 Ραφήνα ΕΑΑ

Ανάθεμα σε εσύ ευθύνεσαι για όλα!! Θα μαζέψουμε λεφτά στο φόρουμ να σε στείλουμε Χεζμπολαχ και Κιμπουτσ να βάλουμε κάνα φούτερ εδώ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, θωμας said:

Ανάθεμα σε εσύ ευθύνεσαι για όλα!! Θα μαζέψουμε λεφτά στο φόρουμ να σε στείλουμε Χεζμπολαχ και Κιμπουτσ να βάλουμε κάνα φούτερ εδώ 

Πιο λίγο ζέστη έχει το Τελ Αβίβ και η Γάζα πάντως αυτές τις μέρες από την Αθήνα 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, majunior είπε:

Οφείλω να πώ ότι ο "μικρός" (~2 ρίχτερ) που έγινε τα μεσάνυχτα στον Γέρακα, λόγω απόστασης ήταν ασύγκριτα πιο έντονος από αυτόν του Μαντουδίου.

Εδώ με τιποτα.....σήμερα ήταν παρατεταμένος και για λίγο τρομακτικός....χτες λόγω του κοντινού έκανε ενα τράνταγμα μικρό και τέλος!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα..κατηφοριζει απ το Πανουργια για τα χειμαδια ο φιλος ηλιας μαζι με τα ζωντανα του νωριτερα απο πολλες αλλες φορες..λετε?..περυσι ειχε φυγει 20 δεκεμβρη λεγοντας χαρακτηριστικα οτι δεν θα κανει χειμωνα..επεσε διανα😁

18β αυτην την ωρα στα 1200 μετρα μεγιστη ημερας και θερμης εισβολης..

FB_IMG_1699031944245.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην Ήπειρο, και κυρίως στα εδότερα τα περισσότερα νερά θα πέσουν μέσα στην νύχτα. Αύριο το πρωί όταν ξυ[νήσω περιμένω να δω 80αρες μέσα στην περιφέρεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23.5 βαθμούς ρε μλκ  3 νπεμβρη θα τρελαθούμε τελείως. Καλές οι βροχές εννοείται, αλλά τουλάχιστον εδώ που έχει ρίξει νερά το φθινόπωρο, προσωπικά θα προτιμούσα να έκανε μια ξηρή ψυχρή εισβολή. Με τις βερμούδες είμαι ακόμα, μέχρι και για πατρα κούρασε το αστείο.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Στην Ήπειρο, και κυρίως στα εδότερα τα περισσότερα νερά θα πέσουν μέσα στην νύχτα. Αύριο το πρωί όταν ξυ[νήσω περιμένω να δω 80αρες μέσα στην περιφέρεια.

Μιχάηλ αύριο για Θεσσαλία περιμένουμε τίποτα τελικά ή όχι;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Μιχάηλ αύριο για Θεσσαλία περιμένουμε τίποτα τελικά ή όχι;

Ένα ταχύτατο πέρασμα καταιγίδας και 5-10 χιλιοστά περιμένω γενικά με τρελό αέρα.. Νομίζω ότι για εμάς πλέον θα μιλάμε για κακοκαιρία της μιας ώρας.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η θερμοκρασία σε κάοιους σταθμούς στην Κρήτη είναι πάνω από 25 τώρα. Εδώ Λάρισα πέφτει συνεχώς πλαντως είμαστε μόλις στους 18.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως πριν το μέτωπο δεν θα μου έκανε εντύπωση να έχουμε πολύ ισχυρό καυτό και ξηρό άνεμο. Το έχω ξαναδεί αρκετές φορες το έργο. Με τα 18άρια που φαίνονται στα 850 μπορεί να δούμε σοβαρές και απότομες εκτοξεύσεις στη θερμοκρασία ακόμη και ξημέρωμα. 

Επεξεργάστηκε από galatsioths
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ξημερώματα πρέπει να προσέξουμε θερμοκρασιακά τους σταθμούς της Κρήτης. Μπορεί να βγάλουν κανένα ρεκόρ βορείου ημισφαιρίου υψηλότερης μέγιστης για νύχτα Νοεμβρίου. Δύσκολο αλλά εφόσον ξεπεράσει κάποιος σταθμός το βράδυ με καραφοένιασμα τους 31.1 τότε anything goes...Δείτε τα ποστ μας στο νήμα των στατιστικών. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Η θερμοκρασία σε κάοιους σταθμούς στην Κρήτη είναι πάνω από 25 τώρα. Εδώ Λάρισα πέφτει συνεχώς πλαντως είμαστε μόλις στους 18.

Οντως Μιχαηλ μου..Μου το αναφερε και ο ξαδερφος μου απο το χωριο..Συνηθισμενοι βεβαια οι Κρητικοι..Μου στειλε και φωτο απο το φαραγγι της Σαμαριας που πηγε σημερα...🤣

camels-1259528_640.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Τα ξημερώματα πρέπει να προσέξουμε θερμοκρασιακά τους σταθμούς της Κρήτης. Μπορεί να βγάλουν κανένα ρεκόρ βορείου ημισφαιρίου υψηλότερης μέγιστης για νύχτα Νοεμβρίου. Δύσκολο αλλά εφόσον ξεπεράσει κάποιος σταθμός το βράδυ με καραφοένιασμα τους 31.1 τότε anything goes...Δείτε τα ποστ μας στο νήμα των στατιστικών. 

Αμαααν! Τηλεπάθεια με καυσωνάκια Νοέμβρη μήνα! Τι άλλο θα παθω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Δεν βλέπω να βρέχει Πρέβεζα.

θα ΠΛΗΡΩΝΑ για να ήμουν Πρέβεζα αύριο το πρωί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

24.4 βαθμοί στον Ποταμό Κέρκυρας και ενώ έχει νυχτώσει εδώ και 4 ώρες .   

Ρε Ινδία έχουμε γίνει... Το καταλαβαίνεις? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...