Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ Χιονο-Βροχο-Ανεμο κακοκαιρίας "Oliver-Βettina" 25-26/11....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπεσε στους 8 ακριβώς βαθμούς η θερμοκρασία και να θυμίσω ότι είμαι σε περιοχή 10 μέτρα υψόμετρο...

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιουπιιιιιιιι μέσα σε ένα τέταρτο από τους 9 έπεσε στους 7 η Τ. Έλα να αλατοπιπεριζω τις πανσετες και τίς μπριζόλες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Gary είπε:

Εγώ κεντρική Μακεδονία υπερβόρεια και στα 224. Πως με βλέπεις?

Και εσυ Γκαρυ εισαι στο οριο για εμενα. Χωρις να το παιξω αισιοδοξος θεωρω οτι εισαι πιο κοντα στο να το δεις να πεφτει με θετικη θερμοκρασια. Το αν θα στρωσει ομως ειναι αλλη υποθεση,(στο ευχομαι εννοειτε) Ολα αυτα αργα το βραδυ οπως ξερεις αλλωστε και εσυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Έπεσε στους 8 ακριβώς βαθμούς η θερμοκρασία και να θυμίσω ότι είμαι σε περιοχή 10 μέτρα υψόμετρο...

ε....εσυ να τα βλεπεις αυτα !!!! 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Και εσυ Γκαρυ εισαι στο οριο για εμενα. Χωρις να το παιξω αισιοδοξος θεωρω οτι εισαι πιο κοντα στο να το δεις να πεφτει με θετικη θερμοκρασια. Το αν θα στρωσει ομως ειναι αλλη υποθεση,(στο ευχομαι εννοειτε) Ολα αυτα αργα το βραδυ οπως ξερεις αλλωστε και εσυ.

Μακάρι Τεό. Μια πασπαλα μου αρκεί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπωπωπω κλείσιμο!!! 1οC και αρνητικό σημείο δρόσου, με αυξημένη την ένταση των φαινομένων!! Φλώρινα φυσικά....

webcamimage.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Πωπωπωπω κλείσιμο!!! 1οC και αρνητικό σημείο δρόσου, με αυξημένη την ένταση των φαινομένων!! Φλώρινα φυσικά....

webcamimage.jpg

Κωστα εδω νομιζω καλυτερα ...    http://www.forecastweather.gr/καμερεσ/μακεδονιασ/φλώρινα.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7,8°c περίπου η θερμοκρασία τώρα. 

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναφορές για κεραυνούς στην Φλώρινα τώρα εν ώρα χιονόπτωσης…

https://www.facebook.com/groups/northmeteo/permalink/10161340573884238/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

Πάντως και στον χάρτη ηλεκτρικής δραστηριότητας υπάρχουν διάσπαρτοι κεραυνοί στην περιοχή της Φλώρινας… 0,7 η Τ τώρα και συνεχίζει να πέφτει, θα το στρώσει πριν καν πάει 5 χαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

Εδώ 7 καθαρά. Και χωρίς Βαρδάρη 

Έχεις θερμόμετρο??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χεχε ασπριζουν σκεπες στη Φλωρινα... μωρέ μπραβο!image.png.dfa53c1876b0501e54fe2abc1da3f869.png

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...