Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ήθελε 700 χιλιόμετρα δυτικότερα. Αλλά γίνεται.

Όντος Μιχαήλ γίνεται...δεν έχει κάει η αναδίπλωση τελικά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Σοβαρά τώρα Μιχαηλ είναι πολλά τα 700 χιλιόμετρα φίλε. Εντάξει εκεί Κορσική νομίζω φτάνει. Χαχα

 Σκέψου ότι στις 216 βλέπεις να πιάνει Ιταλία, αλλά στις 240, δεν δίνει φαινόμενα ούτε ανατολικά προσήνεμα, ο αυλώνας είναι καθρά Τουρκικός, οπότε περίπου εκεί που λέω υπόλογίζω ότι θα χιόνιζε τα κβ

 

Βάλε το δεύτερο γαλαζάκι 700 κμ νοτιοδυτικότερα

ECI1-216.GIF?14-0

 

και θα πήγαινε κάπου εκεί:

 

 

 

700κμ.jpg

 

με βάση τα παραπάνω ίσως ακόμα και εδώ να μην μιλούσαμε παρά για πέτσα, αλλά δεν θα μάθουμε ποτέ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Σοβαρά τώρα Μιχαηλ είναι πολλά τα 700 χιλιόμετρα φίλε. Εντάξει εκεί Κορσική νομίζω φτάνει. Χαχα

Πολλά?θα θέλες...😎😎😎😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με βλέπω να κυλάω πάλι σύντομα! Για την ώρα ας χαρούμε αύριο το βράδυ κι ας πιούμε κάνα τσαγακι το ΣΚ... χαλαρά εμεις προσήνεμοι..... μαζεύουμε δυνάμεις😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Θα το πω τώρα γιατί είναι ακριβώς στο υαργκετ μου...η 24 μυρίζει κακοκαιρία παίδες...όχι μόνο από παιο αλλά γενικά τα μοντέλα από χτες που γυρίσανε αφήνουν υπονοούμενα...

Το αφηνω πανω σου Βαγγελη.Σου εχω τεραστια εμπιστοσυνη.😅 Μ'εχει ζαλισει η μικρη "μπαμπα ποτε θα χιονισει;".Να της πω αυριο οτι θα το φερει ο θειος Βαγγελης με τον Αγιο Βασιλη?😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σπερες...Εκλεισα 14 ωρες στη δουλεια...Ηπια και λιγο σιβας για να συνελθω....Λοιπον ερχεται...Ευχη..Ολο το βραδυ να βρεχει αυριο...Η Παρνηθα να στρωνει στα ψηλα απο Σαββατο πρωι...Φλωρινα,Κοζανη,Καστορια,Γρεβενα,Πτολεμαιδα,Κιλκις,Γουμενισσα,Αξιουπολη,Φερρες,Σουφλι,Ορεστιαδα ολα ασπρα..Και οπου αλλου μπορει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Το αφηνω πανω σου Βαγγελη.Σου εχω τεραστια εμπιστοσυνη.😅 Μ'εχει ζαλισει η μικρη "μπαμπα ποτε θα χιονισει;".Να της πω αυριο οτι θα το φερει ο θειος Βαγγελης με τον Αγιο Βασιλη?😅

Χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχσ αψαχχαχαχααχχαχαχααχχαχααχαχχαχαχααχχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Σάπισε ο μέσος όρος του ευρωπαίου....

Βρε αδερφε σαπιος ειναι ο παιος ετσι κι αλλιως...Σκουπιδαιος γαρ...

Νεο τρεξιμο..15αρι...Απο αυριο...🤣Καθε 22:00 το βραδυ...

plastic-trash-cans-fg262073.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Το αφηνω πανω σου Βαγγελη.Σου εχω τεραστια εμπιστοσυνη.😅 Μ'εχει ζαλισει η μικρη "μπαμπα ποτε θα χιονισει;".Να της πω αυριο οτι θα το φερει ο θειος Βαγγελης με τον Αγιο Βασιλη?😅

Χαχαχα ναι.... πες της ότι θα το φέρει απλά ο Άγιος Βασίλης, διότι έχει πολύ δουλειά ο θειος Βαγγέλης😄

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, sakis13 said:

Πειτε μου που ειναι ο Γκαρυ..Πηγε για υπνο???

Aggeliki-Nikolouli-Fos-Sto-Tounel-2.png

οπου πηγε και η ευρωπαικη συνεχεια του παναθηναικου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εξαντλήθηκε,

 

 

αλλά.. δεν επανακυκλοφορεί!!

Σ'γα μωρέ μετακινήθηκε λίγο ο αζορ ανατολικά...αύριο θα είναι άλλο τόσο πιο δυτικά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εξαντλήθηκε,

 

 

αλλά.. δεν επανακυκλοφορεί!!

Μιχαήλ ξυπνά...δεν βλέπεις ότι πάει να παιχτεί Αυλώνας...και εδώ δεν παίζουμε με την δύση...δώσε ένα χαστούκι στα μάγουλα σου να συνέλθεις και ξυπνά....🔥🔥🔥🔥

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

57 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Το αφηνω πανω σου Βαγγελη.Σου εχω τεραστια εμπιστοσυνη.😅 Μ'εχει ζαλισει η μικρη "μπαμπα ποτε θα χιονισει;".Να της πω αυριο οτι θα το φερει ο θειος Βαγγελης με τον Αγιο Βασιλη?😅

Ναι μέσω βιντεικλησης....🤣🤣🤣🤣...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Μιχαήλ ξυπνά...δεν βλέπεις ότι πάει να παιχτεί Αυλώνας...και εδώ δεν παίζουμε με την δύση...δώσε ένα χαστούκι στα μάγουλα σου να συνέλθεις και ξυπνά....🔥🔥🔥🔥

Βαγγελη κρατα κουραγιο μη κηνυγας πραγματα που δεν υπάρχουν και αν βγει αυλωνας που δε θα βγει δε θα μας αφορά και θα  χαθλιομαστε ...αστο....φετος κρατα κουραγιο εχω πολυ καλη διαίσθηση γι αυτά που έρχονται κρατα κουραγιο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Βαγγελη κρατα κουραγιο μη κηνυγας πραγματα που δεν υπάρχουν και αν βγει αυλωνας που δε θα βγει δε θα μας αφορά και θα  χαθλιομαστε ...αστο....φετος κρατα κουραγιο εχω πολυ καλη διαίσθηση γι αυτά που έρχονται κρατα κουραγιο 

Θέλω να ξεπλύνω την ρετσίνια...από προσηνεμοφαγος μέχρι το 21 με έχουν βγάλει τ όνομα το προσηνεμοσερβιτορου...Ε είναι βαρύ😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι όμως Αντουάν υπάρχει Αυλώνας άσχετα αν δεν πολύ φαίνεται ..βασικά φαίνεται κάτι ξωφαλτσο τώρα αλλά μπορεί να βγει κανονικός...χτες το γύρισμα των μοντέλων στην ουσία γύρισαν στα προ ημερών για την αναδίπλωση αλλά με πολύ ανατολικά σενάρια.Τουλαχιστον αξίζει να το δούνε μέχρι την Κυριακή αν όντος παίζει κάτι τέτοιο η όχι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Κι όμως Αντουάν υπάρχει Αυλώνας άσχετα αν δεν πολύ φαίνεται ..βασικά φαίνεται κάτι ξωφαλτσο τώρα αλλά μπορεί να βγει κανονικός...χτες το γύρισμα των μοντέλων στην ουσία γύρισαν στα προ ημερών για την αναδίπλωση αλλά με πολύ ανατολικά σενάρια.Τουλαχιστον αξίζει να το δούνε μέχρι την Κυριακή αν όντος παίζει κάτι τέτοιο η όχι...

Εγω τον θελω να βγει οχι γιατι θα κανει κατι εδω αλλα πιστευω αμέσως μετά σε κλείσιμο δυτικα αφου περάσει ο αυλωνας και πιέσεις από ανατολή να ξεχύνονται παρατηρώ εδω και 2 μερες τα ανσαμπλ τοπαλυεουν για τις 27 με 30 αλλά για να ερθει πρπειε να ερθει αυλωνας πιο νωρίς αλλα δε χρειάζεται κιόλας να ερθει μεχρι εμας ,,,εκεί εχω εστιάσει το γραψα άλλωστε και πριν 3 μερες,  απλα δε πολυασχολουμαι γιατξ περιμενω αυριο τι θα γινει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ο τζίφος και ο Ευρωπαίος στα ενσεμπλες έχουν αρκετά σενάρια σαν το 12αρι του Ευρωπαίου , με γρήγορη κατεβασιά γύρω στα Χριστούγεννα, δεν το πολύ πιστεύω αλλά υπάρχει μια 10% πιθανότητα κατά την γνώμη μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...