Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ για την τιμή να ανοίξω το θέμα για τους χάρτες του Δεκεμβρίου.

Το ζήτησα πριν κάποιες μέρες γιατί, όπως κοιτούσα τα τρεξίματα των μοντέλων, ένιωσα κάτι σαν διαίσθηση για κάτι μεγάλο τον Δεκέμβριο.

Λοιπόν ο στόχος καθορίστηκε και είναι ένας: να βγει το Δεκέμβρη που μας έρχεται ένας χάρτης πολύ κοντινός με τον παρακάτω:

archives-1988-12-16-12-0.png

Θέλω να δω τη Θεσσαλονίκη νυφούλα μέσα στον ερχόμενο μήνα και γενικά μια μεγάλη ΚΒ χιονοκαιρία.

Όλη η θετική μου ενέργεια λοιπόν για τον μεγάλο κεντροβόρειο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό ταξίδο το θέμα σου Δημήτρη...αν βγει κάτι έστω και κοντινό σ αυτό που ποσταρες Δημήτρη εκτός του ότι αποκτάς το χρυσό κλειδί της πόλης μετά ότι θα θες προσωπικά εγώ θα το κυνηγάω μαζί σου...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για πάμε λιγοοο... Κάτι το μαγικό το νιώθω κι εγώ και μου αρέσει επίσης αυτή η αισιοδοξία, που έχουν μερικοί από εμάς τις τελευταίες ημέρες!!!! Μου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση αυτή η εμμονή για κάτι δυνατό μέσα στο Δεκέμβρη και πραγματικά μακάρι να γίνει πραγματικότητα!!!

Εύχομαι το καλύτερο δυνατό και δίνω οληηηηη μου τη θετική ενέργεια!

Παμε να βγούμε νικητές φίλοι μου! Να δείξουμε σε όλους το τι εστί να είμαστε στα καλυτερά μας!!! Πάμε να νιώσουμε και πάλι σαν παιδιά, παλιακός να είναι!!!

Όπου κι αν είστε.. ότι κι αν είστε ... βαρατε τις καμπάνες! Κάπως έτσι... με χαμόγελο και χαρη!

sonar-campana-mortal-glitch.gif.753993def1aae6f49ba6b645dc9e0e80.gif

https://tenor.com/el/

@DIMITRIS Καλοτάξιδο το θέμα Δημήτρη!!!!!! Και καλή επιτυχία @ICELARISSA... από τους λόγους που ξεκινάμε με τέτοια διάθεση φέτος και μακάρι να έχουμε τη τιμή αυτή, να ξεκιναμε χειμώνα έτσι και κάθε χρόνο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό χειμώνα, καλό σχολιασμό χειμωνιάτικων χαρτών και καλά χιόνια σε όλους! Μακάρι το ένα σύστημα να διαδέχεται το άλλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συμφωνώ με τον Βαγγέλη, θέλουμε τον Άγγλο μαζί μας και πρέπει να κάνει κάποιες αλλαγές από τις κοντινές ώρες εάν θέλουμε να ελπίζουμε σε κάτι αξιόλογο μετά τις 5/12.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό χειμώνα να έχουμε εύχομαι, για μένα το ιδανικό θα ήταν μια Μήδεια μέσα στον Δεκέμβρη (δίχως να έχει κάποιος θέμα χιονόστρωσης) όπου πέρα οτι χιονιστηκαν πολλές περιοχές ήταν μια πολύ ωραία κακοκαιρία που κράτησε για πολλές μερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό χειμώνα καλοταξιδο το θέμα σου Δημήτρη με την ευχή να φεύγουν οι σελίδες εν ριπή οφθαλμού και να μας παει ο Δεκέμβρης κάπως έτσι...IMG_20231127_170549.jpg.05a36018eda7d00084e0ac0bf0483e40.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν ψέμα μου φαίνεται... Επιτέλους Δεκέμβρης! Άντε με το καλό, με πολύ πολύ καιρικό ενδιαφέρον.. Με 25,4mm κλείσαμε ανεπίσημα τον μήνα ( ας δούμε αν θα κάνει και τίποτα αύριο ) και εύχομαι τα δεκαπλάσια για όλη την Ελλάδα σε χιονουετό χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

180 ώρες...θα αλλάξει πάλι στα επόμενα τρεξίματα αλλά είναι καλό σαν "λογική".

iconeu-0-180.png?12

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

180 ώρες...θα αλλάξει πάλι στα επόμενα τρεξίματα αλλά είναι καλό σαν "λογική".

iconeu-0-180.png?12

Εντάξει μέσες άκρες καλό είναι απλά στον Ατλαντικό θέλει δουλειά πιστευω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

180 ώρες...θα αλλάξει πάλι στα επόμενα τρεξίματα αλλά είναι καλό σαν "λογική".

iconeu-0-180.png?12

Ολα 300 χμ ανατολικά και είναι κομπλέ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Μαζεύει και άλλο τον Ατλαντικό ο τζιφος 

Το σικον πως σου φάνηκε Μιχαήλ?...όπως και να χει το γιουκμο πιστεύω θα δείξει τον δρόμο ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Το σικον πως σου φάνηκε Μιχαήλ?...όπως και να χει το γιουκμο πιστεύω θα δείξει τον δρόμο ...

Καλό στον ατλαντικο, αλλά ήθελε ανατολικότερα την όλη φάση.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό χειμώνα να έχουμε παίδες ... ο οποίος ξεκινά με τις καλύτερες προυποθέσεις σε θέμα διάταξης για τόσο νωρίς και μάλιστα για πρώτη φορά μετά από πάρα πολλά χρόνια....

Δημήτρη όποιο και να είναι το αποτέλεσμα ένα είναι σίγουρο... ότι είσαι ένα από τα καλύτερα παιδιά στο φόρουμ μας και αξίζεις ότι καιρικό όνειρο λαχταρά η ψυχούλα σου!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω καλά πάει...

Modele UKMO - Carte prévisions

να δούμε αργότερα και τις 168 ώρες για καλύτερη εικόνα.

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ρε συ Μιχαήλ είναι πολύ καλό το γιουκμο η θέλω εγώ να το βλέπω έτσι???

Ειναι πολυ καλο και πολυ κοντα στο ευρωπαικο στις 120 που αυτο θελαμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...